suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 23 kwi 2024, 14:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
hej
mam pytanie co myślicie o tym ważnym dniu bez wesela?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 07:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:11
Posty: 24
Ja kiedyś tam myślałam, ale w sumie chyba chciałabym jednak, żeby moja rodzina i przyjaciele cieszyli się razem ze mną. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 07:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
a może w grę wchodzi chociaż przyjęcie? To ważny etap w życiu i wspomnienia dla całej rodziny


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja myślę, że ślub bez wesela wchodzi grę w momencie kiedy się robi skromny ślub czyli zapraszacie rodziców i rodzeństwo,wtedy można zrobić jakiś poczęstunek i koniec


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 10:23 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja sama długo się wahałam. Jesteśmy z narzeczonym w trakcie budowy domu i każda złotówka jest dla nas ważna. Do tego oboje uwielbiamy podróże i kusiło nas żeby zamiast na wesele pojechać sobie w jakieś egzotyczne miejsce. No i jeszcze mój największy problem nie wyobrażam sobie jak to będzie kiedy wszyscy będą sie na mnie patrzeć i komentować każdy mój ruch :( jednak w końcu stwierdziliśmy że faktycznie wesele jest raz w życiu i zazwyczaj większość pieniędzy się zwraca.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
zastanawiam się nad tym. mój przyszły mąż też jest za. myślimy żeby byli rodzice, rodzeństwo, dziadki i świadkowie. mamy do dyspozycji dom nad jeziorem i pomyślałam, że weźmiemy tam ślub i potem obiad itp. do tego tydzień zostać w tym towarzystwie. rodziny by się poznały.

już kiedyś planowałam wesele. miało być 120 osób. wszystko było zarezerwowane (kościół, sala nad morzem, noclegi, orkiestra, obrączki, kieckę księżniczkową) wpłacone zaliczki i wyszło tak, że mój były zdradza mnie z przyjaciółką.
teraz te przygotowania wzbudzają we mnie zero emocji...
wszystko co mam w głowie jest przeciwnością tamtego... nawet kiecka. ma być skromna, taka w stylu romantycznym.
w rodzinie jest afera bo wszyscy domagają się zabawy. a ja czuje, że ten dzień chcę spędzić z najbliższymi.
mój przyszły mąż też nie chce wesela bo nie lubi takich imprez.

ale wszyscy nam wbijają do głowy, że to jedyny taki dzień. i tak w głowie powstaje małe zamieszanie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
To przede wszystkim Wasz dzień i Wasza decyzja. Jeśli tak piękne chwile masz przepłakać bo wszystko będzie Ci sie kojarzyć z przeszłością to według mnie bez sensu. Zróbcie tak żebyście byli szczęśliwi. Nawet gdybyś nie wiem jak sie starała to i tak nigdy nie da sie zadowolić wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 06 gru 2010, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Jest to decyzja trudna, kontrowersyjna, ale własna.
My też zastanawiamy sie nad ideą wydania 40tys zł w jeden wieczór..

Najbardziej prawdopodobny scenariusz to piękny ślub, przyjęcie i wylot w najdalsze miejsce na świecie, tam gdzie normalnie byśmy nie pojechali. Raz w życiu można zaszaleć!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 07 gru 2010, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Dużo dziewczyn twierdzi, ze jest to jedyny taki dzień w życiu ale znam też takie, które nie chcą wesela i wolą te pieniądze przeznaczyć na podróż dom czy jeszcze inne rzeczy i maja do tego takie samo prawo jak te które decydują się wyprawić wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ślub bez wesela
PostNapisane: 07 gru 2010, 21:20 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
no właśnie korci mnie wypad od razu po Kościele :)
to było zawsze moje marzenie
uciec i cieszyć się sobą


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group