suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Moja mama to by nam ostatnią złotówkę oddała sama nie miała wesela i dla jedynej córki to by nawet pałac wynajęła aż ją muszę czasem hamować :) Ale jak zamieszkaliśmy razem to właśnie taką odpowiedzialność poczułam że wszystko sami powinniśmy ale faktycznie tak to byśmy za 5 lat nie uzbierali.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:56 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Właśnie o to chodzi - ja też bym wolała wszystko sama z narzeczonym - ale musielibyśmy pewnie z kilka lat zaczekać albo właśnie obejść się bez wesela. A tak finansowanie w razie czego jest pewne, a robimy i tak co chcemy - mój tato jest słowny i się za dużo nie wtrącają w to co robimy - akceptują nasze wybory. No może ślubu bez wesela by nie zaakceptowali ;) a przynajmniej nie od razu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:13 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale wiecie nie wiem co bym powiedziała gdybym usłyszała od któryś rodziców że skoro oni płacą to oni o wszystkim decydują. Szkoda mi takich młodych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja niestety jedyna corka nie jestem ale jestem najmlodsza,wczesniej rodzice wyprawili mojej starszej siostrze i stiwerdzili ze jak jej wyprawili to mi tez musze.zreszta nie wiem czy jaka tradycja nie mowi ze na rodzinach lezy taki obowiazek, ale ja chciałam ich odciązyc od takiego wydaku jednak mimo starań nie ma opcji wyprawić samemu wesela


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Po za tym my już jesteśmy tyle lat razem że czasem trudno było by stwierdzić czy dana osoba jest bardziej moim gościem czy młodego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 04 sty 2011, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
dawno mnie nie było :/ problemy z internetem :/

ale temat się rozwinął :)
właśnie najgorsi w tym wszystkim są rodzice, rodzina... wszyscy liczą na party. twardo trzymamy się zdania, że wesela nie będzie, ale przy każdej okazji coś kombinują, że może się uda im wpłynąć na zmianę zdania. co niektórzy już się obrazili... ale w nosie ich mam. tak naprawdę nie znam nikogo kto by regularnie utrzymywał z wszystkimi kontakty. na liście 120 osób, a z 40 może ma się kontakt
wpadliśmy na inny pomysł. ślub kościelny, obiad w domu i tydzień nad jeziorem. (przy okazji rodzice w końcu będą mieli okazję się lepiej poznać). będą najbliższe osoby - rodzice, rodzeństwo, dziadki i świadkowie. i tak nam wyszło z nami 17 osób

co do wesela moim zdaniem się nie zwraca, ale nie tym się kieruje. uważam że jeżeli ktoś się decyduje na taką imprezę nie powinien myśleć o tym czy mu się zwróci czy nie, kto co da, ile itp liczy się zabawa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 04 sty 2011, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mi wszyscy powtarzają że wesele zawsze się zwraca ale jakoś niebardzo chce mi się w to wierzy jednak obiektywnie ocenię dopiero po :) Bardzo podoba mi się Twój pomysł zintegrowania Waszych rodzin i fajnie że stawiacie na to co Wy chcecie a nie to czego oczekują od Was inni my też nie zastanawiamy się czy ktoś się obrazi jak nie dostanie zaproszenia tylko cieszymy się że będziemy świętować ten dzień tak jak my chcemy i z ludźmi którzy są nam najbliżsi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 15 cze 2012, 08:12 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2012, 19:23
Posty: 8
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Ja z narzeczoną postanowiliśmy zamiast wesela zrobić takie przyjęcie na 20 gości. Bez tańców bez zabaw itd. Typowa wyżerka i pogaduchy jak na przyjęciu pierwszo komunijnym. Jak ja sobie liczyłem to wszystko powinno się zamknąć max 6 tys zł. Plus 1tys. zł na niespodziewane wydatki. Jak zdołamy uzbierać więcej kasy to pojedziemy na podróż poślubną. Jak nie to trudno.

Wszystko sponsorujemy sami, a w zasadzie ja bo moja narzeczona na razie nie pracuje. Rodzice nie dokładają się bo uważają że to mój ślub i powinienem sam sobie na niego zarobić. Szkoda tylko ze muszę im płacić za to że mieszkam u nich. Tak bym uzbierał kasę dużo szybciej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 16 lip 2012, 19:20 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 14:14
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
U nas też wesele nie będzie duże. Niestety moi można powiedzieć "niedoszli" przyszli teściowie nie żyją :( max 50 osób. Więc też wyjdzie finansowo mniej kosztowne. Ale jakieś małe przyjęcie będzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:03 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Ja również przyłączam się do tego, że ten weekend nad jeziorem to super pomysł. Z mojego doświadczenia wynika, że na weselu ciężko kogoś poznać (nie mylić z zaznajomić się). Bo jest głośno, itd. I co z tego, że się potańczy? Potem kontaktu żadnego i tak nie będzie. A nic tak nie integruje dwóch rodzin (które de facto łączą się dzięki temu ślubowi), jak wspólne przeżycie czegoś, przygoda. Aczkolwiek wiem, że nie wszystkim może zależeć na takim poznawaniu się i woleliby raczej imprezę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group