suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 06:27


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 20 gru 2010, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Hmm może poproszę Cie o namiary od niej skoro tak ja chwalisz? a wiesz ile moze trwać uszycie takiej sukni?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 20 gru 2010, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
nie wiem ile może trwać uszycie, ale wiem, że do niej się trzeba sporo wcześniej zapisywać bo ma kolejki i nie jest osobą, która najpierw się poumawia a później "jakoś to będzie", dlatego wie ile może sobie zapisać klientek na zeson...itp.
jak ja z nią rozmawiałam to ona od razu spytała sie kiedy ślub i powiedziała, że jak w lipcu, to w połowie czerwca musi mi tę suknię dać gotową, a to znaczy, że dwa miesiące przed terminem oddania ma być pierwsza miara - no i tak wyliczyła i się dogadałyśmy co do dnia dokładnie.

a z pomysłem na sukienkę byłam u niej wcześniej - gadałyśmy godzinę - ona też powiedziała jak to widzi itp., później umówiłam się na podpisanie umowy - i ona wtedy pokazała mi próbki, materiałów, ozdob, które chcę użyć i kolorów itp, tak aby wszystko było idealnie dogadane, pytała się o każdy szczegół, tj jakie zapięcie, a jak takie, to ona proponuje jeszcze to to i tamto, a co bym chciała na włosy, itp.....bardzo pomocna kobitka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 20 gru 2010, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
z tego co piszesz to rzeczywiście kobieta zna się na rzeczy i nie wzywa bez sensu klientki by leciały na łeb na szyję przez pół Polski na przymiarkę. Trzymam kciuki, żeby było wszystko łądnie i porządnie :) pewnie już wczęsnie widziałąś jej dzieła i rozmawiałąś z klientkami??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 20 gru 2010, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak tak, kobietka szyła dla mojej rodziny już kilka kiecek nie tylko slubnych, zawsze wszystkie dziewczyny byly zadowolone; poza tym poczytałam o niej troche na forum i też ma bardzo pozytywne opinie, a jak z nią pogadałam to już miałam pewność...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 20 gru 2010, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
wow to reklamę teraz kobiecie zrobiłaś :) ale to z tego co mówisz trzeba liczyć ze 2-3 miesiące


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 21 gru 2010, 10:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no myślę, że minimum :), a reklamy to nie zrobiłam, bo żadnych danych nie podałam :P
a tak poważnie to jak by ktoś był zainteresowany to niech do mnie napisze na priv, to podam namiary i od razu wspomnę, to co już wcześniej pisałam, że kobieta funkcjonuje w Chełmie, a ma też siostrę, która mam jakiś salon z kieckami w Lublinie (ale nie wiem jak ta siostra sobie poczyna...więc...)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 21 gru 2010, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
wow to reklamę teraz kobiecie zrobiłaś :) ale to z tego co mówisz trzeba liczyć ze 2-3 miesiące



Praktycznie każde szycie sukienki ślubnej trwa tyle czasu - więc trzeba się na ten czas nastawić..
KSN to rzeczywiście super trafiłaś - a dwie przymiarki w jeden dzień to mądra decyzja że tak powiem - bo jak macie taką odległość to krawcowa zobaczy, jak to na Tobie wygląda - uzgodnicie co zmienić, jak poprawić itp., potem cały dzień będzie nad tym pracowała (możliwe że przy Twoim stałym udziale skoro cały dzień masz sobie zarezerwować ;) i pod wieczór następna miara - czy na pewno wszystko dobrze wyszło :) świetna kobieta :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:00 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
my chcemy kupić garnitur 2-3 tygodnie przed ślubem, jak siostra pracuje w tym sklepie to wiem ze wszystko bedzie załatwione ekspresowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a ja raczej myślałam o tym, żeby nawet teraz pochodzić i popatrzeć co w traiwe piszczy jeśli chodzi o garnitury, tyle, że teraz to chyba zimowa kolekcja jest, aletnia to zacznie wchodzić gdzieś w okolicach stycznia chyba...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 21 gru 2010, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
moja siostra w tym pracuje wiec zna sie na rzeczy wiem ze ładnie ubierze mojego przyszlego meza:) ona wiem ze juz ma dla niego koncepcje ale jeszcze nie chce zdradzic:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group