suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 10:54


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 11 lut 2013, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Dziękuję, przyda się, bo zeszłoroczny Dzień Dziecka był straszny - zimno i deszczowo!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 06 maja 2013, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Uważam, że dzieci najlepiej bawią się widząc wszystkie ciotki, babcie i rodziców tańczących razem. Zmęczą się szybko i wtedy będzie trzeba je położyć spać. Dlatego jak są dzieci najlepiej żeby dostępne były łóżka, żeby nie trzeba było specjalnie wcześniej wychodzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 07 maja 2013, 09:07 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
U nas właśnie nie ma przy sali żadnej nawet małej salki dla matek z dziećmi, a hotel, w którym załatwiamy nocleg, oddalony jest o 2 km od restauracji :-/ Ale wykombinowaliśmy, że kupimy materac dmuchany (jeden już mamy, ale jeden to mało) i ulokujemy je w pomieszczeniu za szatnią, jak dzieciaki będą chciały się kimnąć w czasie imprezy, a później bawić się dalej, to tam będą mieć kącik na wypoczynek :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 07 maja 2013, 12:13 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:18
Posty: 25
Najlepiej nie zapraszać ;) Ale tak na poważnie to bardzo ważne dla rodziców, żeby Państwo Młodzi pomysleli o tych najmniejszych i coś zorganizowali. A co dokładnie, to zależy od zasobności portfela. Od najprostszej opieki czyli kogoś kto będzie się taką grupą zajmował i goście nie będą musieli "latać" przez całe wesele, aż do zamówienia klauna, dmuchanych zabawek do skakania itd. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie dużo małych zabaw, jak malowanie, rysowanie, zabawa na świeżym powietrzu, bo niestety dzieci się szybko nudzą i nawet z wesołego klauna w końcu nie będzie nikt się smiał :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 13 maja 2013, 14:53 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2013, 14:53
Posty: 7
Lokalizacja: Lublin
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie animatora zabaw. Osoba z wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym. Organizuje czas najmłodszym a rodzice mogą spokojnie się bawić. Taki animator nie jest dużym wydatkiem jednak o tym najczęściej myślą Państwo Młodzi. Czasami zdarza się, że jest to forma prezentu dla Młodych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 17 maja 2013, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
Zgodzę się ! Zreszta nawet pisałam o tym wcześniej. Teraz to jest bardzo modne i świetne rozwiązanie dla tych którzy mają przynajmniej kilka dzieci na weselu. Nie jest to tania usługa ale wszyscy korzystają ;) Dzieci na pewno tez będą pamiętać weselę ;) A co do tych animatorów polceacie kogoś może znacie bo koleżanka właśnie jest w poszukiwaniach ? Kto wie może ja też się skuszę ale to za jakis czas o tym pomyśle.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 18 maja 2013, 10:19 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2013, 14:53
Posty: 7
Lokalizacja: Lublin
Ja mogę zaoferować animatorów z Lublina, jeżdżą po całym województwie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 14 cze 2013, 16:20 
Offline

Dołączył(a): 02 mar 2012, 08:21
Posty: 79
Poniekąd to taka nowość,czyli animator czasu wolnego dla dzieci na weselu,ale myślę że pomysł warty uwagi. Pytanie tylko o dodatkowe koszty z tym związane. swego czasu dzieci miały swój osobny stolik przy którym potrafiły bawić się same,to też niezła propozycja,zależy oczywiście od wieku dzieci.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 lip 2013, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2013, 12:15
Posty: 9
U mojej kuzynki w zeszłym tygodniu były takie animatorki, podpytam gdzie je można znaleźć i dam Wam znać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zrobić z dziećmi na weselu?
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2013, 15:05
Posty: 3
sasha napisał(a):
Zgodzę się ! Zreszta nawet pisałam o tym wcześniej. Teraz to jest bardzo modne i świetne rozwiązanie dla tych którzy mają przynajmniej kilka dzieci na weselu. Nie jest to tania usługa ale wszyscy korzystają ;) Dzieci na pewno tez będą pamiętać weselę ;) A co do tych animatorów polceacie kogoś może znacie bo koleżanka właśnie jest w poszukiwaniach ? Kto wie może ja też się skuszę ale to za jakis czas o tym pomyśle.


U nas znajdą Państwo doświadczone, wykształcone w tej dziedzinie animatorki, które prowadziły już wiele imprez dla dzieci. Zapraszamy! http://misja-slub.pl/opieka-nad-dziecmi-na-weselu

Na Waszym weselu nikt nie będzie się nudził! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group