suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 22 gru 2014, 08:45 
Offline

Dołączył(a): 19 gru 2014, 11:25
Posty: 4
karollina napisał(a):
troszkę ciężko z tymi plenerowymi weselami w Polsce bo nigdy nie wiadomo jak będzie pogoda, myślę, że najbezpieczniej wybrać salę weselną wówczas żadna burza ani wiatr nas nie zaskoczy, ten hotel w Krakowie posiada ciekawe oferty, warto je sprawdzić


Obecnie marzenie o ślubie, czy też weselu plenerowym może się bez problemu ziścić. Nie musimy się martwić o niepogodę, ponieważ obecne rozwiązania hal namiotowych i wyposażenia dają ogromne możliwości. Teraz bez problemu można zorganizować wesele plenerowe nawet zimą w przepięknej aurze! I możecie być pewni, że ani Wy, ani goście nie zmarzną ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:07 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Ślub w plenerze może być na prawdę piękny, jeśli znajdzie się śliczny park, lasek itp. Z tymi halami namiotowymi mam wątpliwości, bo jednak kojarzy mi się to z zabawami wiejskimi, nie do końca to pasuje do takiej uroczystości jak ślub. Wole jednak tradycyjne rozwiązania czy wynajęcie sali weselnej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 02 cze 2015, 19:13 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2015, 22:50
Posty: 5
W naszej strefie klimatycznej to rzeczywiście jest pewnego rodzaju loteria. Jednego dnia może być piękna pogoda z wysoką temperaturą powietrza i bezchmurnym niebem, a następnego dnia może cały dzień padać, a na termometrze pojawia się 12 stopni ;) Takie sytuację niestety się zdarzają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 04 cze 2015, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2015, 17:04
Posty: 5
Pomysł jest super. Ja co prawda nie będę mieć takiego wesela, chyba głównie z obawy o pogodę. Jednak często widziałam wesela na statkach, chociażby na krakowskiej Wiśle. Przepięknie to wyglądało, kiedy jeszcze zachodziło słońce. Chciałabym być na takim weselu, nie lubię zakmniętych przestrzeni ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 05 cze 2015, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
ana7766 napisał(a):
W naszej strefie klimatycznej to rzeczywiście jest pewnego rodzaju loteria. Jednego dnia może być piękna pogoda z wysoką temperaturą powietrza i bezchmurnym niebem, a następnego dnia może cały dzień padać, a na termometrze pojawia się 12 stopni ;) Takie sytuację niestety się zdarzają.

Właśnie, ta nieszczęsna pogoda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 23 cze 2015, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2014, 12:47
Posty: 14
Ja brałam ślub dokładnie rok temu ;)
Polecam Wam szczerze to miejsce:
http://www.palackotulinskich.pl/palac

cudowne i niezapomniane wesele ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 14 wrz 2015, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2015, 11:39
Posty: 1
Ja uważam, że ślub i wesele w plenerze to świetny pomysł. Sami urządzaliśmy tą uroczystość właśnie w ogrodzie. Jakby ktoś szukał takiego miejsca to polecam http://www.lilapark.net/galerie-zdjec/slub-w-plenerze.html Niezapomniane przeżycie. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 15 wrz 2015, 10:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2015, 13:05
Posty: 26
Teraz ślub cywilny w plenerze może wziąć każdy i nie jest to już uzależnione od "widzi mi się" urzędnika a od uiszczenia opłaty 1000zł. Oczywiście kierownik urzędu ma prawo nie wyrazić zgody jeśli młodzi wybiorą miejsce urągające powadze sytuacji dlatego wcześniej należy dostarczyć do urzędu zdjęcia miejsca w którym ślub miałby się odbyć.
Pomysł ślubu plenerowego jest fajny ale niestety w związku z naszym klimatem może skończyć się totalną klapą. Wesele tym bardziej. Jeśli ktoś decyduje się na ślub w plenerze powinien przygotować namiot ogrodowy pod którym zmieszczą się młodzi i urzędnik a być może nawet duże namioty dla gości ale to już ogromny wydatek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 17 wrz 2015, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Taki ślub musiał by być boski :D
Nie raz myślałam o zaślubinach nad morzem, albo na jakimś wzniesieniu, ale zdecydowaliśmy się na bardziej klasyczne rozwiązanie i bawić się będziemy w dworku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub i wesele w plenerze
PostNapisane: 22 wrz 2015, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2015, 20:14
Posty: 35
Ostatnio trafił mi się ślub na plaży. Miejsce bardzo dobrze dobrane, pogoda dopisała no i najważniejsze było to, że młoda para w pewnym momencie weszła w swoim eleganckim stroju do wody. Wrażenia niesamowite.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group