suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 14:07


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fryzjer ślubny - kiedy umówić?
PostNapisane: 08 gru 2009, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 08 gru 2009, 15:04
Posty: 3
Lokalizacja: Trzemeszno
Jak wcześnie się tym trzeba zająć? Projektuję ozdoby do włosów i ciekawi mnie, dlaczego niektóre dziewczyny zamawiają kokówki w ostatnim tygodniu....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 08 gru 2009, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
To już chyba zależy jakiego fryzjera się wybierze i czy ktoś nie ma ślubu w ten sam dzień w tym samym rejonie. Natomiast zdarza się, iż na zrobienie koka czy ogólnie uczesania się na wesele wystarczy się umówić tydzień przed. Niestety nie wiem na ile wcześniej trzeba to zrobić w przypadku pani młodej, która musi się czesać wcześnie rano.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 09 gru 2009, 19:51 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 15:00
Posty: 6
Ja zamierzam gdzieś trzy tygodnie przed ślubem iść na próbną fryzurę i jeśli mi się spodoba wykonanie to od razu zarezerwuję sobie termin. A jak mi się nie spodoba to będę miała czas żeby poszukać innej fryzjerki - nie mam nikogo sprawdzonego niestety... A lepiej wcześniej zarezerwować termin - zwłaszcza w lecie bo wtedy najwięcej ślubów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 06 maja 2010, 11:21 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Ja mam już jedną wypróbowaną i sprawdzona fryzjerkę! niestety na wizytę u niej można czekać miesiącami. jeżeli planujecie robić fryzurę u jakiegoś obleganego fryzjera to radzę DUŻO wczesniej zarezerwować sobie termin!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 03 gru 2010, 21:04 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Witajcie dziewczyny. Jestem kosmetyczka i prowadzę salon z koleżnką fryzjerką. Ślub mam 6.08.11 a już zaczynamy wymyślać ślubną fryzurę. Jeśli chodzi o terminy to mogę opowiedzieć jak to wygląda z mojego punktu widzenia i własnych obserwacji. Jeśli macie swoja ulubiona i zaufaną fryzjerkę macie problem z głowy. Jeśli jednak wybór salonu macie porzed soba mysle ze należy zaczac szukać pare miesiecy wczesniej. Pochodzić popróbować, najgorzej gdy Pani mloda obudzi sie na ostatnią chwile. Niepotrzebne stresy dla niej i fryzjerki, bo fryzure trzeba dopasowac do reszty, fajnie jest tez nawiązac mily kontakt z fryzjerem, aby i jemu/jej tak jak nam zalezało by tego dnia wygladac jak najpiekniej:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Mi fryzjerka mówiła, że 3 miesiące wcześniej się umówić ale dobrze iśc w wolnej chwili i sprawdzić jak robi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kiedy umówić fryzjera?
PostNapisane: 13 gru 2010, 00:53 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
sitka napisał(a):
Witajcie dziewczyny. Jestem kosmetyczka i prowadzę salon z koleżnką fryzjerką. Ślub mam 6.08.11 a już zaczynamy wymyślać ślubną fryzurę. Jeśli chodzi o terminy to mogę opowiedzieć jak to wygląda z mojego punktu widzenia i własnych obserwacji. Jeśli macie swoja ulubiona i zaufaną fryzjerkę macie problem z głowy. Jeśli jednak wybór salonu macie porzed soba mysle ze należy zaczac szukać pare miesiecy wczesniej. Pochodzić popróbować, najgorzej gdy Pani mloda obudzi sie na ostatnią chwile. Niepotrzebne stresy dla niej i fryzjerki, bo fryzure trzeba dopasowac do reszty, fajnie jest tez nawiązac mily kontakt z fryzjerem, aby i jemu/jej tak jak nam zalezało by tego dnia wygladac jak najpiekniej:D



właśnie o to chodzi :) a że każda fryzjerka ma grubszy lub cieńszy kalendarz - to trzeba bezpośrednio z nimi rozmawiać i wybierać - czasem wystarczy tydzień przed, ale jak na złość może się przytrafić tak, że nikt nie będzie miał wolnego terminu, a szczerze mówiąc u mnie są takie panie, do których choćby i za dopłatą nie pójdę już nigdy więcej się uczesać! a tym bardziej w tym dniu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzjer ślubny - kiedy umówić?
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
u mnie to do jednej to trzeba nawet z 6-miesięcznym wyprzedzeniem uderzać :shock:
no ale z drugiej strony i tak większość rzeczy się wcześniej planuje wiec...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzjer ślubny - kiedy umówić?
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A jak chcecie być uczesane? Zostawiacie rozpuszczone włosy czy podpinacie je do góry?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fryzjer ślubny - kiedy umówić?
PostNapisane: 14 gru 2010, 01:40 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Na pewno podpięte - zawsze to trochę chłodniej jak się ma długie włosy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group