suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 06:54


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: salon sukien, który odradzam!!!
PostNapisane: 16 paź 2012, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2012, 19:51
Posty: 1
Witam!!!
Wiem jak ważne jest znalezienie wymarzonej sukni i wiem jak ważna jest profesjonalna pomoc w salonie. Ja takowej nie miałam i po wszystkich problemach i nieprzyjemnościach moja wymarzona suknia w dniu śluby wcale mi się nie podobała :(

Zdecydowanie ODRADZAM salon sukien Anna w Katowicach, szczególnie gdy obsługuje Was p.Gabrysia.

Przede wszystkim suknie nie są szyte na miarę, ale przerabiane są modele z ekspozycji (ja miałam suknię z linii Sweetheart, które szyte są w Chinach, o czym niestety dowiedziałąm się kiedy przerabiałam suknię w zupełnie innym salonie na dzień przed ślubem :( Co ciekawe p. Gabrysia zaręczała, że suknia jest szyta i sprowadzana z Niemiec. Cóż - drobna pomyłka...

W salonie obowiązuje zasada, że do miesiąca od zamówienia sukni należy wpłacić całą kwotę jej wartości.
Nie zwróciłam na to większej uwagi bo i tak byłam zdecydowana na suknię, którą wybrałam, tym bardziej, że przy zamawianiu zaznaczałam jakie poprawki chciałabym zrobić i p. Gabrysia zaręczała, że z niczym nie będzie problemu. Okazało się , że był i to duży. :|

Po wpłaceniu całej kwoty przestałam być atrakcyjną klientką i panie z salonu chciały sie jak najszybciej pozbyć sukni, tym bardziej, że były problemy z jej dopasowaniem.
Ostatnią przymiarkę miałąm w dniu odbioru sukni - zdziwił mnie fakt, że gdy tylko weszłam do salonu p. Gabrysia wręczyła mi zapakowaną już suknię, a na moje pytanie czy mogę ją przymierzyć odparła że NIE, bo ona ma w tej chwili klientkę, która wybiera suknie!
W końcu przymierzyłam moją suknię bardzo szybko i w dość nieprzyjemnej atmosferze i naprawdę marzyłam tylko, żeby wyjść z salonu.

Niestety z jednej z najprzyjemniejszych czynności przed ślubem zrobił się dla mnie koszmar - dodam tylko, że na dzień przed ślubem przymierzyłam suknię i okazało się, że nie jestem w stanie w niej siąść nie mówiąc o tańczeniu.

Przerabiałam ją w salonie MADLENSTYL w Prudniku a Pani Magdalena, która była po prostu cudowna i w ciągu kilku godzin zdziałała cuda, dosłownie uratowała mi ślub!!!

Tak więc tak jak gorąco polecam salon MADLENSTYL w Prudniku, tak gorąco odradzam salon ANNA w Katowicach!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: salon sukien, który odradzam!!!
PostNapisane: 05 gru 2012, 19:48 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:35
Posty: 2
panda napisał(a):
Po wpłaceniu całej kwoty przestałam być atrakcyjną klientką i panie z salonu chciały sie jak najszybciej pozbyć sukni, tym bardziej, że były problemy z jej dopasowaniem.

Panie z salonu pokazały tym absolutny brak profesjonalizmu. Klient który dokonał zakupu i wpłacił pieniądze powinien być traktowany tak samo jak przed podjęciem decyzji o kupnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: salon sukien, który odradzam!!!
PostNapisane: 02 lut 2013, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2013, 13:26
Posty: 10
dobrze że nam to tutaj napisałaś,takie miejsca warto omijać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group