suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 20:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
zrobić sobie zdjęcie z tym "misiem"



Zdjęcia z niedźwiedziem?! :roll:

Dolinę Kościeliska przechodziłam wzdłużi wszerz 14 lat temu, będąc jeszcze dzieckiem. Fantastyczne miejsce. Boję się jednak, że jak pojadę tam w sezonie czar wspomnien zniknie i zostanie widok tłumów...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:48 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
a jakże :) misio fajny jest hehe ;)

my akurat byliśmy w Dolinie Kościeliskiej już po południu jak mniej ludzi było - i fajnie było, a z kolei Kasprowy czy Morskie Oko takie oblegane było, że się tak na dobrą sprawę w tłumie szło. Tylko w kilku miejscach jak tak dalej poszliśmy nie było takiego spędu i można było spokojnie pochodzić i podziwiać widoki. A wyobraź sobie że jedna laska po Kasprowym po tych kamieniach w japonkach i mini chodziła, jak wchodziła na głaz żeby sobie zdjęcie zrobić to WSZYSTKO było na wierzchu... No wiesz, taka tam atrakcja turystyczna dla facetów ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Właśnie znalazłam super ofertę na podróż poślubną w pierwszym półroczu 2011 roku jakby któraś z Was była chętna ;) poniżej link :)

http://www.groupon.pl/deals/oferta-onli ... ign=Varies


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
Właśnie znalazłam super ofertę na podróż poślubną w pierwszym półroczu 2011 roku jakby któraś z Was była chętna ;) poniżej link :)

http://www.groupon.pl/deals/oferta-onli ... ign=Varies



za te cene to ja wole do Egiptowa polecieć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ale ta oferta jest tylko na weekend!!!!! wielka mi oferta!!! do spa za 2tys mozna normalnie na weekend pojechac!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
za to zainteresowanie i dyskusje wzbudza ;) hehe punkt dla Was za czujność :) może jakby to była cena za dłuższy pobyt ;P w każdym bądź razie co niektórzy weekend uznają za podróż poślubną i to w odpowiedniej cenie ;) ale dostać taki prezent na ślub to pewnie żadna z nas by nie pogardziła ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale ja sama wolałabym wyjechać z koleżanką na takie zabiegi a z nim nad jakąś plażę żebyśmy mogli i poleniuchować i jakieś sporty pouprawiać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Ale ja sama wolałabym wyjechać z koleżanką na takie zabiegi a z nim nad jakąś plażę żebyśmy mogli i poleniuchować i jakieś sporty pouprawiać.



Ja również. zabiegi SPA kojarzą mi sie z damskimi pogaduchami i przyjaciółka. Podejrzewam, że Mój w życiu na niektóre z zabiegów by się nie zgodził.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Oj tam :P jak by miał zrobiony super masaż przez specjalistkę to żaden by nie narzekał ;)

Znajomi pojechali w dwie pary na prawie 2 tyg do Tunezji - różnice między ślubami to kilka miesięcy i sobie połączyli wspólny wypad z podróżą poślubną - zawsze to trochę raźniej. No i chwalili sobie ogólnie te okolice - tylko trzeba dobrze sprawdzić kiedy tam są te przypływy i odpływy bo im tam woda różne rzeczy wyrzucała na plażę ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja zastanawiałam się kilka razy nadTunezją, głównie ze względu na cenę, ale niestety nie znaleźliśmy hotelu, który by nam sie wydawał interesujący. Poza tym trzeba wybrać się tam latem, bo np w październiku zaczyna sie pora raczej deszczowa, wiec temperatura oscyluje wokoł 20'C, popaduje i jest pochmurno.
Egipt pod względem temperatur wychodzi o wiele bardziej korzystnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group