suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 30 gru 2013, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2013, 20:08
Posty: 2
Jakie ułożenie stołów weselnych polecacie? W podkowę? Równolegle w rzędach? Wokół sali? Okrągłe stoliki? Ciekaw jestem waszych uwag i rekomendacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 02 sty 2014, 08:24 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2013, 05:40
Posty: 4
Wszystko zależy od naszego podejścia, bo przecież układ stolików można kształtować na rózne sposoby. Pamiętam jednak wesele, które zaplanowane było na stoliki okrągłe - wysepki wyglądają duzo lepiej niż rzędy stolików, jednakże były problemy z integracją gości weselnych i po północy goście sami stoliki zsuneli do siebie, by być bliżej wszystkich. Proszę też wziąć pod uwagę iż ze względu na klimat, integrację i zespół weselny - najlepszy układ to podkowa. Na froncie zespół weselny, w środku bawiący się goście a dookoła stoliki gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 26 sty 2014, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Przy takich decyzjach (niby to drobiazgi, ale mają ogromne znaczenie) wolałabym, żeby ktoś z większym doświadczeniem mi podpowiedział co i jak.
Co myślicie o zatrudnieniu takiej firmy: http://uslugi-slubne.com/przyjecia-weselne która może wszystko za was zorganizować?
Fakt, że to może dodatkowy koszt, ale za to ile mniej stresu!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2013, 20:08
Posty: 2
Ja tam wolę samodzielnie ustalić co i jak. Pewnie jak ktoś nie ma czasu i jest mega zapracowany to i taka pomoc się przyda ale w naszym przypadku samodzielnie ogarniamy temat.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2014, 13:20
Posty: 1
goscieprzystole napisał(a):
Ja tam wolę samodzielnie ustalić co i jak. Pewnie jak ktoś nie ma czasu i jest mega zapracowany to i taka pomoc się przyda ale w naszym przypadku samodzielnie ogarniamy temat.

Popieram :D wesele i tak kosztuje nieźle, a tu płacić komuś za jakieś ustawianie stolików. Każdy ma swój gust, jak wam się podoba, jak wam się chce tak i ustawiajcie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 03 lut 2014, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 03 lut 2014, 12:35
Posty: 2
Wiecie to jeszcze dużo zależy od wielkości sali , ilości osób, na pewno para młoda musi być dobrze widoczna :) myślę właśnie nad taką podkową, u mnie chyba to takie jedyne rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 12 lut 2014, 06:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
Zgadzam sie w pełni, że najlepszy układ stołów weselnych, to ten w literę U, lub jak kto woli podkowę. Z tego co się orientuję to jest polecany także układ przez właścicieli sal weselnych i zespoły weselne. Więcej o mojej propozycji - http://www.blog-slubny.pl/uklad-stolow- ... a-katowice myślę, że nie ma co wywarzać otwartych drzwi - skoro specjaliści proponują, to coś w tym musi być.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 12 lut 2014, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2014, 13:45
Posty: 1
Lokalizacja: Koszalin
Zgadzam się z Wami, nie polecam jedynie ustawienia w stoły okrągłe ponieważ wtedy podobno impreza słabo się kręci i nie ma ogólnej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 06 sie 2014, 13:32 
Offline

Dołączył(a): 17 lip 2014, 16:42
Posty: 6
Stoły okrągłe na balu weselnym nie bardzo się sprawdzają ,znajomi byli na takim weselu i niestety nie wrócili zadowoleni .Najlepiej skorzystać z poradnika weselnego zerknijcie tutaj http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ ,jak dla mnie jest to bardzo pouczająca lektura warto poczytać dużo można się dowiedzieć .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ustawienie stolików weselnych
PostNapisane: 07 sie 2014, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 12:18
Posty: 9
ewaq napisał(a):
Stoły okrągłe na balu weselnym nie bardzo się sprawdzają ,znajomi byli na takim weselu i niestety nie wrócili zadowoleni .Najlepiej skorzystać z poradnika weselnego zerknijcie tutaj http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ ,jak dla mnie jest to bardzo pouczająca lektura warto poczytać dużo można się dowiedzieć .

ja też nie byłam zadowolona z wesela gdzie były okrągłe stoły

____________________
Nie przegap kliknij cynkowanie super stronka!


Ostatnio edytowano 12 lut 2015, 16:27 przez prodomicjan1400, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group