suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:14


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 23 lut 2015, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 14:54
Posty: 5
Mi przede wszystkim białe złoto ;] Co do wzoru, to zdecydowanie wolę tradycyjne. Tradycyjne są wieczne. A te nowe, cóż, za kilka lat moda całkowicie się zmieni i będą nieatrakcyjne. A tradycyjne zawsze pozostaną tradycyjnymi ;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 03 mar 2015, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 19:50
Posty: 3
Decyzja nie będzie łatwa. Jubilerzy oferują coraz to nowe rodzaje, ale nadal najpopularniejsze są obrączki z żółtego i białego złota. Sprzedawcy wymyślają kolejne wzory, by wyróżnić nowe kolekcje. Dostępne są obrączki dwukolorowe, z tytanu, a nawet obrączki platynowe. Zastanówcie się wspólnie z jakiego materiału będą wykonane. Pod tym artykułem zamieściliśmy zdjęcia, aby wybór był prostszy. W końcu żaden opis nie zastąpi wrażeń wizualnych. Pary najczęściej kupują takie same obrączki gdyż symbolizują one jedność i nierozerwalność sakramentu małżeństwa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 06 mar 2015, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 06 mar 2015, 11:32
Posty: 1
Ale super obrączka ;) marzę o takiej i może kiedyś tego doczekam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 15 mar 2015, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 09 gru 2014, 00:22
Posty: 4
Gdy decydujcie się na obrączki wykonane z białego złota warto wiedzieć, że ich normalna barwa jest szara z lekkim odcieniem żółci. Aby uzyskać piękną biało-metaliczną barwę, stosuje się technikę pokrycia złota warstwą rodu. Niewątpliwą zaletą rodu jest jego trwałość na odbarwienia chemiczne jak i to, że u większości osób nie powoduje reakcji alergicznych. Ale uwaga, warstwa rodu ściera się po okresie dwóch, trzech lat, a ponowne nałożenie jej na obrączkę jest dość drogie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 18 mar 2015, 08:55 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2014, 20:07
Posty: 5
Obrączki nosimy codziennie i nie mogą nam przeszkadzać, uwierać czy też spadać. Dlatego, w każdym przypadku muszą być starannie dopasowane, aby były wygodne i nie budziły ciągłej obawy o zgubienie. Powinny przechodzić z niewielkim oporem przez staw palca i swobodnie spoczywać u jego nasady - nie uciskając.

Podczas ustalania rozmiaru przed zakupem jak i już po otrzymaniu wykonanego wyrobu należny zwrócić uwagę na czynniki, które mogą wprowadzać w błąd:

latem dłonie są bardziej opuchnięte niż zimą (wpływ temperatury)
wysiłek fizyczny
ciąża
stres
choroby i inne przypadki gdy sól zatrzymuje wodę w organizmie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 19 mar 2015, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2015, 21:11
Posty: 4
my wybraliśmy trójkolorowe złoto, więc mamy białe, tradycyjne i czerwone na obrączkach z grawerką ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 20 mar 2015, 19:19 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 15:49
Posty: 5
:) Hej witajcie ja miałam na ślubie białe złoto. Polecam:) Warto by były wasze takie jakie chcecie.Mam również grawer z data ślubu. Fajna pamiątka. Może coś podpowiedziałam. Zyczę udanych zakupów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 28 mar 2015, 16:58 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
Obrączki złote
Złoto kojarzyło się kiedyś z żółtym kolorem i połyskiem (stąd zresztą termin – złoty kolor). Owszem, czyste złoto zawsze miało i zawsze będzie mieć taką barwę. W jubilerstwie jednak, do czystego, żółtego złota, dodaje się domieszki innych metali (srebro, pallad, nikiel), co sprawia, że staje się twardsze i trwalsze.
Oczywiście, najlepiej i najłatwiej wybrać materiał, z którego ma być wykonana twoja obrączka, kierując się jedynie estetyką wyrobu, a więc – własnym gustem. Warto jednak dowiedzieć się co nieco o każdym z oferowanych przez jubilerów kruszców, jego trwałości i właściwościach i na tej podstawie dokonać wyboru.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 13 kwi 2015, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Mężatką nie jestem, ale kiedyś będę chciała z żółtego złota :) I podoba mi się pomysł z jakimś diamencikiem, ale oczywiście tylko w wersji dla kobiety :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jakie obrączki wybrać?
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:13 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2015, 11:52
Posty: 5
Obrączki z trójkolorowego złota,
SWEPOLCzerwone / różowe złoto – to złoto z domieszką miedzi i cynku. Dzięki dodatkowi innych metali, jest twardsze i trwalsze. Różowo – czerwony kolor dobrze komponuje się z białym i żółtym złotem, dlatego jubilerzy często łączą te trzy kolory złota, osiągając ciekawe i oryginalne efekty.

Żółte złoto – Zaczęto je wydobywać jeszcze przed nasza erą. Czyste złoto jest metalem miękkim, dlatego właśnie, w jubilerstwie, dodaje się do niego różne domieszki (cynk, nikiel, miedź), które sprawiają, że staje się twardsze i bardziej wygładzone.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group