suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:05


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Składanie życzeń
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
A co sądzicie o składaniu życzeń i dawaniu prezentów tuż po ceremonii ślubnej pod kościołem np??? Jak to u Was jest??

Na większości ślubów, na których byłam było właśnie tak, że życzenia zaraz po ślubie pod kościołem... Osobiście nie podoba mi się coś takiego, zwłaszcza, jeśli dziedziniec jest mały, ludzie nie mogą się pomieścić, wszyscy się pchają... ;|
Podoba mi się za to kiedy życzenia składa się na sali weselnej- tam dużo miejsca po pierwsze, ciepło, (jeśli bierzemy ślub zimą, to składanie życzeń pod kościołem jest dla mnie po prostu nonsensem) ludzie już się tak nie pchają i jakoś inaczej jest... Zespól może zagrać coś przyjemnego i wszystko wygląda zupełnie inaczej...

A jak jest u Was z tymi życzeniami??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
u mnie jest pod kosciołem, ale byłam kiedyś na weselu, w zimie własnie, że życzenia były na sali weselnej (ze względu na temperaturę) i chyba rzeczywiście jet lepiej i wygodniej - jest gdzie kwiaty położyć i prezenty :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Życzenia się składa po kościele i przed wejściem na sale, ja z życzeń pod kościołem chcę zrezygnować gdyż szkoda czasu i i ile można się całować z wujkami i ciociami :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
u mnie zawsze jest po ślubie jednak byłam kiedyś na weselu w Krakowi i nie wiem czemu ale życzenia były składane dopiero po oczepinach dla mnie to późno ale tam tak było..oraz koperty się daje z życzeniami..ale wesele było bajeczne..a szczególnie lokal.. jak z bajki wszystko było dograne idealnie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 07 gru 2010, 17:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Co do życzeń to u nas składane są przed kościołem ale jak my chodzimy na wesela to zazwyczaj wtedy życzymy tylko młodym wszystkiego najlepszego a prezenty dajemy już na sali. Uważam ze ten czas przed kościołem powinno się skrócić szczególnie jak czeka już następna para i robi się straszne zamieszanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 13 gru 2010, 00:34 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
U mnie zawsze życzenia zaraz po Kościele, u szwagierki jak miała zimą życzenia większość gości złożyła w Kościele pod chórem - do następnego ślubu było jeszcze dużo czasu, reszta podchodziła na sali.
My chcemy zaraz po Kościele - część gości mamy takich, których planujemy tylko na ślub zaprosić, chyba że fundusze pozwolą na więcej - ale i tak pewna część będzie tylko na ślubie - więc nie będziemy ich jeszcze na salę ganiać a potem co? - no to cześć? głupio trochę. dlatego mam nadzieję, że pogoda nam dopisze ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
U nas to różnie bywa. W zależności od tego, jakie zwyczaje panują w danej rodzinie i jak ustalą młodzi. Osobiście chce składanie życzeń przenieść na salę. Poproszę gości, aby pod kościołem życzenia składali tylko Ci, którzy nie będą uczestniczyli w weselu. Tak będzie wygodniej. Na sali łatwiej będzie ułożyć kwiaty i prezenty. A szczególnie łatwiej będzie ze schowaniem kopert :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A co robicie z kopertami? Ja nie wiem czy poprosić kogoś żeby odwiózł je do domu bo ani w samochodzie nie chce trzymać ani przy sobie mieć bo bym się cały czas denerwowała


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Ja bym się chyba trochę dziwnie poczuła, taka wyobcowana jakby mnie poproszono o złożenie prze kościołem, a reszta na sali... No ale to już jak kto woli... A na koperty dobrze jest mieć przygotowane takie duże torby prezentowe - sprawnie można włożyć kopertę a i jakiś drobiazg typu bombonierka się zmieści :) (przetestowane na ślubie przyjaciółki jak świadkowałam :) - a o odbiór kwiatów i większych prezentów poprosili kolegę, który ich woził do ślubu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Składanie życzeń
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
A co robicie z kopertami? Ja nie wiem czy poprosić kogoś żeby odwiózł je do domu bo ani w samochodzie nie chce trzymać ani przy sobie mieć bo bym się cały czas denerwowała


to zależy :) jak macie na sali swój pokój - można je tam zanieść, bo do pustego domu, gdzie wszyscy dookoła wiedzą, że macie ślub, ktoś "życzliwy" może wejść i je sobie wziąć tak po prostu. Najlepiej pomyśleć o tym wcześniej z narzeczonym, i zrobić to dyskretnie, żeby jak najmniejsza liczba osób wiedziała. A już na pewno nie zostawiać w wypożyczonym samochodzie ;) musi to być najmniej oczywiste miejsce :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group