suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 18 lis 2014, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 09 lip 2014, 10:57
Posty: 7
Witam wszystkich :) Nasze przygotowania ślubne zbliżają się już ku końcowi, tzn mamy już zamówioną salę, suknię ślubną, catering itp i teraz mamy zamiar zabrać się za zapraszanie gości. Jednakże, ponieważ nasz budżet nie jest zbyt wysoki, chcielibyśmy zrobić trochę oszczędności na zaproszeniach, aby móc więcej przeznaczyć na jedzenie. Pomyśleliśmy więc, że po prostu sami zaprojektujemy zaproszenia a później jakaś drukarnia online nam je wydrukuje. Znacie może zatem jakąś, dobrą i sprawdzoną drukarnię, gdzie koszty są akceptowalne a i jakość będzie dobra?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 20 lis 2014, 10:08 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2014, 07:08
Posty: 5
Pomysł fajny, jednak jak dla mnie mało pozwoli Wam zaoszczędzić. Zaproszenia gdzieś na allegro można zakupić już za ok. 1 a nawet i taniej - w zależności jaki wygląd preferujecie. Przy ilości zaproszeń np. 50 nie wydaje mi się, żeby drukarnia za jakieś 50 zł je wydrukowała - poszperajcie na allegro;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 20 lis 2014, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2014, 19:16
Posty: 7
Fajny jest pomysł z projektowaniem zaproszeń bez siebie. A czy to pozwoli wam zaoszczędzić to już osobna kwestia. Wszystko zależy od ich formatu, rodzaju papieru, rodzaju nadruku oraz jakości. Głupio też by było pójść całkowicie po kosztach i kupić zaproszenia, które będą wyglądały marnie i będą słabej jakości.

Jest dużo drukarni internetowych, które by Ci pomogły coś wybrać i dopasować nie tylko kosztowo, ale też tak żeby zaproszenia były zrobione ściśle pod Was. Głupio byłoby wziąć jakiś utarty wzór, który można często spotkać. J


Ostatnio edytowano 25 kwi 2016, 14:26 przez aniat, łącznie edytowano 2 razy
spam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 20 lis 2014, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 04 maja 2014, 15:24
Posty: 2
Megaanitra79 napisał(a):
Pomyśleliśmy więc, że po prostu sami zaprojektujemy zaproszenia a później jakaś drukarnia online nam je wydrukuje. Znacie może zatem jakąś, dobrą i sprawdzoną drukarnię, gdzie koszty są akceptowalne a i jakość będzie dobra?



Szukacie oszczędności tam, gdzie jest niewiele do obcięcia z kosztów. Jedynym plusem tej sytuacji widzę to, że będziecie mieli oryginalne zaproszenia - zapewne ładniejsze niż te najtańsze na allegro. Nie mniej popieram każdy pomysł, który wiąże się z kreatywnością i samodzielnym wykonaniem :) Niestety nie mam pojęcia ile kosztuje taki wydruk w drukarni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 20 lis 2014, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 13:52
Posty: 2
Ja robiła zaproszenia ślubne sama, może nie do końca ze względu na oszczędności bo przyznam szczerze że troszkę mnie to kosztowało a zaproszenia faktycznie można już kupić za złotówkę ... mi chodziło o to żeby zaproszenie było moje wykonane przeze mnie ponieważ lubię takie rękodzieła, zamówiłam papier na allegro i wszystkie inne dodatki, a kartki do środka drukowałam własną drukarką, efekt był niesamowity


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 10 gru 2014, 10:12 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2014, 10:50
Posty: 3
Bardzo fajnym pomysłem są tez zaproszenia z własnymi zdjęciami. Ostatnio znalazłam także zaproszenia z karykaturami Młodej pary - http://www.zewecki.pl/zaproszenia-slubne.html jak sobie wyobraziłam nas na nich nieźle się uśmiałam :lol: ale trzeba przyznać - pomysł ciekawy!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 06 sty 2015, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 06 sty 2015, 19:09
Posty: 1
moja przyjaciółka właśnie zaczyna przygotowania do ślubu i chcę jej pomóc. Myślałam nad tym by pomóc jej w zaproszeniach. Rzeczywiście, bardzo fajny pomysł z zaproszeniami ze zdjęciem pary młodej. Zaopatrzę się i kupię kserokopiarki sklep internetowy i do dzieła!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wydruk zaproszeń ślubnych
PostNapisane: 07 sty 2015, 11:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Moi znajomi sami robili zaproszenia i sporo zaoszczędzili. A przy okazji okazało się, że nie trzeba mieć duzych zdolności plastycznych żeby zrobić piekne zaproszenia :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group