suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 10:45


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 14 gru 2010, 00:54 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
oj takich zabaw jest dużo - jeśli sami nie chcemy brać udziału w takiej zabawie to przemyślmy czy goście będą chcieli i czy nie poczują się w jakiś sposób urażeni


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 14 gru 2010, 10:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Zabawy weselne mogą sprawić, że goście weselni będą miło wspominać ten dzień przez długie lata. Dzięki zabawom wesele przestaje być nudne. ale trzeba pamiętać gdzie jest granica aby ni przesadzic by kogos nie osmieszyc


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Mi podoba się jeszcze taka zabawa, w której są przygotowane karteczki z obowiązkami małżeńskimi i losujemy raz mąż raz my. Ja zrobiłam coś takiego jak świadkowałam - w opakowaniu po kinder niespodziance były karteczki typu "śniadanie do łóżka będziesz robił/robiła Ty", "na piwo z kolegami będę chodziła/chodził ja", "na dyskoteki z koleżankami będę chodził/chodziła ja" itp. Przyjaciółce trafiły się te same najgorsze obowiązki że tak powiem, a jedyne dobre to wracała po kilku dniach z imprezy w tych swoich obowiązkach ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
wiesz co wole tego nie próbować bo u nas w domu robi prawie wszystko moj przyszly mąz wiec moze niech tak pozostanie hehe :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
a to chyba że tak :)

mi to się podoba, choć i tak wiem, że to tylko zabawa a w rzeczywistości może być inaczej ;) fajnie tak potem po roku czasu obejrzeć jednak płytkę z wesela raz jeszcze i powiedzieć - a widzisz migasz się od swoich obowiązków ;)

Beti - a Twój narzeczony to złoty chłopak. Jak chcecie mieć dzieci to możecie zrobić taką zabawę z dziećmi - np. siedzicie plecami do siebie i w zależności od tego w którą stronę się oboje lub pojedynczo odwrócicie to będzie córka lub syn i po każdym kiwacie czy jeszcze chcecie więcej czy kończycie, albo ilość dzieci na początku zespół prosi żebyście usiedli plecami i pokazali na palcach ile chcecie ich mieć i wyniki sumuje a potem właśnie to z odwracaniem głów.

A jak narzeczony lubi tak gotować to zawsze można byłoby jakąś małą konkurencję dla niego przygotować, żeby wszyscy poznali jego talenty...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
myslisz o konkurencji na weselu?a co by to dokładnie miało byc? moze cos pod nazwą " kto lepiej gotuje w kuchni"i ze mna by ta konkurencja miałą byc?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No na przykład. tylko wiadomo że nie może to być bardzo brudząca konkurencja ;)

aaa i jak kroicie tort to pamiętajcie - kto ma rękę na górze ten rządzić będzie w domu ;) hehe taki tam następny oczepinowy zwyczaj :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Tego zwyczaju z krojeniem tortu nie znałam :) kurcze ja nie zapamiętam tego wszystkiego żeby nakryć mu nogę suknią żeby rękę na wierzchu położyć i jeszcze wiele innych. Tylko właściwie mi wcale nie zależy żeby rządzić w domu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No to tylko taki przykład hehe ;)
a z konkurencją przygotowania jedzenia to można by np. jeszcze uzgodnić wcześniej z kuchnią, że dają nam jakieś półprodukty i talerz a młoda para ma to jakoś ładnie ze sobą połączyć, ułożyć i do oceny gości - kto ładniej podał i czyjego jedzenia by spróbował :) tak mi własnie do głowy wpadł ten pomysł ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
magda0307 napisał(a):
No to tylko taki przykład hehe ;)
a z konkurencją przygotowania jedzenia to można by np. jeszcze uzgodnić wcześniej z kuchnią, że dają nam jakieś półprodukty i talerz a młoda para ma to jakoś ładnie ze sobą połączyć, ułożyć i do oceny gości - kto ładniej podał i czyjego jedzenia by spróbował :) tak mi własnie do głowy wpadł ten pomysł ;P

hmm moze ugniatanie ciasta lub cos innego a nasze mamy sa kucharkami wiec je tez mozemy do tego dolaczyc, wiesz ja z mama a o nze swoją :) taka pomoc heheh


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group