suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 30 gru 2010, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no to masz narzeczonego z podobną ideologią jak mój :)
a jeszcze podobją mi się muszki w garniturach, ale nie znalazłam dobrego zdjęcia, jest tylko to z garniturem a la smoking, ale takiego bym nie chciała. postaram się jeszcze czegos poszukać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 30 gru 2010, 13:42 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
cieżko znalezc fotkę bo tak naprawde prawidłowo muszkę się nosi do smokingu a nie garnituru


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 30 gru 2010, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a ja znalazłam to na temat muszki do garnituru:
Elegancki mężczyzną praktycznie zawsze jest „pod krawatem”. Zdejmuje go tylko wtedy, gdy zakłada muszkę.
i dalej:

Noszenie muszki

Nigdy nie nośmy muszek gotowych, „fabrycznie” zawiązanych jeśli nie jesteśmy nastolatkami. Jeśli mamy wystający brzuch zakładajmy muszki tylko do garnituru z kamizelką. Krawat maskuje wypukłości brzucha (choć niektórzy twierdzą, że opierając się na nim uwypukla go). Nie przesadzajmy w kolorystyce muszek. Niech nasza muszka nigdy nie będzie krzykliwa (np. biała w czerwone groszki). Pamiętajmy też o tym, że jednak muszka jest dziś bardzo staromodna i w wielu środowiskach jej noszenie może być odbierane jako ekstrawagancja lub traktowane jako śmieszność.

Muszkę nosi się najczęściej do koszuli z łamanym kołnierzykiem. Trzeba pamiętać aby była na nim, a nie pod nim (podobnie zresztą w wypadku innych typów kołnierzyków). Muszka występuje w czterech wersjach: motylek (zwykła), klasyczna, wąska, diament.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 30 gru 2010, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Znalazłam jeszcze coś o spodniach i marynarce :)

MARYNARKA - KREACJA WYJĄTKOWA
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien dysponować, choć jedną wyjątkową kreacją. Doskonałym rozwiązaniem jest elegancki garnitur, bądź niepowtarzalna, modna i gustowna marynarka. Klasyczna forma marynarki od dawien dawna króluje w męskiej modzie, mimo iż w chwili obecnej powstało wiele jej odmian, a każda z nich jest jedyną w swoim rodzaju. Do najpopularniejszych rodzajów marynarek bez wątpienia zaliczyć możemy: marynarki jedno i dwu rzędowe, te ostatnie przeżywają obecnie swój renesans, sportowe, stójkowe, czy smokingowe.
A oto kilka podstawowych zasad dotyczących noszenia marynarki:
1. Ostatni guzik spełnia funkcję estetyczną. Nie należy go, zatem zapinać.
2. Rękaw marynarki powinien kończyć się ok. 1 cm nad mankietem koszuli.
3. Kieszenie marynarki nie powinny być zapełnione. Pełnią one, bowiem rolę dekoracyjną.

SPODNIE - "DÓŁ MĘŻCZYZNY"
Eleganckie, męskie spodnie powinny posiadać kantkę biegnącej od pierwszej zaszewki, przez środek nogawki aż do mankietu. Istotnym dodatkiem są również kiszenie: najczęściej dwie z przodu oraz jedna z tyłu zapinana na mały guziczek. Wyjątkowo istotna jest długość spodni. Najmodniejsze spodnie to te sięgające poziomu obcasa w tyle. Z przodu lekko opierające się na bucie tak, aby linia kantki ulegała delikatnemu załamaniu.

i mam jeszcze foty, bo znalazłam, mężczyzn w garniturach z muszką:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 30 gru 2010, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
oj jak patrzena na te fotki to mysle ze moj chyba nie da sie ubrac w ta muche, jakos smiesznie mi to wyglada, elegancko ale chyba nie dla mojego faceta on ma inny styl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 02 sty 2011, 12:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
I ja pomimo ze wcześniej moim faworytem była muszka to teraz już nie wiem musiałabym zobaczyć narzeczonego i w niej i w krawacie i dopiero wybrać.
Moją uwagę tez przyciągnął ten pierwszy garnitur ale ja oprócz poszerzenia nogawek to jeszcze bym trochę połysku odjęła. A tak po za tematem strasznie spodobała mi się suknia z ostatniego zdjęcia tylko wolałabym mniej wyciętą po bokach...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 02 sty 2011, 15:00 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
jednak ja jestem z krawatem.. chyba że mój się zdecyduje na strój z pracy ;) jednak policja nie ma ładnego munduru przynajmniej jego zadanie jest taki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 02 sty 2011, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mój był marynarzem i jak przyjeżdżał na przepustkę w galowym mundurze to połowa dziewczyn się za nim na ulicy oglądała ale raczej nie da rady załatwić go sobie na wesele :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 03 sty 2011, 09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
mi bardzo podoba się zestawienie z ostatniego zdjęcia czyli garnitur plus muszka - ten facet wygląda naprawdę elegancko, a co do wspomnianej sukienki, to rzeczywiście jest baaaardzo wycięta i przez to jak dla mnie trochę mało elegancka, bo tej dziewczynie prawie cały biust widać....ale materiał i kolor oraz sam dół to super :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 02 lip 2011, 08:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
ja bym chciała w takim czarnym go widzieć lub siwym :)) ale to zależy ogólnie od postawy pana, kroju samego garnitura, same wiecie :)

nie wiem co modne trudno chyba powiedzieć, ale ostatnio dużo siwych widzę :) n


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group