suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 07 maja 2024, 13:28


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 21 cze 2011, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe o programowaniu robotów z lego pierwsze słyszę ale dla chrześniaka dobry pomysł ;) najlepsze jest to, że dzieci same mają mnóstwo pomysłów do zrealizowania w pojedynkę, a co dopiero w gromadce :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 27 cze 2011, 10:27 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 01 kwi 2011, 13:52
Posty: 15
tak, tak byłam naocznym swiadkiem jak na jednym z wesel bylo zorganizowane ukladanie i programowanie robotow z klockow lego. jest top dosc kosztowne zapewne ale efekt super. dzieciaki oraz starsza mlodziez byla zafascynowana zreszta niektorzy tatusiowie z zadzroscvia patrzyli na wyczyny ich dzieci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 27 cze 2011, 13:04 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
No właśnie, co wtedy jeżeli atrakcja odciągnie rodziców od zabawy weselnej, i wszyscy skupią się np na robotach??:>
Ja wiem po sobie ze pewnie od tańców też bym wolała roboty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 27 cze 2011, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe dla każdego wszystkiego po trochu - jak się dzieci zajmują robotami to i starsze dzieci (tatusiowie ;) mogą popatrzeć co ich dzieci robią i tym samym zapewniać przy okazji opiekę swoim dzieciom - żeby sobie krzywdy nie zrobiły :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 03 lip 2011, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
My nie przewidujemy żadnych atrakcji dodatkowych dla dzieci. Jak już było wspomniane - to decyzja rodziców, czy będą ze sobą zabierać dzieci, ale na pewno jakaś sala "do spania" bedzie zorganizowana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 17 lip 2011, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
sale do spania lub oddzielne małe pomieszczenie z bajkami bądz nie wiem jakieś misie i samochodziki :)) niektóre domy weselne same oferują takie oferty "zajecia dziećmi".... czasami też można znaleźć jakąś nastolatkę - wtedy koszt takiej " chwilowej niani" nie będzie duzy... nastolatkę która całą noc będzie ich pilnować itp :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 17 paź 2011, 21:06 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 18:38
Posty: 29
Lokalizacja: mazowieckie
jednak najbezpieczniej ( jeśli chcemy się dobrze bawić i niczym nie martwic ) zostawić dzieci w domu z dziadkami lub jakimiś zaprzyjaźnionymi sąsiadami.. mimo wszystko rzadko spotyka się sale zabaw dla dzieci albo specjalnie na ta okazję wynajętą osobę która zaopiekuje się i przypilnuje maluchów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 30 sty 2013, 20:59 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 20:52
Posty: 1
Z doświadczenia wiem że z dzieciakami może być straszny problem. Zwłaszcza gdy jest ciasno. Szybko się nudzą, dokuczają rodzicom i przeszkadzają gościom. Biegają wpadając wprost na kelnerów noszących gorące posiłki.
Stąd zrodził się mój pomysł odnośnie profesjonalnej animacji dzieci na weselu którą się zajmuję. Rodzice mogą bawić się spokojnie a ja zajmuję się dziećmi organizując im zabawy, gry, tańce. Jeśli trzeba to ułożę do snu. :lol: W mojej okolicy zaczyna cieszyć się to coraz większym powodzeniem.
Możecie sobie poczytać o tym co robię i proponuję na mojej stronie internetowej: http://www.csia.pl (Centrum Szkoleń i Animacji)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 01 lut 2013, 08:25 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
U nas będzie max. 8 małych dzieci, takich w wieku do 3 lat. Jeśli oczywiście Goście zdecydują się z Nimi przyjechać. Nie będzie problemów z zabawieniem maluchów, bo przed restauracją jest park z dużym placem zabaw, a i nasz zespół ma w cenę wliczone zabawy dla dzieci, piłki, balony itp. Myślimy nad jakąś dodatkową atrakcją, bo w końcu ślub bierzemy w Dzień Dziecka ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 02 lut 2013, 13:12 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2013, 12:58
Posty: 2
romantycznakate napisał(a):
U nas będzie max. 8 małych dzieci, takich w wieku do 3 lat. Jeśli oczywiście Goście zdecydują się z Nimi przyjechać. Nie będzie problemów z zabawieniem maluchów, bo przed restauracją jest park z dużym placem zabaw, a i nasz zespół ma w cenę wliczone zabawy dla dzieci, piłki, balony itp. Myślimy nad jakąś dodatkową atrakcją, bo w końcu ślub bierzemy w Dzień Dziecka ;-)


no to życzę, aby był słoneczny dzień :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group