suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 05:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 12 gru 2010, 21:36 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
u mnie oczepiny będą - krótkie ale z tradycyjnymi prawdziwymi oczepinowymi przyśpiewkami :) bo oczepiny to nie tylko zabawy czy konkursy, ale właśnie przyśpiewki :) przynajmniej jest tak u mnie. młodzi od tego odchodzą, ale mój zespół super je prowadzi i dla każdej pary indywidualnie układają więc będzie na pewno ciekawie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja myślę, że większość ości czeka na oczepiny bo zawsze mozna wygrać dodatkową wódeczkę :) A chętni do zabawy zawsze się znajda


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
To też okazja na zebranie dodatkowych pieniedzy-jest taka zabawa, gdzie goście płacą za taniec z panną mlodą az do momentu, kiedy sie skonczy melodia grana przez orkiestrę... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ja też na każdym weselu chętnie bym pozbierała taką wódeczkę z konkurencji, tylko że najpierw trzeba się do niej zgłosić a dopiero później dowiaduje się o co w niej chodzi ;) i to jest ten minus niestety ;)

a co do zabawy ze zbieraniem pieniędzy za taniec (czy to na wózek, podróż poślubną, mieszkanie czy inne) to zwróćcie uwagę na to, żeby nie grali pół godziny, jak powiedzmy przez dłuższy czas już nikt nie podchodzi - bo to już przesada i goście mogą się czuć urażeni i i głupio też wygląda jak partnerzy młodych odchodzą i młodzi sami zostają na parkiecie a zespół dalej gra - u koleżanki jak tak było to potem "życzliwi" rozpowiedzieli, że Ewka naciągała gości na kasę, a tego to chyba żadna z nas nie chce. Jak duże wesele to kilka minut, póki jest kolejka, a jak już pojedyncze osoby to już warto zakończyć taką zabawę ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
ja też na każdym weselu chętnie bym pozbierała taką wódeczkę z konkurencji, tylko że najpierw trzeba się do niej zgłosić a dopiero później dowiaduje się o co w niej chodzi ;) i to jest ten minus niestety ;)

a co do zabawy ze zbieraniem pieniędzy za taniec (czy to na wózek, podróż poślubną, mieszkanie czy inne) to zwróćcie uwagę na to, żeby nie grali pół godziny, jak powiedzmy przez dłuższy czas już nikt nie podchodzi - bo to już przesada i goście mogą się czuć urażeni i i głupio też wygląda jak partnerzy młodych odchodzą i młodzi sami zostają na parkiecie a zespół dalej gra - u koleżanki jak tak było to potem "życzliwi" rozpowiedzieli, że Ewka naciągała gości na kasę, a tego to chyba żadna z nas nie chce. Jak duże wesele to kilka minut, póki jest kolejka, a jak już pojedyncze osoby to już warto zakończyć taką zabawę ...



Zgadzam się, warto dość szybko zakonczyc taka zabawe, zeby nie wyglądało to na wyciąganie kasy. nie mowię, że ma to trwać 5min i ani sekundy dłużej, ale póki widać zainteresowanie... Pozniej takie zabawy męczą..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
To też okazja na zebranie dodatkowych pieniedzy-jest taka zabawa, gdzie goście płacą za taniec z panną mlodą az do momentu, kiedy sie skonczy melodia grana przez orkiestrę... :)

Ja się własnie cąły czas zastanwiam nad tą zabawą, czy to nie jest dodatkowe "wyciąganie" pieniędzy, ale jednak na każdym weselu to jest.a jakie wy macie zdanie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
U nas sprawa jest jeszcze z tą zabawą otwarta ... ale na pewno nie na długie granie odpowiadające zainteresowaniu gości ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja byłam przeciwna bo i tak goście wykosztują się na prezenty ale mnie zakrzyczeli że to tradycja i ze koniecznie musi być bo każdy chce zatańczyć z młodymi i jeszcze przed weselem przygotowuje sobie jakieś drobne na ten taniec.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Patrzcie jakie zbawy jeszcze znalazłam:

W najpopularniejszej wersji biorą udział 3 pary. Mąż z nowo poślubioną żoną, świadkowie oraz Nowa Młoda Para wyłoniona w trakcie oczepin. Prowadzący zabawę weselną ustawia trzy rzędy krzeseł tak, by na każdym rzędzie mogła położyć się jedna z partnerek. Na brzuchach bądź dekoltach partnerek kładziemy po 2 duże ciastka. Zadaniem partnerów jest jak najszybsze zjedzenia ciastek bez pomocy rąk.

niestety to przykład, gdzie świadek lepiej byłby parą ze świadkową i wybrana nowa para młoda tez by była parą... to tak a propos naszej rozmowy...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: oczepiny
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja bym sie nie zdecydowała na tą zabawę raz że niektórych mogłaby ona urazić (chociażby nową młodą pare) a poza tym nie chciałabym być cała brudna po niej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group