suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:14


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:27 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Nie wiem jakie mam wybrać dodatki ;) czy z biżuterii złoto czy srebro? Co lepiej się reprezentuje? Jak uważacie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 04 gru 2010, 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Ja nie lubię złota tak więc wybrałabym srebro :D Wszystko zależy od tego, co Ty preferujesz, w czym czujesz się dobrze i w czym Ci jest do twarzy :) bo to bardzo ważne :) Osobiście wydaje mi się, że ja np źle wyglądam w złocie, a db. prezentuję się w srebrze, czy też białym złocie, ale nie potrafię powiedzieć czy jestem obiektywna w swoich sądach, bo po prostu nie lubię żółtego złota, więc tym samym źle się w nim czuję i wydaje mi się, że źle w nim wyglądam :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
no ale jak ja mam pierścionek z białego i żółtego złota to chciałąbym dopasować do tego..oczywiście obrączka też bedzie złota..mój narzeczony mi powiedział żebym nić nie wymyślał bo wie że jestem skłonna do wszstkiego ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Ja niestety obiektywna być nie mogę w takim sadzie, bo jak napisałam wcześniej żółtego złota nie lubię, więc niekoniecznie db. doradzę... ;)
Ale jeśli tylko Ty lubisz, to czemu nie- zwłaszcza, że na rynku jest mnóstwo pięknych komplecików, które możemy dobrać do sukienki właśnie.

Ja dodatki chcę z białego złota, ew. takie naturalne... Kiedyś widziałam gdzieś dziewczynę, która miała taki niby wisior z białych piórek i kwiatka- całkiem ładnie się to prezentowało na tle całości. Podejrzewam, że gdybym sama wybierała, to bym się na taką ozdobę nie skusiła, bo raczej kiczowata by mi się wydawała, a jednak na żywo, jeśli tylko jest db. dobrana z resztą prezentuje się to całkiem ładnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:30 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
ja mam tez pierscionek z bialego i zoltego zlota i dodatki chyba beda jenak ze srebra/bialego zlota.Wydaje mi sie ze zloto do bialej sukni jakos tak nie bardzo pasuje.Do ecri czy bezow czemu nnie....Ale to tylko moje zdanie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
garadiela napisał(a):
ja mam tez pierscionek z bialego i zoltego zlota i dodatki chyba beda jenak ze srebra/bialego zlota.Wydaje mi sie ze zloto do bialej sukni jakos tak nie bardzo pasuje.Do ecri czy bezow czemu nnie....Ale to tylko moje zdanie ;)

Zgadzam się :) Jeśli suknia nie jest typowo biała, to można jeszcze coś pokombinować, ale jeśli ma kolor śnieżnobiały, to jakoś mi takie zestawienie na pasuje...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 21:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
a tak dla młodej kobiety ;) jak możno zaszaleć każdy bierze sredro a ja bym chciała zaszaleć ;) a biżuterie mogłabym zrobić sobie na zamówienie tylko nie wiem jai kolor ;) jak szaleć to nacałego ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:30 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Ja wybralam srebro, a to ze względów ekonomicznych... za taka sama biżuterie w zlocie zaplacilabym z 8 razy wiecej;/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 08 gru 2010, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Mi się podoba strasznie biżuteria ze swarowskim-oczywiście bez przesady i nie w stylu dyskotekowym. Raczej romantycznym.
Strasnzie podobają mi się perły,a le podobno źle wróży...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 08 gru 2010, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Najczęściej kupowanym dodatkiem przez Panny Młode to naszyjnik i kolczyki.Generalnie dominują dwa rodzaje naszyjników:klasyczny kształt oraz kształt litery Y
Naszyjniki mogą być delikatne i subtelne ,bądż bogate, plecione.
Jak je dopasować do sukni?
Generalnie nie ma sztywnych regół.
Ale jeżeli dekolt jest dość wysoko zabudowany ,nie będzie pasował naszyjnik w kształcie litery Y.
Natomiast głębokie dekolty dają więcej możliwości.
Dominujące kolory białe, kremowe, eqru, bądz golden shadow, złoto, brązy, wszystko zależy od sukni.
Jeżeli suknia ma dekolt zabudowany ,lub nie gustujesz w naszyjnikach ,możesz wybrać delikatną zawieszkę z kolczykami lub kolczyki z bransoletką,ewentualnie sama bogata bransoleta, lub tylko kolczyki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group