suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 21:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Poniżej masz tekst zaproszenia po szwedzku, mam nadzieje, że się przyda:)
Hjärtligt välkommen att övervara vigseln mellan

Anna och Peter

I [tu kosciol, data i godzina]

Därefter bjuder vi till bröllopsfest p& [adres restauracji/domu weselnego]

Osa: 30 april tel. 08- 123456

Klädsel: Kavaj/ frack/ kostym


---------------------------------------------

Välkommen
att övervara
bröllopet mellan

Katrin Olsson
och
Per Larsson

i Seglora kyrka
lördagen den 12 juni 1999 klockan 15.00
samt att därefter intaga middag p&
Stallmästarg&rden

Katrin och Per

------------------------------


Ni inbjudes att
med Er närvaro hedra
vigselakten mellan

Malin Malm
och
Richard P&lsson

i Ekerö kyrka
lördagen den 17 juni 2000 klockan 15.00
samt att därefter intaga middag p&
Rastaholms värdshus

Göran och Ylva
Lars och Gunbritt


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Czarna magia ten język, ale myślę że goście ci docenią Twój wysiłek KSN ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
WIELKIE DZIĘKI kochane jesteście dziewczyny!
beti - z pewnością wykorzystam, mimo, że nic z tego nie rozumiem oprócz imion i nazwisk, no i tego och (to chyba znaczy "i")


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 gru 2010, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mi podobają sie w takim stylu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 gru 2010, 20:22 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Napisałam że coś podobnego :) ale ogólnie tekst mi się podoba, mojemu lubemu takie jeszcze jakby na pergaminie zwijane, zawiązane wstążeczką i jeszcze jakby "podpalone" dookoła :) ale to już dla znajomych bardziej chciał niż dla wszystkich gości, kupione dosyć drogo wychodzą, ok. 5 zł za jedno zaproszenie, to tak razy 150 prawie to wychodzi niezła suma


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 gru 2010, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a mam pytanie kuzynów i kuzynki od jakiego wieku planujecie zapraszać z osobami towarzyszącymi?
My planujemy od 20 lat wzwyż bo tak rozmyślając o naszych kuzynach i kuzynkach nie przyszli nam zadni do glowy ktorzy maja 18 lat i maja jakies poważniejszych partnerów. A przecież
dla tych osób dochodzą dodatkowe noclegi, a rodzice tych kuzynów są raczej starszego pokolenia i ich razem nie położą hehe . Więcej pokoi to większe koszta ja za dodatkowy pokój place 50 zł, ogólnie zawsze jest jakies rozwiaznie ale najważniejsze by miesicic sie w przedziale finansowym ktory sie przeznaczylo na ta impreze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 gru 2010, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
to zależy, ale generalnie tak 17-18 lat myślę, że to już taki wiek, że mają "poważniejszych" kompanów ;) i ich będziemy już zapraszać z towarzyszącymi. Zobaczymy jeszcze jak sytuacja będzie wyglądała jak zaczniemy rozwozić te zaproszenia, ale raczej poniżej 17stu lat nie będziemy schodzić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 17 gru 2010, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Wy już macie tuż tuż to i inny obraz, u nas jeszcze trochę czasu jest ale jak tak na nich patrzę to sami już raczej do nas nie przyjdą ;) nikogo nie będę uszczęśliwiać koniecznie osobą towarzyszącą, bo i jak sama poszłam na wesele to się w gronie rodziny wybawiłam, no ale jak ktoś ma parę czy jakąś sympatię, a dzieki mojemu podwójnemu zaproszeniu będą razem na poważnie to będzie mi tym bardziej miło :)
Ale jakby co, to zawsze można podzielić ich nie koedukacyjnie po pokojach i po problemie noclegu także tym się nie martwię tylko bardziej ilością zaproszeń i ich rozwożeniem.

A propos zaproszeń - dobrze, żeby w zaproszeniu na jednej kartce znalazło się wszystko - i zaproszenie na ślub, i nasze telefony z prośbą o potwierdzenie przybycia (często jak są dołączane tylko na karteczce oddzielnej to ludzie się nawet tego nie doczytują) oraz wierszyk o bileciku wodnym i bezkwiatowym weselu (podobnie jak z potwierdzeniem). Jak nas kuzynka zapraszała to tak przypadkiem karteczka z potwierdzeniem z jednej strony a wierszykiem z drugiej strony wypadła - gdyby nie to to pewnie byśmy i nie wiedzieli, bo przy samym zapraszaniu tego nie mówili.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 18 gru 2010, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My będziemy miec tylko dwoje 17latków wiec zobaczymy czy będą miec do tego czasu poważniejszych partnerów. A robicie zaproszenia dla gości których prosicie tylko do kościoła?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zaproszenia
PostNapisane: 18 gru 2010, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Tak, dla tych gości też - tylko już wtedy z innym tekstem zaproszenia - tylko o kościele bez info o sali ;) no i bez wierszyka o prezentach - część osób miło byłoby zobaczyć w kościele - np. niektórych znajomych z pracy narzeczonego - ale wszystkich na wesele nie jesteśmy w stanie zaprosić :)
spotkałam się także z inną formą zaproszenia znajomych z pracy do Kościoła - wywieszenia kartki w pokojach biur itp (tak zrobił pan w czasie moich praktyk w Wawie) i z komunikatem że takie to a takie osoby mają zaszczyt zaprosić współpracowników na ślub.... i tu informacje tylko o kościele. jak ktoś chciał przynosił kwiaty lub inne drobiazgi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group