suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale widzisz ja na przykład wcale bym nie oczekiwała ze młodzi będą mi płacić za nocleg nie powiem że byłoby to miłe ale wiem już teraz ile kosztuje zorganizowanie wesela i napewno zapytałabym sie czy będzie gdzie sie przespać lub czy mogliby polecić mi jakieś miejsce ale nie traktuję tego jako obowiązek młodych ale dobrą wolę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 sty 2011, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Myślę, że gościom powinno się zapewnić nocleg, ludzie będą z różnych stron Polski i na pewno będą zmęczeni podróżą...

poza tym jeśli ktoś uslyszy że wesele jest np w Krk a mieszka w Gdańsku i dowie się, że jest to bez noclegu to od razu mu się nie chce jechać...tym bardziej, że większość osób pije na weselu i po alkoholu po imprezie nikt nie wraca do domu...

my zapewniamy nocleg swoim gościom...( jesli nie hotel to chociąz jakiś materac w mieszkaniu rodziców lub jesli ktos ma rodzine blisko to po rodzinie ich przenocowac)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 21 sty 2014, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2014, 15:11
Posty: 3
U nas jest tak, że dla tych którzy nie zamierzają nocować, zapewniamy nocleg;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 04 lut 2014, 16:07 
Offline

Dołączył(a): 04 lut 2014, 15:51
Posty: 2
My robimy wesele w tym samym mieście , odległość to jakieś 10km od kościoła także myślę że jakoś samochodami się zabiorą rodziny :) Powrót pewnie we własnym zakresie , część samochodami a część pewnie taksówkami więc nie powinno być problemu. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 14 lut 2014, 23:08 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2014, 23:03
Posty: 1
W Polsce to jednak tradycyjnie nocleg opłacają młodzi ale mieszkałem kilka lat w Anglii i tam to już jest tak że każdy sobie sam opłaca nocleg. Jak zamówisz większą ilość pokoi w hotelu i równocześnie zorganizujesz u nich wesele to na pewno dostaniesz sporą zniżkę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 23 lut 2014, 23:26 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2014, 23:20
Posty: 3
Moim zdaniem dobrze jest ogranizowac wesele w hotelu, wtedy gdy zamówisz większą liczbę pokoi powinno się dostać zniżkę. Np w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ mają przepiękną sale przystosowaną specjalnie do wesel plus pokoje hotelowe,też niczego sobie. Zawsze to wygodne rozwiązanie. A kto za co płaci to już moim zdaniem zależy od gości. Czy się nie urażą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 27 lut 2014, 09:12 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
A my nie mieliśmy wesela w hotelu, tylko w małej, kameralnej restauracji w środku parku, ale niedaleko udało nam się znaleźć niedrogi i fajny hotel i tam też ulokowaliśmy większość gości, nawet tych, co nie mieszkali jakoś bardzo daleko - na drugi dzień poprawiny, to po co mieli jeździć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 10 mar 2014, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2014, 14:10
Posty: 8
My również sami organizujemy nocleg dla naszych gości i sami ponosimy cały koszt. Spotkałam się również z takim wyjściem, że młodzi dogadywali się ze swoimi znajomymi, że płacą pół na pół i wszyscy byli zadowoleni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 03 lis 2014, 14:02 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2014, 21:43
Posty: 17
jeśli chodzi o sale to bardzo fajna z hotelem jest w http://campoverde.pl w łodzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 11 lis 2014, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2014, 15:25
Posty: 1
My planujemy ślub w Białymstoku, i tak samo jak u większości, dużo gości będzie z daleka. Dlatego też musimy zapewnić noclegi w białymstoku dla gości najlepiej blisko sali weselnej. Wszystko na nasz koszt, bo przecież dla mnie to wstyd powiedzieć gościom, żeby sami sobie to organizowali...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group