suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 11:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 04 sty 2011, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ooo właśnie słuszne pytanie ;) ja będę musiała coś wymyślić takiego właśnie wegetariańskiego - mój wujek jest z tego co wiem na pewno, a czy ktoś jeszcze to chyba że w rodzinie mojego narzeczonego, no ale i tak coś musimy przynajmniej dla wujka przygotować - bo on praktycznie nic nie je ;) nawet jak był na weselu u siostry swojej dziewczyny - obsługa wiedziała, że dla niego wegetariańskie jedzenie - a dostał frytki podpieczone w oleju, na którym wcześniej był zrobiony kurczak! podsumował to jednym słowem jako masakra, także ja się będę musiała postarać o kilka specjałów tylko dla niego ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 05 sty 2011, 08:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ale to co powiesz w kuchni, żeby zrobili coś innego specjalnie dla jednej osoby? czy po prostu nie dodadzą kotleta do talerza? bo ja się zastanawiałam czy po prostu któregoś z dań na ciepło nie zrobić w wegetariańskim stylu; tak już dla wszystkich:)! tylko nie wiem czy to dobry pomysł, bo raczej 99% mojego wesela mięso lubi i je :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 05 sty 2011, 09:55 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
myślę, że powiem po prostu w kuchni, żeby zrobili kilka porcji różnych dań wegetariańskich - właśnie specjalnie dla niego i ewentualnie jakby ktoś jeszcze się taki znalazł. jednym daniem wegetariańskim to wujek się raczej nie nasyci, no i wyczuje jak coś było przygotowywane nie tak jak powinno być


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 05 sty 2011, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja raczej nie będę robić dań typowo wegetariańskich. Jeśli ktoś nie będzie chciał mięsa to dostanie porcję bez niego ewentualnie poproszę o przygotowanie kilku kotletów rybnych. Na dzień dzisiejszy nie wydaje mi się żeby któryś z gości był wegetarianinem ale szczegółowo dopytywać będziemy się przy zapraszaniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 14 lip 2011, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Ja generalnie mam ogromny dylemat. Chciałabym, żeby było prosto, aby podpasować gościom, a zarazem oryginalnie. Wymyśliłam sobie że będą dewolaje koniecznie, ale chciałabym też schab nadziewany śliwką i brzoskwinią w sosie (jest fenomenalny uwierzcie ;) ) a także rybę albo w sosie cytrynowym albo ze szpinakiem. I największym dylematem jest dla mnie... prawdziwe ziemniaczki, czy frytki, czy te amerykańskie (patate - nie wiem dobrze mówię?? :oops: )
Jeśli chodzi o budżet to tak raczej standardowo na to przeznaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 14 lip 2011, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
szczerze mówiąc to ziemniaki mogą być podane w każdej postaci do różnych dań - bo zazwyczaj jest ich tyle że do wyboru do koloru - znajdzie się gdzieś dla nich miejsce - u nas jest 6 dań gorących z czego tylko pierwsze to jakaś zupa czy coś a reszta jako drugie danie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 14 lip 2011, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Właśnie i teraz pozostaje mi dylemat co do czego :D
Nie chcę też żeby do każdej potrawy były "pyry" :P
U nas ile będzie dań nie ustaliłam (ciepłych oczywiście) tak myślę, że 5-6.
Na koniec tzn. później na zregenerowanie sił na pewno będzie barszczyk czerwony i paszteciki oraz kapuśniaczki w cieście francuskim :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: MENU weselne
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
to już co do czego myślę, że na sali podpowiedzą - my dokładne menu ustalimy już przed samym ślubem, póki co myślimy. szefowa sali naszej powiedziała, że nie ma potrzeby dużo wcześniej wybierać menu, bo oni co jakiś czas jakieś nowości wprowadzają i większy wybór będzie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group