suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 24 kwi 2024, 08:29


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
fakt, że czasem ludzie się takiej presji poddają a później nieszczęśliwe małżeństwa wychodzą. ja uważam, że nic na siłę i wolałabym się rozstać niż zmuszać kogoś do slubu, bo to i tak nie ma przyszłości.
chociaż niektórzy nie tyle boją się związku co samego ślubu i chcą po prostu życ w związku bez papierka, a druga strona ma inne podejście i też trudna sytuacja jest.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 08 gru 2010, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
oczywiscie, że przymus do niczeo dobrego nie służy.. ale chodzi mi bardziej o to, by w ten sposób dodać odwagi mężczyźnie... by nie bał się tego zrobić, bo nie jest pewien czy nie zostanie odrzucony. Myślę, ze o takim czymś mowy być nie może wdojrzałym związku,a le róznie to bywa...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 00:15 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Inicjatywa wyszła z jego własnej nieprzymuszonej woli :) zabrał mnie w góry, mieszkaliśmy w pięknym domku z widokiem na Giewont i pewnego wieczoru kleknął i się oświadczył :) to była super niespodzianka, trochę przeczuwałam ale się nie spodziewałam że tak bedzie - no wiecie fajny górski klimat to i wrażenie większe - no i mój Skarbek starannie to sobie zaplanował ;) tylko kwiatów nie dostałam - bo i jak skoro 24 h na dobę razem spędzaliśmy - dostałam je potem od jego chrześnicy - "bo wujek się nie popisał" hehe. Moi rodzice zostali poproszeni o moją rękę kilka dni później - wzruszeni byli bardzo :) przyszła teściowa wiedziała jeszcze przede mną i pierwsza się o moim "tak" dowiedziała - mieszka za granicą więc dostaje wiadomości na bieżąco - a już jutro (a w sumie już dziś ;) wraca do Polski i dopiero zobaczy narzeczoną swojego syna z pierścionkiem ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Magda, bardzo ładne zaręczyny :) naprawdę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 08:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
magda0307 napisał(a):
Inicjatywa wyszła z jego własnej nieprzymuszonej woli :) zabrał mnie w góry, mieszkaliśmy w pięknym domku z widokiem na Giewont i pewnego wieczoru kleknął i się oświadczył :) to była super niespodzianka, trochę przeczuwałam ale się nie spodziewałam że tak bedzie - no wiecie fajny górski klimat to i wrażenie większe - no i mój Skarbek starannie to sobie zaplanował ;) tylko kwiatów nie dostałam - bo i jak skoro 24 h na dobę razem spędzaliśmy - dostałam je potem od jego chrześnicy - "bo wujek się nie popisał" hehe. Moi rodzice zostali poproszeni o moją rękę kilka dni później - wzruszeni byli bardzo :) przyszła teściowa wiedziała jeszcze przede mną i pierwsza się o moim "tak" dowiedziała - mieszka za granicą więc dostaje wiadomości na bieżąco - a już jutro (a w sumie już dziś ;) wraca do Polski i dopiero zobaczy narzeczoną swojego syna z pierścionkiem ;)

Tez bym chciała takie zaręczyny jednak u Nas trzeba było to zaplanować gdyż u nas każdy grosik się liczy(wynajmiemy mieszkanie) i nie mogliśmy sobie pozwolić na takie niespodzianki, moj się musial mnie zapytac czy nas stac na taki wydatek hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Faktycznie piękna sceneria :) Mama mojego narzeczonego też mieszka za granicą i nawet była zamieszana w to wszystko bo razem wybierali dla mnie pierścionek :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:48 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
piękny piękny :) a następnego dnia już pogoda się zepsuła więc się wyrobił w ostatniej chwili że tak powiem i dobry moment wybrał :) u nas też grosik do grosza, ale znaleźliśmy stosunkowo niedrogi ten domek, pokoje od osoby niewiele wychodziły w stosunku do innych i warunki super były :)

no teściowa to się bardzo angażuje i codziennie dzwoni i przeżywa ;) to nawet moja mama już trochę ochłonęła i tak nie przeżywa już (a przed ślubem znowu zacznie ;) no ale wiadomo, mama na miejscu a teściowa daleko - teraz nam da popalić jak w Polsce na święta będzie ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A gdzie mieszka teściowa? Fajnie jak tak mamy sie angażują :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Włochy :) bardzo fajnie :) póki co za mocno ani jedna ani druga mama nie ingerują w to co robimy, więc jest super :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
piękny piękny :) a następnego dnia już pogoda się zepsuła więc się wyrobił w ostatniej chwili że tak powiem i dobry moment wybrał :) u nas też grosik do grosza, ale znaleźliśmy stosunkowo niedrogi ten domek, pokoje od osoby niewiele wychodziły w stosunku do innych i warunki super były :)

no teściowa to się bardzo angażuje i codziennie dzwoni i przeżywa ;) to nawet moja mama już trochę ochłonęła i tak nie przeżywa już (a przed ślubem znowu zacznie ;) no ale wiadomo, mama na miejscu a teściowa daleko - teraz nam da popalić jak w Polsce na święta będzie ;P



dokłądnie-można zrobić coś wielkiego za niewielkie pieniądze! wystarczy trochę poszukac i za neiwielkie pieniadze można wyjechać, fantastycznie spedzić czas. Tak samo z pierścionkiem-można zrobić niespodziankę, kupić piekny pierścionek i nie zapożyczać się na 5 lat...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group