suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 00:59


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 06 gru 2010, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Ja bardzo bym chciała na wyspy kanaryjskie, a w szcezgólności Fuerteventura ale nie wiem jak finansowo wyjdziemy po tym całym weselu, a mieszkania też nie mamy... :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 07 gru 2010, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
możecie poprosić, by zamiast kwiatów złozyli Wam się na podróż poslubną ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 07 gru 2010, 17:23 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Też jest to jakieś rozwiązanie tylko ciężko będzie przekonać do tego gości bo zawsze znajda się osoby z podejściem ze kwiaty i tak być muszą. Ja to bym strasznie chciała odpocząć gdzieś tak tylko we dwoje po tych wszystkich przygotowaniach ale jak pomyślę ze w jedna noc przebaluję ponad 40 tys na weselu a jeszcze później wydam z 10 na wycieczkę to aż mnie głowa zaczyna boleć


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 07 gru 2010, 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Też jest to jakieś rozwiązanie tylko ciężko będzie przekonać do tego gości bo zawsze znajda się osoby z podejściem ze kwiaty i tak być muszą. Ja to bym strasznie chciała odpocząć gdzieś tak tylko we dwoje po tych wszystkich przygotowaniach ale jak pomyślę ze w jedna noc przebaluję ponad 40 tys na weselu a jeszcze później wydam z 10 na wycieczkę to aż mnie głowa zaczyna boleć



To fakt, podróże są dosć drogie, ale skoro pomyśli się o tym dużo wcześniej-tak samo wcześnie myśli się o samym weselu, to na pewno wyjdze dużo taniej. Myślę, że warto się rozejrzeć za ofertą wiele biur poróży oferuje tego typu wyjazdy. W końcu należy Wam się odpoczynek! A gwarantuje, ze taka podróż jeszcze bardziej Was zbliży do siebie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 07 gru 2010, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Niby maja takie oferty i wielka tabliczkę "dla nowożeńców 10% taniej" ale cena i tak wcześniej jest o te 105 zwiększona jednak mam nadzieję że jakoś się dogadamy między sobą i znajdziemy jakąś fajną ofertę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 08 gru 2010, 07:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja jestem specjalistką od wyszukiwania tanich ofert,, więc jakby coś mogę pomóc :)
Poza tym warto rozejrzeć się za oferta nie w Polsce, a np. w Niemczech- wyloty na Dominikanę np. są do -50% tansze niż w Polsce!

Ostatnio znajomy wylatywał do DUBAJU! za 1200zł w obie strony-wylot z berlina fakt, że oni noclegi mieli załatwione u znajomych,a le podejrzewam, że jeśli nawet chcielibyście w otelu nocować całosć wycieczki nie dobije do 10 000;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 08 gru 2010, 16:00 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ktoś kiedyś mi polecił wyjazd Półwysep Ko Phi Phi w Tajlandii nie podawał ceny ale podobno jest ślicznie.. mieści się nawet na dobrej pozycji w rankingu najpiękniejszych miejsc ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 08 gru 2010, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
właśnie fajnie, ze mówicie o takiej egzotyce, bo jeak słyszę egipt czy turcja to niedobrze mi się robi. do egiptu można pojechać w zimie na wakacje, ale nie na podróż poślubną! takie moje skromne zdanie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 08 gru 2010, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Naprawdę? Czyli po prostu trzeba wyszukac coś fajnego pewnie odpowiednio wcześnie.



Niekoniecznie dużo wcześniej, bo czasami takie oferty sa last minute. po prostu trzeba poszukać i poprzeglądać oferty. Jednak to się na pewno opłaca. A naprawdę warto pojechać w podróż poślubną!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 08 gru 2010, 22:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Najbardziej to się opłaca jechać w takie miejsca na własną rękę bo tak naprawdę tylko przelot jest drogi a już sam pobyt to np w Tajlandii moja koleżanka balowała 3 tygodnie wcale nie za duże pieniądze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group