suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:32


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Weekend poślubny
PostNapisane: 07 paź 2014, 10:34 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2014, 12:47
Posty: 14
Wiem, że wiele osób nie stać na podróż poślubną z prawdziwego zdarzenia.
Mnie niestety również. Dlatego wpadłam na pomysł aby spędzić z mężem taki poślubny weekend.
Pomyślalałam o aparatamencie w pałacyku, w którym urządzamy wesele

http://www.palackotulinskich.pl/oferta- ... erID=13074

Nie wiem jednak czy to do końca dobry pomysł, z jednej strony fajnie bo na miejscu, kompleksowo, miejsce urocze samo w sobie, ale czy nie lepiej byłoby spędzić taki weekend jednak gdzie indziej?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 09 paź 2014, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 07 lip 2014, 14:16
Posty: 23
A może Warszawa byłaby dobrym miejscem na taki wypad. Jest co tam robić no i zawsze to stolica warta odwiedzenia.
Na tej stronce www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm znajduję się najlepsze hotele w mieście i w prosty sposób można dokonać rezerwacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 13 paź 2014, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:18
Posty: 25
Przyznam szczerze, że nie rozumiem tej amerykańskiej fascynacji miesiącem miodowym. Skoro jesteście po ślubie lub będziecie to całe życie przed Wami i można sobie robić wypady (krótsze lub dłuższe) wiele razy. Te poweselne "głupoty" nie są najważniejsze i szkoda się wpędzać w kompleksy, bo koleżanka była na Bali a ja nie :)
Zróbcie coś razem i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 15 paź 2014, 16:01 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 15:39
Posty: 15
Dokładnie! Trzeba mierzyć siły na zamiary, a poza tym nie istnieje żaden przymus wyjeżdżania gdzieś po ślubie. Wiele par to odkłada. Na weekend fajnie się wybrać, ale chyba niekoniecznie w miejsce, gdzie jest wesele ;)
agek napisał(a):
Przyznam szczerze, że nie rozumiem tej amerykańskiej fascynacji miesiącem miodowym. Skoro jesteście po ślubie lub będziecie to całe życie przed Wami i można sobie robić wypady (krótsze lub dłuższe) wiele razy. Te poweselne "głupoty" nie są najważniejsze i szkoda się wpędzać w kompleksy, bo koleżanka była na Bali a ja nie :)
Zróbcie coś razem i tyle.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 19 paź 2014, 19:32 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2014, 21:17
Posty: 14
Marika223 napisał(a):
Wiem, że wiele osób nie stać na podróż poślubną z prawdziwego zdarzenia.
Mnie niestety również. Dlatego wpadłam na pomysł aby spędzić z mężem taki poślubny weekend.
Pomyślalałam o aparatamencie w pałacyku, w którym urządzamy wesele

http://www.palackotulinskich.pl/oferta- ... erID=13074

Nie wiem jednak czy to do końca dobry pomysł, z jednej strony fajnie bo na miejscu, kompleksowo, miejsce urocze samo w sobie, ale czy nie lepiej byłoby spędzić taki weekend jednak gdzie indziej?


Jeśli mieszkacie przy granicy to może warto wyskoczyć na słowację? myślę że koszty porównywalne z weekendem w pałacu:) A zawsze to coś nowego, nowa kuchnia, otoczenie itp


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 27 paź 2014, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2014, 10:21
Posty: 26
No na taki wieczór też trzeba mieć pieniążki ale na szczęście istnieje coś takiego jak http://unichwilowka.pl/ Która może nas uratować :) Sama korzystałam to wiem o co chodzi ;) Na prawdę warto.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:43 
Offline

Dołączył(a): 27 paź 2014, 20:35
Posty: 2
A Ja takie chwilówki odradzam z szczerego serca. To są tylko potem problemy i kłopoty:(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 02 lis 2014, 16:30 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2014, 21:17
Posty: 14
Bozenka89 napisał(a):
No na taki wieczór też trzeba mieć pieniążki ale na szczęście istnieje coś takiego jak http://unichwilowka.pl/ Która może nas uratować :) Sama korzystałam to wiem o co chodzi ;) Na prawdę warto.


jak ktoś nie ma pieniędzy na odłożenie na wakacje, to tym bardziej nie ma na spłacanie chwilówki...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 06 lis 2014, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2014, 14:01
Posty: 2
Kto co lubi - ja na przykład kocham wędrówki górskie i wiem że planując "miesiąc" czytaj tydzień miodowy, nie wydałabym milionów:) Inna osoba byłaby nieusatysfakcjonowana noclegami w schronisku a dla mnie na tym urok właśnie polega.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Weekend poślubny
PostNapisane: 13 lis 2014, 17:52 
Offline

Dołączył(a): 22 lip 2014, 16:24
Posty: 4
Miło weekend poślubny można spędzić w agroturystyce białobrzegi pośród przyrody i zwierząt na świeżym powietrzu. Jest możliwość nauki jazdy konno, która może być rehabilitacją przy niektórych schorzeniach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group