suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 22:20


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 21 gru 2010, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My niestety przed sala mamy duży teren z kostki i dwa oczka wodne ze złotymi rybkami wiec to mało odpowiedni teren do zabawy dla dzieci ale coś się wymyśli :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ja myślę że tak na prawdę rodzice sobie poradzą z zabawianiem dzieci ;) albo starsze dzieci zajmą się młodszymi od siebie bąblami - ja tam zawsze matka-niańka byłam i się zajmowałam kuzynami ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja tak samo zawsze dzieci do mnie lgnęły aż do teraz i nawet się mnie narzeczony pytał czy wytrzymam na weselu bawić się z dorosłymi czy jak zwykle polecę do dzieci :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
tu mam jeszcze propozycje dla dzieci
Weź je na spacer

Jeżeli wesele będzie w miejscu gdzie jest piękna okolica (poza miastem, nad rzeką, blisko lasu), może znajdzie się miłośnik przyrody, który zabierze dzieci na wycieczkę przyrodniczą. W zależności od miejsca i pory dnia, przyrodnik pomoże rozpoznawać rośliny i zwierzęta. A po spacerze np. udostępnij im farby i kartki tak aby mogły namalować to, co im się najbardziej spodobało po drodze.

Idzcie puszczać latawce

W ciepły i wietrzny dzień, dostarcz materiały i instrukcje do zrobienia latawców. Pozwól dzieciom (oraz innym zainteresowanym – uwierzcie – wśród gości też będzie sporo chętnych) składać latawce (można kupić proste modele w sklepie za 4 zł) a potem puszczać je. Sposoby które opisujemy nie są zwyczajne – na typowym weselu dzieci zwykle szybko się nudzą i są zmęczone. Gwarantujemy że jeżeli wprowadzicie choć jeden ze sposobów o których była mowa to raczej ich rodzice będą chcieli już iść z imprezy podczas gdy one będą z wypiekami na twarzy bawić się do białego rana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:40 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
no z tym spacerem to nie wiem czy to dobry pomysł, dzieciaki ładnie ubrane to by raczej nie wypaliło ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mysle ze spacer by im nie zaszkodzil, to tak samo moga sie umorusac przed sala, to sa tylko dzieci, a wiekszosci rodzicow zabiera cos na zmiane dla malucha


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U mnie w okolicy to same pola są wiec też nie miałyby za bardzo gdzie spacerować a co do latawców myślę że przez pierwsze kilka godzin nawet siłą nie wyjdą z sali bo będą ciekawe co się dalej wydarzy a jak będzie już ciemno to bieganie z latawcem jest bez sensu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
dokładnie Katorii, też tak myślę, za dużo też nie ma co dla nich wymyślać, a myślę że i tak najlepiej by było porozmawiać z rodzicami tych maluchów i zapytać co oni o tym myślą i dopiero potem coś takiego zorganizować - bo może się okazać, że oni wolą mieć je na oku niż puszczać je gdzieś z kimś innym


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 23 gru 2010, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Chyba najbardziej spodobał mi się pomysł stołu plastycznego dla dzieci i dużej ilości balonów jak będą chciały to podejdą i sobie pomalują a jak nie to będą ganiać sie po parkiecie w końcu dla nich wesele jest wystarczajacą atrakcją


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 20 cze 2011, 11:20 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 01 kwi 2011, 13:52
Posty: 15
dziś są takie mozliwości atrakcji dla dzieci na weselu że glowa mała. od opiekunek, przez klauny, a zakonczywszy na nauce programowania robotow z lego...do wyboru do koloru ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group