suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 18:02


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 06 gru 2010, 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Nie wyobrażam sobie wesela bez poprawin, to taka już tradycja... Po tym WIELKIM dniu nastepuje nieco mniejszy.. czujemy się bardziej swobodnie, rodziny tez juz maja pierwszy kontakt za sobą.. Nie raz sie okazywało, że na poprawinach było lepiej niż na samym weselu! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 06 gru 2010, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
a ja nie lubie poprawin najbardziej sie wybawie w swoim gronie na weselu :) milo teraz wspominam wesela ;) a poprwiny to gora godzina jak dla mnie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
a ja nie lubie poprawin najbardziej sie wybawie w swoim gronie na weselu :) milo teraz wspominam wesela ;) a poprwiny to gora godzina jak dla mnie ;)


a na poprawinach przecież są ci sami goście więc twoje grono także bedzie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 10:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja wiem, tylko chodziło mi że jak idę do kogoś na poprawiny jak idę to nie odzwierciedla tego samego co wesele.. ;) każde wesele ma swój urok i klimat.. a na poprawinach to część ma kaca i czuje dużo zmęczenie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja wiem, tylko chodziło mi że jak idę do kogoś na poprawiny jak idę to nie odzwierciedla tego samego co wesele.. ;) każde wesele ma swój urok i klimat.. a na poprawinach to część ma kaca i czuje dużo zmęczenie ;)



no tak ja cie rozumiem ale tu też chodzi o to, że ludzie są na luzie. Wesele zawsze ma swój urok bo to wyjątkowy dzień. A co do kaca to zależny ile wypija w dzień wesela hehe jak znają umiar to na poprawinach dobrze się czują i mogą dalej pić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
to trudny temat :( i bolesny (finansowo). my postanowilismy opłacić nocleg przyjezdnym ale nie w ekskluzywnym hotelu tylko raczej w jakimś schronisku lub pensjonacie, a jeśli chc wyższych standardów to zawsze mogą dokonać rezerwacji sami w hotelu, który im polecimy !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
My rezerwujemy w szkolnym internacie to i tak wychodzi kupa siana. Tak naprawdę tu chodzi o to by było łóżko i łazienka, jeśli ktoś chce wygody to we własnym zakresie i sam za t płaci. jakby miała pomieścić ich w domu to też na materacach bo łóżek tyle się nie ma


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Moim zdaniem czy z poprawinami czy bez..tzreba przyjezdnym rezerwować nocleg, bo co-maja wracac 300km o 5 nad ranem? Oczywiste, ze musza sie gdzieś przespać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 07 gru 2010, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
No jeśli goście maja daleko to nie ma o czym mówić ale ile tak na prawdę to jest daleko my mamy jakieś 30 km ale sala weselna jest w takim miejscu ze tylko samochodem można do niej dojechać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
byłam dwa razy na ślubie gdzie musiałam dość daleko dojechać, raz z noclegiem, raz bez. przeklinałam to wesele bez noclegu jeszcze długo bo nie mogłam się nawet swobodnie bawić wiedząc, że niedługo wsiadam w samochód i wracam, a najgorsze było to, że niby nocleg miał być tylko na weselu już okazało się, że właściwie to nie wiadomo gdzie co i jak! dlatego swoim gościom chcę zapewnić przynajmniej skromny nocleg!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group