suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 22 gru 2010, 10:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
JA WAM TYLKO POKAZALAM JAK TO MOZE WYGLDAC, mysle ze teraz takich zawiadomien sie nie wysyla, bardziej zaproszenie ale tylko z infromacje gdzie odbedzie sie ślub, a potem ewentualnie po wysłaniu zaproszenia mozna przedzwonic i powiedziec ze bardzo by było miło gdyby zjawili się w kosciele gdyz nie macie mozliwosci tyle osob zaprosic na wesele


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 03 sty 2011, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja bym powróciła do tematu znajomych z pracy. bo sama pracuję w warszawie, a wesele organizuję w chełmi (230km drogi) no i nie wiem czy to nie będzie głupio wyglądał jak im dam zaproszenia na sam ślub....? przecież wiadomo, że nikomu się nie bedzie opłacało jechać! wiem też że jakieś dwie, może trzy osoby zaproszę na ślub i wesele, bo ściśle z nimi współpracuję, ale co zrobić z resztą osób? i pytanie najważniejsze - czy zapraszać dyrektorkę??? bo niby by wypadało, ale z drugiej strony to dodatkowa osoba (dodatkowe koszta), a głupio bedzie jak zaproszę ją tylko na slub (tak jak już wcześniej pisałąm).
wypada w ogóle - nie zaprosić przełożonego???


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 03 sty 2011, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mnie w firmie pracuje okolo 20 osob, szefowej daje zaproszenie na slub i wesele reszcie ekipy ogólne zaproszenie na slub, tak sie u mnie w firmie przyjelo i ja nie bede inna, zreszta jak nie zapraszam calej rodziny to przeciez kolegow z pracy nie zaprosze bo rodzina jest w pierwszej klejnosci, do mnie musze jechac 200 km i jakos nikt nie ma nic przeciwko ze tylko na slub bo rozumieją sytuacje, a tak poza tym praktycznie kazdy ma zone/meża i dzieci i głupio by było ich samych zaprosić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 03 sty 2011, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My raczej nie przewidujemy zapraszania gości "bo wypada" i napewno nie zaproszę swojej szefowej z racji tego że nie utrzymuję z nią żadnych kontaktów. I tak patrząc z jej strony co ona by na tym weselu robiła nie znając nikogo? Wydaje mi się ze gdyby do tego miała jechać taki kawał drogi to sama stwierdziłaby ze nie warto. Ja w pracy oficjalnie zaproszę wszystkich na ślub albo wywieszę jedno zaproszenie dla wszystkich nie wiem tylko jak i w jakiej formie zaprosić znajomych tylko do kościoła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 03 sty 2011, 16:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja akurat z szefowa mam bardzo dobre stosunki, siedzimy praktycznie przy tym samym biurku i nawet pomaga mi czasem podejmowac pewne decyzje jesli chodzi o organizacje wesela, zaproszenie jej dam a czy przyjedzie to juz od niej zalezy (oczywiscie zaprosze ja z męzem) mojego narzeczonego szef tez bedzie zaproszoszony z zona a oni sa wspolnikami wiec jak cos to jakies towarzystwo juz dla siebie maja.niby sie przyjelo ze zaprasza sie delegacje ale ja zamiast tego wybralam wlasnie ta "najawazniejsza"osobe z mojej pracy, reszcie wywieszam na tablicy informacyjnej zaproszenie na slub


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 03 sty 2011, 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dzieki dziewczyny za rady :)
chyba sie zdecyduję na opcję zaproszenia dwóch trzech najbliższych osób plus mail do reszty z informacją i zaproszeniu na slub oczywiscie w jakiejś ładnej, estetycznej formie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 28 sty 2012, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2012, 17:36
Posty: 1
Firma SORRENTO zajmuje się projektowanie oraz sprzedażą oryginalnych zaproszeń ślubnych. Wszystkie produkty zostały stworzone na bazie Naszych autorskich projektów, dzięki czemu cechuje je niepowtarzalne wzornictwo.

Zaproszenia ślubne dostępne w Naszym sklepie internetowym wykonujemy również w formie zawiadomień, podziękowań oraz zaproszeń na inne uroczystości (Chrzest, Komunia, Rocznica Ślubu, Roczek, itp.)
http://zaproszenia-sorrento.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 18 cze 2012, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2012, 14:04
Posty: 1
Witam!

A ja z mojej strony mogę polecić zaproszenia ślubne firmy Kalander z Gliwic (http://www.kalander.com.pl). Też już przeglądałem naprawdę wiele miejsc (w tym niezliczone strony samego allegro...) ale ich oferta jest naprawdę wyjątkowa. Mają swój papier ręcznie czerpany i efekt jest o wiele lepszy niż standardowe brokatowe papiery. Zresztą co wam będę pisał, sami sobie sprawdźcie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 sie 2012, 19:32 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2012, 19:03
Posty: 12
No cóż,ile wzorów zaproszeń,tyle różnych opinii. Jeżeli mamy na tyle czasu i jesteśmy kreatywni,to warto również wymyślić własną kompozycję,to daje mnóstwo satysfakcji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 11 wrz 2012, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
StudioFotoArt napisał(a):
No cóż,ile wzorów zaproszeń,tyle różnych opinii. Jeżeli mamy na tyle czasu i jesteśmy kreatywni,to warto również wymyślić własną kompozycję,to daje mnóstwo satysfakcji.


Właśnie, możemy zrobić własne fotki i umieścić je na zaproszeniu.
Teraz fotografowie współpracują z różnymi firmami, więc to nie problem aby złożyć bajeranckie zaproszenie np. na jakimś czerpanym papierze czy kredowym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group