suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garnitur
PostNapisane: 04 gru 2010, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Jakie są teraz modne garnitury?Czarny, siwy czy biały?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Hm, to chyba zalezy od Gustu Pana mlodego.Na zeszlorocznych targa slubnych tak naprawde nie bylo jednego tendu.Byly garnitury zarowno jasne i ciemne.Mi sie osobisci podobaja ciemniejsze,jakos tak bardziej eleganckie mi sie wydaja :) ;)
Zreszta nie widze mojego skarba w janym garniaku 8-) :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 05 gru 2010, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
garadiela napisał(a):
Hm, to chyba zalezy od Gustu Pana mlodego.Na zeszlorocznych targa slubnych tak naprawde nie bylo jednego tendu.Byly garnitury zarowno jasne i ciemne.Mi sie osobisci podobaja ciemniejsze,jakos tak bardziej eleganckie mi sie wydaja :) ;)
Zreszta nie widze mojego skarba w janym garniaku 8-) :shock:

Hehe ja mojego również :D Jakoś tak właśnie ciemny kolor wydaje mi się bardziej elegancki, dostojny... Poza tym nie chciałabym, żebyśmy się za bardzo "zlewali" kolorystycznie z Panem Młodym...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 05 gru 2010, 19:18 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
No wlasnie...To tez moze byc mimo wszystko problem,w pazdzierniku bylam na slubie dziewczyna miala ecru suknie a pan mlody ciemny garniak i wygladali super!!!
A kolezanka szla w bialej i pan mlody mial szarawy ganiak,taki ala stalowy i juz to tak fajnie nie wygladalo,jakos tak sie zlali :|
Ale coz,no kazdy wybiera to co lubi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 06 gru 2010, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Też uważam ze jasny garnitur by się zlewał z Panią Młoda tylko mój przyszły mążby taki chciał i nie wiem jak go przekonać by wybrał ciemny


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Pracowałam jakiś czas temu w salonie z garniturami, więc trochę sie znam na temacie.

Na wiele rzeczy trzeba zwrócić uwagę. Najlepiej ze sobą zabrać osobę, która się na tym zna, bo Panie w sklepie (niekiedy, jak wyczują zółtodzioba), będą tylko przytakiwały klientowi, by kupił upatrzony model i nei będzie jej obchodził fakt, że nie wygląda w nim klient korzystnie.

Na pewno nie wybierajcie sztucznego materiału-strasznie się gniecie, a uplamiony garnitur czesto nie da się doprać.

Najlepiej wybierać garnitur wełniany z jak najwyższym skrętem.

reszta zależy od urody Młodego i tego czy chcemy garnitur mieć tylko do slubu zcy chcemy wykorzystać go później an inne okazje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
dobrze by było wykorzystać go później szkoda wydać 1000 zł lub więcej na jeden dzień, jeśli jest możliwość niech będzie przydatny też potem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
dobrze by było wykorzystać go później szkoda wydać 1000 zł lub więcej na jeden dzień, jeśli jest możliwość niech będzie przydatny też potem :)


Ja też tak uważam, ale ludzie różnie podchodzą. Ja stawiam na funkcjonalność. Trzeba się dobrze w tym czuć, wygladać i mieć możliwość wykorzystania tego jeszcze na inne okazje.
Jestem ekspertem rodzinnym jeśli chodzi o dobiór garniturów. Chyba są zadowoleni.

Najważniejsze by:
rękaw długościowo musi oscylować od nadgarstkaa do kostki kciuka
-ramiona nie mogą być ani za bardzo naciągnięte aniopadające
-z tyłu nie powinno nic sie marszczyć

W razie pytań-służę radą :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Akurat też mam eksperta w rodzine, moją świadkową czyli moją siostrę, pracuje w takim sklepie i już się zapowiedziała, że ubierze swojego przyszłego szwagra. ale dziękuję za dobre chęci :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Akurat też mam eksperta w rodzine, moją świadkową czyli moją siostrę, pracuje w takim sklepie i już się zapowiedziała, że ubierze swojego przyszłego szwagra. ale dziękuję za dobre chęci :)



Koniecznie niech weźmie je ze sobą! TO naprawdę bardzo ważne, by ktoś chłodnym okiem spojrzał i doradził. Czasembędąc w salonie z kumplem czy z kuzynem słyszałam rozmowy ekspedientki z jakimiś klientami, to miałąm ochotę powiedzieć im by nie słuchali tych bzdur, które próbuje im wcisnąć tamta pani... :geek:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group