suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 02:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 19 lis 2014, 01:11 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2014, 01:07
Posty: 3
Oczywiście że najlepiej zrobić we własnym zakresie i ja tak zrobiłem. Znalazłem grafika który zaprojektował całe wizualizacje ( zaproszenia, karteczki na stół itp. ), a następnie wydrukowałem ulotki w drukarni internetowej. Wychodzi o wiele taniej niż gotowce, a i satysfakcja dużo większa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 19 lis 2014, 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
misiek78, jak najbardziej popieram, własne pomysły zawsze w cenie ;) ja na pewno będę myślała nad jakimś własnym motywem na całą oprawę "papierową", z pomocą grafika można stworzyć cuda, a potem druk i gotowe :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 12 gru 2014, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2013, 14:51
Posty: 9
Nie każdy ma takie zdolności artystyczne i kreatywność, żeby stworzyć własne zaproszenie. Właśnie dla takich osób namnożyło się jak grzybów po deszczu różnych firm i firemek, gdzie robią wszystko co związane z weselem - przykład: https://www.jdstyle.pl/2-zaproszenia-slubne. Oprócz gamy zaproszeń można sobie dobrać jakieś podziekowania w tym samym motywie. Jak kupimy tego wiecej to wiadomo, że mozna tez liczyc na jakies rabaty, wiec moze warto rozwazyc taka propozycje?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 12 gru 2014, 18:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2012, 19:31
Posty: 24
Grunt, żeby zaproszenia były gustowne, pasowały do klimatu wesela, no i względnie tanie. Oczywiście najważniejszy jest gust państwa młodych. Podoba mi się pomysł robionych własnoręcznie zaproszeń. Nie dość, że to fajna zabawa, to jeszcze oryginalny efekt. Tylko przy np: 200 gościach, dużo z tym pracy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 21 sty 2015, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 10:00
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Zaproszenia na styl Star Wars też widziałam, efekt był mega ciekawy :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 18 kwi 2015, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:55
Posty: 12
Mi strasznie podobają się takie zaproszenia zwinięte w rulon, przewiązane rafią i z takim drewnianym elementem z wygrawerowaną datą ślubu i imionami pary młodej. Nie sprawdzałam jeszcze ile to kosztuje ale wiem już gdzie je zrobić:) Są na http://www.extrema.com.pl/. Moim zdaniem ślicznie będą pasowały do kwiatów na stole - stworzą wrażenie takiej bliskosci z naturą. Co sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
Zależy, czy ktoś ma zdolności graficzne i czas. Można samemu zaprojektować i wykonać, ale też jak się poszuka w necie to można znaleźć niedrogiego wykonawcę i ma się problem z głowy i zaoszczędzony czas. Raczej jestem zwolennikiem zlecania fachowcom.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 23 kwi 2015, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 10:00
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Mi się ostatnio wszystko podoba w stylu rustykalnym, jestem oczarowana :)
http://woznik.nazwa.pl/zaproszenia_dev/ ... wendy3.jpg
http://zrobswojslub.pl/wp-content/uploa ... alne20.jpg
No nie wiem, mogłabym oglądać cały dzień, jest to wszystko tak urocze w swojej prostocie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 30 kwi 2015, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2015, 11:59
Posty: 1
Nie da się doradzić zaproszeń bo każdy ma różny gust :) Poszukaj sobie w internecie firm, które oferują zaproszenia ślubne i pooglądaj ich wzory. Niektórzy oferują indywidualne projekty, więc jak nie znajdziesz w ofercie czegoś co ci się spodoba, możesz poszukać w google coś co ci się podoba i zaprezentować im swoją wersję lub jeśli masz pomysł sama zaprojektować wasze zaproszenia :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wybór i wydruk zaproszeń na ślub
PostNapisane: 08 maja 2015, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 10:00
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Ostrzegam, że tego jest mnóóóóstwo. Najlepiej na początek poszukać co nam sie w ogóle podoba, jakiś styl a potem według tego szukać już dokładnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group