suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lepszy hotel czy restauracja na wesele?
PostNapisane: 04 lip 2018, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2016, 21:22
Posty: 9
Moim zdaniem zdecydowanie dom weselny. Hotele mają to do siebie, ze są dość surowe, a mi taki klimat nie pasuje do wesela. Niedawno odbył się ślub mojej siostry, wesele było w Domu Weselnym Astoria pod Warszawą w Kaniach . Sala piękna, trochę pod miastem. Klimatycznie i weselnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Lepszy hotel czy restauracja na wesele?
PostNapisane: 04 wrz 2018, 07:21 
Offline

Dołączył(a): 12 sie 2015, 14:52
Posty: 35
Nie wiem czy typowy hotel ale na pewno coś z noclegami :) Dla mnie najbardziej liczy się wygląd sali a czy ona jest w restauracji czy hotelu czy domu weselnym to już żadna różnica. I sama tak szukałam, liczył się wygląd ale i to żebym miała gdzie gości przenocować i żebym się w tym miejscu dobrze czuła. Ruchliwe miejsca odpadały. polecam parom z lubuskiego (okolice Krosna, Zielonej Góry) Ośrodek Wypoczynkowy nad Borkiem. Tak odbyło się moje idealne wesele, mają specjalną salę na takie uroczystości i zespół organizatorów. Jest przytulnie, ośrodek znajduje się nad jeziorem. Pokoje dla gości są.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lepszy hotel czy restauracja na wesele?
PostNapisane: 04 gru 2018, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2016, 19:18
Posty: 5
Hmm to zależy :) u nas wiele osób zostawało na noc więc robiliśmy w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. Tam są od razu noclegi więc wygodnie było a poza tym sama sala jest super


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group