suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 03 cze 2024, 23:40


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 27 lis 2012, 13:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
Dobry barman nie tylko robi dobre drinki, to niemalże Showman.

Potrafi zrobić taki popis kunsztu nalewania trunków, że goście będą się bawić jak szaleni.
Jeśli dodamy do tego odpowiednie oświetlenie to efekt jest piorunujący.

Niestety nie każdy barman potrafi wywijać butelkami, a ci co potrafią kasują dosyć sporo za swoje występy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 27 lis 2012, 17:42 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
@ulaulcia - a ile osób było na tych poprawinach?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 28 lis 2012, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 28 lis 2012, 21:59
Posty: 3
Jestem prawie 2 miesiące po własnym weselu. U nas barman to była zupełna nowość bo pochodzę z Lubelskiego a tu wszystkie nowości przychodzą później :) ale zdecydowałam się za namową koleżanki. I nie zawiodłam się a nawet byłam w szoku jak coś takiego może aż tak fajnie wpłynąć na cała zabawę. Akurat u nas było dwóch barmanów (wesele 140 osób). Panowie mieli własny bar. Całe szkło też należało do nich. Co do alkoholi to ja nie jestem specjalistką więc sami zaproponowali cała kartę drinków. Kupili potrzebne alkohole, składniki, lód też mieli swój. Tak naprawdę nic mnie nie interesowało. Przyjechali z tym wszystkim i całą noc częstowali gości kolorowymi drinkami. Dzieci dostawały jakieś bezalkoholowe specyfiki :) I naprawdę znali się na swojej pracy... Rozliczaliśmy się już na koniec wesela. Wszystko fajnie wyszło i moim zdaniem nie tak drogo bo alkohol, owoce i te wszystkie składniki liczyli po cenach hurtowych bez zarobku (wyszło mi coś około 800-900 zł) a płaciłam im tylko za usługę. Za całą noc o ile pamiętam 900 zł a pracy mieli naprawdę po pachy. Porównując z fotografem albo kamerzystą naprawdę nic wygórowanego a wrażenia super.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 28 lis 2012, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 28 lis 2012, 21:59
Posty: 3
mam gdzieś wizytówkę więc w razie potrzeby mogę polecić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 29 lis 2012, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Czyli razem to ok. 1800 zł.
W cenach detalicznych byłoby to około 36 półlitrowych butelek wódki+soki (popitka, do obiadu, dla dzieci). Dzieląc to na 140 osób - myślę, że wystarczyłoby.

A więc cenowo wychodzi podobnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 29 lis 2012, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 28 lis 2012, 21:59
Posty: 3
Tak mniej więcej tyle to wyniosło. Hehe przepraszam ale to dość zabawny sposób myślenia który podajesz. Podobnie po co kupować ładną i droższa sukienkę ślubną albo wynajmować ładną salę skoro można za to kupić więcej wódki? ii soków :) Dla mnie to była jedyna taka okazja i chciałam żeby każdy znalazł coś dla siebie a nie każdy piję wódkę. Wiem bo sama nie jestem smakoszem... Kobiety coraz rzadziej piją czystą. Poza tym jak się okazało nie tylko kobiety i dzieciaki ale i dużo mężczyzn piło drinki przygotowane przez barmanów. Oczywiście, że jest to dodatkowy wydatek ale to co pokazali barmani i to jak goście byli zadowoleni rekompensuje wydatek :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barmani weselni?! Co to takiego?
PostNapisane: 06 maja 2013, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Właściciele sali zazwyczaj się zgadzają, ale nie mają takiego obowiązku. Jednak to jest ciekawa propozycja dla gości i wszyscy na tym skorzystają, bo dla kolejnych Par Młodych właściciele mogą proponować podobne usługi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group