suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 19:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a może macie jakieś propozycje w zastępstwie bolerka? bo ja jakoś nie bardzo siebie widzę w nim, a welonem też ramion nie okryję, bo nie chcę welonu. są jakieś alternatywy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
No to jakiś fajny szal Ci pozostaje. Ja bym szukała jakiegoś takiego bardzo delikatnego a czemu nie chcesz bolerka?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 03 sty 2011, 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tzn po prostu siebie nie widzę w bolerku, bo jakoś w wyobraźni nie mogę żadnego modelu dopasować do mojej sukienki. najchętniej to zostawiłabym gołe ramiona, ale w kościele bedzie jakoś tak łyso chyba...
nie wiem jak z szalem na razie też za bardzo tego nie widzę, ale zobaczę jak przymierzę!
z drugiej strony chcę rozpuścić włosy - one by mi trochę przykryły plecy, dekold i ramiona ale nie wiem czy to wystarczy :)


Ostatnio edytowano 04 sty 2011, 08:11 przez KSN, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 03 sty 2011, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
proponuję podpytać delikatnie księdza lub znajomych, którzy brali ślub tam gdzie Ty, czy bardzo by to przeszkadzało, jeśli miałabyś trochę odkryte ramiona.... moja kuzynka pamiętam miała rozpuszczone długie włosy i bez bolerka - i ksiądz sprzeciwu nie wyraził :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 04 sty 2011, 09:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
moja koleżanka miała suknie slubną ktora miala tak jakby górę koronkowa dopinana do gorsetu, mysle ze to by mogło być fajne rozwiązanie, jesli tylko znajdę przesle fotki, a na wesele sobie to odpięła


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 sty 2011, 11:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
beti86 napisał(a):
moja koleżanka miała suknie slubną ktora miala tak jakby górę koronkowa dopinana do gorsetu, mysle ze to by mogło być fajne rozwiązanie, jesli tylko znajdę przesle fotki, a na wesele sobie to odpięła

Ciężko jest mi wyobrazić sobie ta doczepianą górę więc ma nadzieje ze uda Ci się znaleźć zdjęcia :)
Jak włosy są długie i nie podpięte to czasem lepiej zakryją ciało niż chociażby szal ale ja sama chciałabym mieć coś na sobie mój kościół jest zimny a i tak z nerwów pewnie się będę cała trzęsła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 sty 2011, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak sobie wyobraziłam to koronkowe doszywane "niby bolerko" i w sumie to mogłabym poprosić moją krawcową, żeby zrobiła mi taką jakby tiulową osłonkę na ciało (właśnie też doczepianą od środka do sukienki), która mogłaby wydawać się częścią sukienki na wstępie, a którą mogłabym później zdjąć :)
cos w stylu tego tiulu w sukni juli roberts w uciekającej pannie młodej:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
właśnie o cos takiego mi chodzilo moze to byc tez z koronki tu akurat jest ze sa odkryte ramiona ale mysle ze spokojnie o takie cos mozna podpytac by byly zakryte


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
wiesz, ja uważam, że jeśli "cycki" nie są na wierzchu w kościele, a dekold, jak ten w przypadku naszych zdjęć, jest pod szyją to i ramiona mogą być odkryte :) w końcu bardziej razi odkryty biust niż ramiona :!:
ale ogólnie super pomysł z takim doczepianym czymś :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dodatki do sukienki
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
tylko ja mam duży bius i nie wydaje mi się abym ładnie wygadała..muszę mieć delikatne wcięcie.. a ramiona moje mi się nie podobają więc chce je zakryć jakoś..tylko że ja ślub biorę w lato ;) i w kożuch się nie ubiorę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group