suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 13:25


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 20 gru 2010, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U nas rodzice powiedzieli ze jeśli coś zostanie to mamy sobie za to gdzieś jechać albo coś do domu kupić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 20 gru 2010, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mojej siostry bylo traqdycyjnie czyli mloda za wesele w mlody reszte, wesele bylo w restaruacji, placone od osoby to wiecie moi rodzice starli sie by kazda ze sstron zaprosila tyle samo osob, a tamta druga strona zaprosila 30 osob wiecej to moji rodzice sie postawili i powiedzieli ze ta czesc ktora doprosili maja oni zapalcic, bo co ta za sprawiedliwosc jak naszej strony bylo 40 osob a ich 70 troszke to nie fair troszke


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 18:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U nas akurat z mojej strony będzie trochę wiecej osób bo mamy dużą rodzinę ale narzeczony nic na ten temat nie mówi aż chyba muszę się go zapytać chociaż i tak ponad połowę wesela finansujemy sami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 21 gru 2010, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u nas akurat ja mam duza rodzine i moj narzeczony tez, my jakos od samego poczatku stwierdzilismy by pozapraszac po tyle samo osob jednak i tak w gruncie rzeczy potem moze wyjsc ze no wiecej gosci jest od niego ze strony bo moja strona odmowi przyjazdu lub bedzie na odwrot


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:14 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale to tak trochę dziwnie ustalić że zapraszamy 50 gości z każdej strony i kropka to jak ja mam więcej z samej rodziny powinnam wybierać którego kuzyna zaproszę o którego nie? albo zapraszam całą rodzinę ale rezygnuje ze znajomych a młody do równego doprasza swoich? Jakoś sobie tego nie wyobrażam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no my nie zapraszamy całych rodzin bo wtedy wesele by było na ponad 300 osób, robimy wesele na 80 osób i wybieramy takich z którymi utrzymujemy kontakt, zapraszamy tylko tych "najważniejszych", oczywiście ze bym chciała zaprosić jeszcze wiele innych osób ale mamy taki budżet a nie inny, a jakby to wyglądało jakby ode mnie przyjechało 60 osób a od niego 20 i bym oczekiwała aby koszta były dzielone na pół to chyba nie fair co? uwazam ze ten podział jest sprawiedliwy, oczywiscie 3 osoby w tą czy w ta nie robia roznicy. a jak juz wstepnie pisalysmy liste gosci to kazdy w tych 40 osobach sie zmieścił, nam takie rozwiązanie najlepiej pasowało, ale kazda z was moze miec inne


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Pewnie że są to indywidualne ustalenia i nam akurat tak wyszło że osób z mojej strony jest około 20 więcej ale przecież nie odłożę sama więcej bo obie wypłaty traktujemy jako wspólne a mamie też nie powiem żeby dała mi więcej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 22 gru 2010, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no jesli u was taki uklad pasuje to oki ,u nas to porostu musielismy sie ostro glowic kogo zmiescic w tych 40 osobach, oczywiscie ja bym do tej listy dolaczyla jeszcze spokojnie ze 20 osob ale taksamo jest w przypadku mojego narzeczonego,on tez by z mila checia doporsil wiecej osob ale zalozylism yze wesele robimy na 80 osob bo na tyle na stac to musimu sie zmiescic w te jilosci osob. zle bym sie czula gdyby u mnie bylo 60 osob a u niego 20, wiesz ja ksa duze wesela np na 120 osob i u mlodej 70 a u mlodego 50 to jeszcze jakos ujdzie ale na male wesele to ciezko tak rozdzielic i podzielismy sprawiedliwe, oczywiscie co do osoby nie wyliczamy jesli u mnie bedzie 35 a u niego 45 to tez oki ale staramy sie w okolo tej 40 miescic :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 23 gru 2010, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A to już rozumiem :) U nas jakoś tak naturalnie wyszło że każdy napisał swoja listę rodziny później wspólnie dopisaliśmy znajomych policzyliśmy ile jesteśmy w stanie odłożyć i czy za tą kwotę da radę zaprosić wszystkich których wypisaliśmy i jakoś poszło a poza tym przez prawie dwa lata to jeszcze mogą sie obie listy pozmieniać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
dokładnie :) u mnie lista gości jest cały czas ruchoma :) koszty dzielimy, ile kto może tyle daje. a nie ustalaliśmy że on 40 osób, ja 40, a znajomych też 40 czy coś. każdy zaprasza kogo uważa - znaczy wpisuje na listę, a jak ta lista będzie wyglądała jak przyjdzie do zapraszania gości a potem na weselu to już czas pokaże...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group