suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 10:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
W Egipcie nie byłam ale z opowiadań i zdjęć wiem że jest tam zazwyczaj wyższy standard ale i cena rośnie. Do Tunezji pod koniec września nie ma co jechać a temperatury w Egipcie w październiku nadal są wysokie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
W Egipcie nie byłam ale z opowiadań i zdjęć wiem że jest tam zazwyczaj wyższy standard ale i cena rośnie. Do Tunezji pod koniec września nie ma co jechać a temperatury w Egipcie w październiku nadal są wysokie.


Prawda jest taka, ze do Egiptu nie ma co jechac latem... jest za gorąco jak dla normalnego Europejczyka. poza tym dużo dzieci w hotelach i generalnei dużo ludzi. A ceny hmm.. wszystko zależy jak wybierzesz.. ceny owszem są nieco wyższe, ale ta doplata się opłaca. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 16 gru 2010, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
W Grecji spędziłam 2 miesiące i bardzo ją polecam Grecy na prawdę są przemili ale jeśli chodzi o pogodę to tez raczej letnie miesiące przynajmniej jak ja wyjechałam we wrześniu to mi znajomi pisali ze pogoda się popsuła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 16 gru 2010, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
sitka napisał(a):
Mnie moje znajoma z biura podróży zachecała żeby leciec na Gran Canarie. Ponoć super sprawa i nie za super wielkie pieniadze..:)

Nie wiem, jak jest w Pl z cenami na G.C., ale my byliśmy tam dwa razy i byłam zachwycona! Tam, gdzie my byliśmy, to raczej tak bardziej spokojnie jest w porównaniu z np z Las Americas na Teneryfie, która również wchodzi w archipelag Wysp Kanaryjskich. Nie wiem, jak pozostałe, bo póki co nie miałam przyjemności ich odwiedzić, tylko te dwie, ale sami Kanaryjczycy mówią, że każda z wysp jest inna. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że jest to prawda, bo obie wyspy nieco się różnią.
Spotkałam się z opinią, że niektórzy po wakacjach na G.C. byli rozczarowani, bo nudno np. Wg mnie, to jeśli nawet miejsce jest spokojne, ale ludzie, którzy jadą na wakacje potrafią się db. bawić, to i nawet w takim miejscu nie będą się nudzić...
W każdym razie ja polecam G.C. :)
Nie tak dawno nawet widziałam oferty last minute właśnie na Wyspy Kanaryjskie 1000 zł all inclusive, tanioszka.
Pierwszy raz, jak byliśmy na G.C. to był to listopad i mieliśmy + 30... 8-)
Z przyjemnością bym się teraz wylegiwała na plaży zamiast szczękać zębami z zimna.... :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 17 gru 2010, 08:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
1000zł za Wyspy Kanaryjskie?! aż się wierzyć nie chce. Ja to chyba albo nie mam szczęścia do takich ofert albo po prostu nie umiem ich znaleźć. O tak leżeć teraz na plaży i liczyć palmy zamiast odgarniać śnieg z podwórka...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
u mnie znajomi polecali jeszcze Chorwację :) w sumie to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) ja nie lubię zbytnich upałów - fakt poleżałoby się na plaży - no ale tylko leżeć to i w Polsce można ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja byłam na jednej z wysp i było strasznie drogo ale miejsce do nurkowania jest super woda jak lustro tylko straszne jeżowce


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 26 gru 2010, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
aż tak nie wnikałam czy jeżowce były ;) zdjęcia super mieli a z kosztami wyszło dużo taniej niż nad polskim morzem a w Chorwacji więcej atrakcji :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podróż poślubna.
PostNapisane: 26 gru 2010, 19:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Jeżowców jest tam bardzo dużo tak ze bez odpowiednich butów nie ma co do wody wchodzić i plaże są strasznie kamieniste ale jak dla mnie przepiękne widoki rekompensują wszystko


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group