suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 24 kwi 2024, 02:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 08 gru 2010, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ale ona pracuje w takim salonie, on się do niej wybierze i ona mu coś już dobierze i na pewno go dobrze wymierzy i ewentualnie zrobi jakieś poprawki bo on troszkę niewymiarowy :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 09 gru 2010, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a myśałyście o smokingu bądź fraku? pytam z ciekawości..mój luby wybiera garnitur i nie da się skusić na nic innego,
ale może Wy macie inne doświadczenia?
co do koloru to ja jestem za czarnym, bo jest klasyczny, elegancki, i nie konkuruje z panną młodą (jak się zdarza w przypadku jasnego garnituru)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 09 gru 2010, 14:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
a myśałyście o smokingu bądź fraku? pytam z ciekawości..mój luby wybiera garnitur i nie da się skusić na nic innego,
ale może Wy macie inne doświadczenia?
co do koloru to ja jestem za czarnym, bo jest klasyczny, elegancki, i nie konkuruje z panną młodą (jak się zdarza w przypadku jasnego garnituru)



Mi strasznie podoba się frak czy surdut, ale niestety jest to strój bardzo niepraktyczny i nie każdy męzczyzna będzie dobrze wyglądał w tym kroju. Dlatego jeśli ktoś chce się zdecydować na ten model stroju Pana Młodego poleciłabym wypożyczalnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 14 gru 2010, 19:13 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnico super wskazówki co do wyboru garnituru ;) na pewno skorzystamy :) ja chciałabym aby mój luby miał ciemny garnitur, który właśnie potem będzie mógł być wykorzystany jeszcze na jakąś okazję, a na frak i jemu podobne mój kochany się nie zgadza :) zresztą jeśli chodzi o garnitury to też woli ciemne, no i nie takie z bardzo świecącego materiału :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 16 gru 2010, 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a co myślicie o szyciu garnituru na miarę? gdzie to najlepiej zrobić i jakie są koszta? no i czy właściwie warto?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
szczerze mówiąc to nie wiem czy jest sens szyć taki garnitur- chyba że masz niewymiarowego bardzo faceta - ale garnitur łatwiej skrócić czy zrobić poprawki niż na niektórych sukienkach. Koszt - podobnie jak przy sukience - zależy od miejscowości ile kto bierze. Także pochodź po salonach z garniturami a potem ewentualnie porównaj ceny uszycia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a ktoś może ma z tym jakieś doświadczenia? Czy garnitur szyty na miarę jest "lepszy" (cokolwiek by to mialo oznaczać) od takiego kupionego?
i sprecyzuję bardziej pytanie - czy jak szyć to w jakiś salonach typu pan i panna młoda, czy w salonach z garniturami gdzie oferują też szycie na miarę ( a jeśli tam to czy nasze polskie marki, typu bytom, oferują takie usługi), czy jeszcze w jakimś innym miejscu o którym nie mam zielonego pojęcia???


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Artykuł:

"Postanowiłem wybadać sprawę i wybrałem się do Atelier Twins przy salonie House of Twins. Specjalnością tej firmy są gotowe garnitury, których elegancję doceni nawet laik, szyte według zasad starej angielskiej szkoły. Ale dzięki usłudze szycia na miarę co bardziej wybredni klienci mogą nosić garnitury takie, o jakich marzą - z wybranego przez siebie materiału, doskonale dopasowane do sylwetki, maskujące wszystkie jej niedoskonałości, przy podkreśleniu wszystkich atutów.

Jeśli szyjesz garnitur, musisz liczyć się z wydatkiem od 2500 zł w górę, zależnie od tkaniny i dodatków, na jakie się zdecydujesz. I powinieneś być przygotowany na jeszcze jedno: zostaniesz zmierzony na więcej sposobów niż kierowca Formuły 1, kiedy dopasowują do niego bolid. I z pewnością dowiesz się, że jesteś... krzywy."


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
KSN napisał(a):
a ktoś może ma z tym jakieś doświadczenia? Czy garnitur szyty na miarę jest "lepszy" (cokolwiek by to mialo oznaczać) od takiego kupionego?
i sprecyzuję bardziej pytanie - czy jak szyć to w jakiś salonach typu pan i panna młoda, czy w salonach z garniturami gdzie oferują też szycie na miarę ( a jeśli tam to czy nasze polskie marki, typu bytom, oferują takie usługi), czy jeszcze w jakimś innym miejscu o którym nie mam zielonego pojęcia???



Bytom czy Intermoda nie szyją na miarę garniturów-nawet nie masz co pytać. Miałam kiedyś takiego klienta, który kupował w ciemno jak tylko przychodził nowy katalog wszystkie garnitury, wszystkie kolory jeśli był na niego rozmiar. Wiem, że ciężko jest czasem mężczyznom dobrać garnitur. Zazwyczaj najmniej problemów mają panowie noszący rozmiar 52-54 czyli mający 108 w klatce i mierzący do 182. Gorzej jeżeli mężczyzna odbiega w którąś ze stron-czyli jest wyższy i szczupły albo tezszy i niższy... Jeżeli tak jest warto rozwazyć wariant szycia.. Ale proponuję wybrać anprawdę sprawdzonego krawca-z wieloletnim doświadczeniem. Widziałam nie raz garnitury szyte na miare-naprawdę wygląda to rewelacyjnie-ale jest uzależnione kunsztem krawca.
och, ale się rozpisałam ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Garnitur
PostNapisane: 17 gru 2010, 09:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dziewczyny - BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ:)))
nie jest tak, że mój narzeczony jest niewymiarowy, ale pomyślałam, że może warto by było się zastanowić nad takim rozwiązaniem, w końcu to wyjątkowy dzień nie tylko dla mnie lecz także dla niego, poza tym taki garnitur ma dużo wiekszą wartość od sukienki - bo się później przyda!!!!
Z tego co mówicie, to widać, że jest różnica między takim kupionym a uszytym na miarę, dlatego się tym tematem zainteresuję bardziej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group