suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 18:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 16 gru 2014, 23:13 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Myślicie, że da się zorganizować takie wymarzone wesele o baśniowym charakterze w zwykłej restauracji?
Czy w takiej sytuacji zostaje już tylko pałac?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 21 gru 2014, 00:38 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2014, 00:32
Posty: 2
Myślę, że w wielu restauracjach można liczyć na sporo udogodnień.Dowolny wystrój, charakter imprezy itd. W końcu jest zasada "płacę i wymagam" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 22 gru 2014, 08:39 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2014, 11:25
Posty: 4
Kinomax napisał(a):
Myślę, że w wielu restauracjach można liczyć na sporo udogodnień.Dowolny wystrój, charakter imprezy itd. W końcu jest zasada "płacę i wymagam" ;)


A ja się z tym nie zgadzam. Niestety w restauracjach sprawa tak nie wygląda. Jeżeli chcemy, aby wesele było z jakimś motywem przewodnim, np. w stylu bajkowym, bardzo rzadko która restauracja pozwala nam na wprowadzenie swoich elementów aranżacyjnych. Restauracje, czy też sale weselne, mimo tego, że dużo kosztują, narzucają niestety duże ograniczenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 22 gru 2014, 08:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Jeśli mielibyście salę, która wymaga przystrojenia przez dekoratorke, to wtedy macie z górki bo stylizacja sali będzie taka jaką sobie zażyczycie. Myślę, że takie bajkowe wesele to z pewnością zaskoczyłoby miło gości, ja bym się na takie przeszła :) Kwestia, sali, jeśli restauracja się nie godzi na zmianę dekoracji, to może warto pomyśleć o zmianie sali. W końcu to Wasz dzień ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 22 gru 2014, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 22 sie 2014, 13:20
Posty: 22
Tutaj wszystko jest kwestia dekoracji sali weselnej i uważam,że jak najbardziej- można mieć wymarzone,bajowe wesele w dowolnej zwykłej restauracji,tylko trzeba to odpowiednie zaaranżować i przystroić ją:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 23 gru 2014, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 09 sie 2014, 19:25
Posty: 5
Właśnie, w czym restauracja gorsza? Odpowiednio przystrojona i przygotowana może być miejscem równie fajnym jak sala weselna, a nawet i lepszym. Przecież mówimy o restauracji, a nie barze mlecznym ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 10 cze 2015, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2014, 12:47
Posty: 14
Pałac do takiego pomysłu nadaje się idealnie ;) Ja polecam ci http://www.palackotulinskich.pl/
byłam tam na weselu kuzynki i uważam że to miejsce jest naprawdę wyjątkowe ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 10 cze 2015, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 10 cze 2015, 17:30
Posty: 5
Myślę, że jak się chce to wszystko można. Nawet w zwykłej restauracji może być bajkowo. Grają tu dodatki i cała oprawa. Miejsce jest moim zdaniem mniej ważne. Pomyśl o tym ;) Szkoda kasy na jedną noc na pałace. A księżniczką można się poczuć w mniej pałacowych lokalach. Gwarantuję Ci to ;) Z własnego doświadczenia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 11 cze 2015, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2015, 15:21
Posty: 7
Też uważam, że wszystko da się zrobić. Wszystko zależy od wystroju i dekoracji. Jeśli marzy Ci się bajkowy wystrój to go stwórz, albo znajdź restauracje, która w swojej ofercie ma taki, który spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby. Ważne jest tutaj Twoje zaangażowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bajkowe wesele w... restauracji?
PostNapisane: 23 cze 2015, 08:18 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:14
Posty: 5
To chyba przede wszystkim zależy od tego , co masz na myśli pisząc- bajkowe? Czy chodzi o stroje ze świata baśni i bajek??? Chyba nie! Więc musiałabyś się tu doprecyzować , tak mi się wydaje... Ale jeśli bajkowe znaczy tyle co niezwykłe , to restauracja też może być.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group