suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 05:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 17 gru 2010, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
bardzo pozytywna:) wcześniej wiedzieli, że jesteśmy ze sobą i mieszkamy i że nam dobrze, więc bardzo fajnie.
poza tym rodzice mojego lubego są bardzo fajni, dobrze się z nimi dogaduję i podobam im się zdecydowanie bardziej od wczesniejszej dziewczyny mojego narzeczonego...
wiedzieli wszyscy ze planujemy coś grubszego, tylko nie wiedzieli, że tak szybko:)
ale fajnie było:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 17 gru 2010, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
bardzo pozytywna:) wcześniej wiedzieli, że jesteśmy ze sobą i mieszkamy i że nam dobrze, więc bardzo fajnie.
poza tym rodzice mojego lubego są bardzo fajni, dobrze się z nimi dogaduję i podobam im się zdecydowanie bardziej od wczesniejszej dziewczyny mojego narzeczonego...
wiedzieli wszyscy ze planujemy coś grubszego, tylko nie wiedzieli, że tak szybko:)
ale fajnie było:)


najważaniejsza to zgoda w rodzinie. Czasami rodzice potrafią nieźle namieszać, wtrącać się i nieznosić.. RObić sobie na przekór. WYgląda to jak przeciąganie liny. U mnie też się od razu rodzice bardzo polubili :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 17 gru 2010, 18:50 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
nasi rodzice się poznali dopiero na zaręczynach wczesnej ewentualnie tylko przez tel, wiec nie mieli wyjscia musili sie polubic :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 17 gru 2010, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U nas zarówno ja jak i narzeczony byliśmy pierwszymi partnerami którego oficjalnie przedstawiliśmy rodzinom. Pomimo że same rodziny niewiele maja okazji żeby się spotykać czy rozmawiać to zarówno ja bardzo dobrze czuję sie u niego w domu jak on w moim a nawet mogę powiedzieć ze narzeczony to jest uwielbiany w mojej rodzinie :) tak sobie wszystkich zjednał że szok :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 17 gru 2010, 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
KSN napisał(a):
czyli tradycyjnie :) i w rodzinnym gronie
czasem jak ogladam te amerykańskie filmy i ich przyjecia zaręczynowe....to jestem przerażona !!

Powiem szczerze, że to dla mnie też się dziwne na początku wydawało, taka maskarada.. Po jakimś czasie jednak doszłam do wniosku, że takie przyjęcie, to całkiem fajna sprawa... Po pierwsze Młodzi mniej więcej wiedzą jak to będzie na weselu, poza tym tak, jak u znajomych Szkotów było niektórzy przynosili już prezenty ślubne. Cóż, lubią celebrować wszystko, więc czemu nie zrobić przyjęcia z okazji zaręczyn? :) W końcu kolejna okazja do db. zabawy :D tak, jak np wieczór panieński, baby showers, czy choćby tak celebrowane przez nich urodziny...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 18 gru 2010, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
U nas rodziny tez lubią sie bawi i pewnie po pierwszym zdziwieniu wszyscy bardzo by sie ucieszyli z zaproszenia ale nawet nie myśleliśmy o tym bo woleliśmy te pieniądze przeznaczyc na dom albo wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 18 gru 2010, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
U nas rodziny tez lubią sie bawi i pewnie po pierwszym zdziwieniu wszyscy bardzo by sie ucieszyli z zaproszenia ale nawet nie myśleliśmy o tym bo woleliśmy te pieniądze przeznaczyc na dom albo wesele.


wiesz można takie przyjecie zorganizować w stylu iemienin, czyli w zasadzie nic wielkeigo.. wydatek też nei gigantyczny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: przyjęcie zaręczynowe
PostNapisane: 19 gru 2010, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Może i nie gigantyczny ale jakoś wtedy nie mysleliśmy o przyjęciu szczególnie że pewnie nie byłoby na nim mamy narzeczonego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group