suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 04:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 08 kwi 2010, 10:05 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Ostatnio przeczytałam gdzieś że, biały to nie zawsze biały? Podobno biel ma różne odcienie zwane temperaturą bieli ? Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co w tym chodzi? Zawsze wydawało mi się, że biała suknia jest biała! Ciekawa jestem jakie są odmiany tej bieli !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 08 kwi 2010, 14:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2010, 15:59
Posty: 23
Są faktycznie rózne odcienie bieli w sukniach ślubnych. Ważne żeby dobrać odpowieni odcień bieli, tak aby wybrana suknia ślubna pasowała do Twojej karnacji. Zasada jest taka, że im wyższa temepratura bieli, tym chłodniejsza jest biel. Śnieżnobiała suknia śłubna może mieć odcień ciepły, neutralny lub chłodny. Odcienie te mogą dodatkowo wpsadać w błękit, róż, kolor mleka.
A jaką masz karnację i cerę?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 09 kwi 2010, 10:56 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
mój kolor skóry jest raczej jasny, i nie mogę się nawet za bardzo opalić bo moja skóra robi się czerwona co nie wygląda najlepiej, a w samoopalacze jakoś nie wierzę, bo zostawiają ślady :/
Zastanawiam się czy później do jakiegoś konkretnego odcieniu bieli sukni ślubnej, nie trzeba dobrać odcienia koszuli Pana młodego, tak żeby te kolory się nie gryzły? Czy białe koszule też mają różne odcienie ? Dobierała, kiedyś któraś z Was koszulę do sukni ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 09 kwi 2010, 20:35 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2010, 18:18
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
siunia napisał(a):
mój kolor skóry jest raczej jasny, i nie mogę się nawet za bardzo opalić bo moja skóra robi się czerwona co nie wygląda najlepiej, a w samoopalacze jakoś nie wierzę, bo zostawiają ślady :/

SIunia! Jak masz jasną cerę ze sklłonnością do zaczerwień, to lepiej wybierz ciepłą, mleczno białą suknię ślubną. W ecru możesz wyglądać blado. Ja ci polecam dodatkowo opaleniznę w sprayu - chodzisz na kilka zabiegów - spryskań przed ślubem i masz piękną opaleniznę bez solarium i zaczerwień.

Odnośnie dodatków: Wszystkie ślubne dodatki muszą się komponować z kolorem sukni ślubnej!!
NAjlepiej porównywać kolory w świetle dziennym. Moja koleżanka miała torebkę w innym kolorze niż buty, suknię ślubną różniącą się kolorem od welonu i wyglądało to źle. Odcienie muszą grać ze sobą!! Ja osobiście uważam, że koszula Pana Młodego musi być w takim samym kolorze jak suknia ślubna, a krawat powinien być w kolorze kwiatów... Mała ekstrawagancja, ale wygląda super.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 12 kwi 2010, 00:40 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
W moim przypadku też chłodny kolor bieli odpada, mam raczej ciepły kolor cery, oczu, włosów i myślę albo o takiej cieplej bieli albo o ecru. I tez mam problemy z czerwienieniem :oops: . Bozi testowałaś te opaleniznę w spreju?? Gdzieś czytałam, że może brudzić, jak to się sprawdza w praktyce?? Bo ja solarium odrzucam, nigdy nie byłam i raczej nie pójdę, a jestem dość blada.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 12 kwi 2010, 10:22 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Właśnie bozi jak to z tymi opaleniznami w sprayu? Boje się, że jak zacznę tańczyć, albo dzień będzie upalny to razem z moim potem spłynie cały kolor na suknie ?:/ co wtedy ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 23 kwi 2010, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Zabiegi z opalenizną w sprayu? A ile cos takiego kosztuje i jakie sa skutki negatywne (nie wierze ze ich nie ma)?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 04 gru 2010, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Sama chyba nie zdecydowałabym się na takie zabiegi- "opalanie w sprayu", bo to jednak zbyt ważny dzień. Postawiłabym na solarium. Mam dość jasną cerę i troszkę opalenizny nie zaszkodzi- oczywiście wszystko z umiarem;)
Co do sukni, to marzy mi się biała, ale ecru również kusi... :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Ja na pewno sie nie zdecyduje na biala suknie...Jakos nie pasuje mi :oops:
Szukam cos w odcieniach bezu,lamanej bieli,ecru itd.
Opalenizna w sprayu to cos ala samo opalacz nakladany pod cisnieniowo ;)
Nie szkodzi bo nie ma promieniowania jak w solarium,jest bezpieczniejsza bo moga ja stosowac osoby nie mogace bywac w solariach.
Nie wiem jaka jest trwalosc tego zabiegu ale wydaje mi sie ze kolo 3 tyg w zaleznosci od skory.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: kolor sukni slubnej - biały
PostNapisane: 06 gru 2010, 17:43 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Moja kuzynka było właśnie na opalaniu w sprayu tuż przed ślubem(tego samego dnia) był upał i nic jej nie spłynęło i miała leciutka opaleniznę taka naturalna.
A co do sukni ślubnej to ja wybieram biały


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group