suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 23:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 07 gru 2010, 21:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mi z jednej strony podoba się pomysł pojechania na lotnisko po oczepinach ale z drugiej strony szkoda byłoby mi skracać swoje wesele. Tak wiem ciężko mi dogodzić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Mi by było szkoda gości, którzy przyjechali na wesele 300 km


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ale fajny to jest pomysł można tak zrobić np o godzinie 4 rano :) albo po oczepinach :) przecież już kamery nie ma i fotografa przynajmniej jest u mnie tak :) tylko gdzie ja mam uciec jak na najbliższe lotnisko mam 200 km :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja w ogóle zawsze myślałam o tym, żeby wziąć ślub i pojechać od razu w podróż poślubną, bez wesela i takich tam. ale jak przyszło co do czego i zaczeliśmy planować ślub to i od razu temat wesela sie pojawił i tak jakoś od słowa do słowa...i będzie wesele. Cóż trudno, nie robię z tego problemu w sumie będzie co oglądać po latach (fotki, film itp), no i trochę rodziny się pozna, pobawi...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja chcę być na swoim weselu ;) tyle przygotowań troski i zmartwień a ja miałabym sobie tak pojechać ;) chcę się bawić i poznać lepiej rodzinę mojej połowy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
nie no chodziło mi raczej o koncpcję bez wesela, tylko ślub i podróż poślubna :P
no ale wyszło jak wyszło, z resztą myślę, że całkiem fajnie to wszystko będzie wyglądało:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 16:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Jak bez wesela to fajnie tak od razu po ślubie ale jak z weselem to taka uciekąjaca Panna Młoda za dużo jak dla mnie traci bo i samą zabawę i spokojna noc poślubną i pierwszy poranek i ewentualne poprawiny tak wiec ja wolę poczekac :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Dużo dziewczyn twierdzi, ze jest to jedyny taki dzień w życiu ale znam też takie, które nie chcą wesela i wolą te pieniądze przeznaczyć na podróż dom czy jeszcze inne rzeczy i maja do tego takie samo prawo jak te które decydują się wyprawić wesele.



U nas nie jest to jeszcze przesądzone, ale najprawdopodoniej te 40tys przeznaczymy na mieszkanie... ale to jeszcze tamat otwarty ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 08 gru 2010, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
gagatka napisał(a):
hej
mam pytanie co myślicie o tym ważnym dniu bez wesela?

to jest WASZ dzien, i macie prawo zorganizować go tak jak chcecie. Faktycznie nie slyszałam, o takim pomysle, że slub koscielny bez wesela, bardziej to się zdarza w przypadku ślubu cywilnego. Ale jeśli z potrzeby serca i ducha bierzecie ślub koscielny,to chociąz mały poczestunek?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
na wesele wydatek jest rzeczywiście duży ale z drugiej strony też trochę prezentów się dostaje to też nie wychodzi tak źle. a jeśli decydujemy się na sam ślub to i tak koszty są spore (kwiaty, make up, fryzjer, stroje ślubne, opłaty za slub, obrączki, samochód, fotograf ), a prezentów raczej się nie spodziewajmy więc....prawie na jedno wychodzi.
ja nie chciałam wesela bardziej ze względu na to całe jakby przedstawienie - rodzina, z którą się spotykam głównie na weselach właśnie, muzyka przy której nie koniecznie lubie się bawić, tańczenie z wujkami, za którymi nie przepadam i stres, że i tak ktoś jest niezadowolony....
dlatego wolałabym po ślubie wyjechać w podróż poślubną i już:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group