suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:44


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 19 lis 2013, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2013, 10:46
Posty: 16
Hej Kochane. Przez całe swoje dość króciutkie życie miałam w głowie wymarzoną sukienkę, której zapewne w sklepie nie znajdę. Lecz teraz bardzo się waham, siostra w zeszłym roku chciała uszyć sobie sukienkę na zamówienie, zaliczka wpłacono, wydawało się, że krawcowa też jest odpowiedzialna i sprawdzona - jednak się pomyliliśmy. Półtora miesiąca przed ślubem okazało się, że sukienka nie jest taka jak w projekcie do tego za krótka i nie z tego materiału co miała być. I wtedy pojawił się problem, gdzie znaleźć w tak krótkim czasie jakąś sukienkę?! Miała szczęście, bo kupiła naprawdę piękną sukienkę w której wyglądała olśniewająco, lecz nie należała ona do najtańszych bo 3,5 tys. I teraz ja się zastanawiam czy ryzykować z szyciem sukienki, czy też przeglądać a nóż widelec jakaś się trafi, która przypadnie mi do gustu ? Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 20 lis 2013, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Nie jestem kobietą, ale odpowiem :)
Na Twoim miejscu spróbowałbym poszukać tej sukienki w sklepach. Tym bardziej, że w dobie internetu nie zawsze trzeba gdzieś jechać, by obejrzeć czyjąś ofertę. Możesz więc szukać nawet w innych miastach.
W kwestii szycia nie zrażałbym się też tak szybko. Pytanie - na ile ta krawcowa była "sprawdzona". Rzeczywiście ciężko powierzyć taką pracę byle komu, więc trzeba mieć naprawdę poleconą osobę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 21 lis 2013, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 21 lis 2013, 10:21
Posty: 1
Ciężko z tymi krawcowymi, nawet w salonach zatrudniają coraz gorsze osoby. Fuszerki są właściwie na porządku dziennym. :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 21 lis 2013, 11:08 
Offline

Dołączył(a): 21 lis 2013, 10:53
Posty: 2
Suknia jest tylko na jeden dzień a kosztuje tyle pieniędzy... lepiej wypożyczyć lub kupić używaną w dobrym stanie niż wyrzucać pieniądze na nową


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 21 lis 2013, 14:35 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Zgadzam się z przedmówczynią. Teoretycznie. Bo w praktyce jest tak, że trzeba wziąć jeszcze jeden czynnik - marzenia, ambicje i wizje. I to one też podpowiadają wybór nowej, specjalnej sukienki (chociaż używana kosztowałaby znacznie mniej).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 23 lis 2013, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2013, 17:23
Posty: 14
Zawsze można kupić używaną suknię ślubną- niższa cena i częsta ta wymarzona. Trzeba tylko zwracać uwagę na to by nie była uszkodzona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 25 lis 2013, 15:45 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
No właśnie - to, że używana, często oznacza, że jednak nie jest "wymarzona"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 26 lis 2013, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2013, 10:46
Posty: 16
autocash napisał(a):
Nie jestem kobietą, ale odpowiem :)
Na Twoim miejscu spróbowałbym poszukać tej sukienki w sklepach. Tym bardziej, że w dobie internetu nie zawsze trzeba gdzieś jechać, by obejrzeć czyjąś ofertę. Możesz więc szukać nawet w innych miastach.
W kwestii szycia nie zrażałbym się też tak szybko. Pytanie - na ile ta krawcowa była "sprawdzona". Rzeczywiście ciężko powierzyć taką pracę byle komu, więc trzeba mieć naprawdę poleconą osobę.


Szyła sukienkę przyjaciółki mojej siostry :>, więc była dość "Sprawdzona"...

Flashca napisał(a):
Ciężko z tymi krawcowymi, nawet w salonach zatrudniają coraz gorsze osoby. Fuszerki są właściwie na porządku dziennym. :evil:


No właśnie, zgadzam się z Tobą w 100 %.


Troja86 napisał(a):
Suknia jest tylko na jeden dzień a kosztuje tyle pieniędzy... lepiej wypożyczyć lub kupić używaną w dobrym stanie niż wyrzucać pieniądze na nową


Powiem Ci, że ja nie potrafiłabym kupić sukienki używanej... Może jestem zbyt obrzydliwa...W końcu to jeden wymarzony dzień mojego życia, a ja mam kupić używaną sukienkę, którą już ktoś miał na sobie.. Nie wyobrażam sobie tego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 26 lis 2013, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Dowodzi to tylko jednego - nigdy nie można mieć 100% pewności.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Suknia dla Panny Młodej- Kupujecie czy szyjecie?
PostNapisane: 21 lut 2017, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2017, 13:28
Posty: 1
Ja jak nie znajdę takiego modelu, który za mną chodzi od zawsze to będę szyła :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group