suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 04:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 08 kwi 2010, 10:02 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Jaka według Was jest idealna wiązanka ślubna ? Czy kwiaty powinny współgrać z kolorem sukni czy podobają Wam się ciemne, kontrastujące kwiaty jak te na zdjęciu w załączniku?
Zastanawiam się, też czy wiązanka powinna być przyozdobiona długimi elementami - spływającymi po sukni czy tez ładniejsza jest mała skromna ?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 08 kwi 2010, 15:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2010, 15:59
Posty: 23
Podobno idealna wiązanka ślubna to taka, która jest dopasowana do figury Panny Młodej. Szczupła sylwetka dobrze wygląda z bukietem śłubnym w kszatłcie kuli. Puszyste Panny Młose powinny ponoć wybierać wiązanki wydłużone, które wyszczuplają optycznie figurę.
Ja miałam różyczki ecru w kszatłcie kuli - bez dodatków, tylko łodygi były owinięte wstązką.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 12 kwi 2010, 12:43 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
więc dla mnie zdecydowanie długa wiązanka!
Super poszukam gdzieś jakichś zdjęć w sieci to może ocenicie, która najładniejsza!

Co powiecie na takie a może sama mi coś zaproponujecie?
wiązanka 1
wiązanka 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 12 kwi 2010, 15:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2010, 15:59
Posty: 23
To zależy też jaką masz suknię ślubną. Jak jest bardzo zdobna w koronki i tiule, to myślę, że wiązanka ślubna powinna być nieskomplikowana - raczej pierwszy wybór. No i też ważny jest kolor sukni ślubnej i dodatków. Trzeba też koniecznie skomponować z krawatem Pana Młodego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 23 kwi 2010, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Mi to wiązanka musi się podobać, ta w załączniku (ten pierwszy kolorowy bukiet) jakoś nie przemawia do mnie, więc pewnie najpierw popatrzyłabym czy kwiaty ładne, a potem kolor i styl dobrała :>


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 27 kwi 2010, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2010, 18:18
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Moja koleżanka jak brała ślub miała piękny bukiet z lilii. Niestety jak wyszła z kościoła i dała bukiet druchnie okazało się, że jej suknia ślubna jest cała w żółtych plamach - od pyłku.
Więc uwaga z tymi bukietami...

Ja uważam, że najlepsze są do bukietów ślubnych tradycyjne kwiaty - róże, storczyki. Takie które bez problemu przetrwają wesele, a potem dadzą się ładnie zasuszyć. Moi rodzice mieli bukiet ślubny przez 30 lat!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 05 gru 2010, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Moja koleżanka miała jedną długa białą kalię... Tak sobie wymarzyła i tak też poszła pod ołtarz... Kiedy wychodzili Młodym, to drużbowie (z 20ścia par było) zrobili nad ich głowami łuk z kalii właśnie, każdy trzymał po jednej po przeciwnych stronach) i wyglądało to bajkowo! :)

Ja osobiście chciałabym jakiś skromny bukiet, ale wszystko zależy od tego, jaką będę miała sukienkę- w końcu musi się wszystko ładnie komponować :) Tak więc najpierw suknia, a później dylemat z bukietem... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 05 gru 2010, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Ja chce z rozy bukiet:)Skromy i klasyczny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:33 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Hmmm do figury powinnam miec podłużny.. ale co poradze ze mi sie nie podobaja:( Marzy i sie kula z ppieknych krwistych róż:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: idealna wiązanka ślubna
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
mi doradzaja biale róże ale do bialej sukienki? nie wydaje mi sie ze to taki dobry pomysl..ja lubie bardzo kwiatki jednak nie chciałbym aby były w kolorze białym.. mi sie podoba bardzo np z 3 dlugich kwiatkow ;) aby nie byl za duzy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group