suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 16:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 22 sty 2015, 14:30 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2014, 16:50
Posty: 3
Jeśli taka bielizna to tylko Triumph i to bez żadnych dwóch zdań. Jest to jasna sprawa, że taka bielizna może być trochę droga ale przecież w tym przypadku cena nie gra roli i warto się zdecydować na coś takiego przecież raz się żyje a na pewno masz jakieś takie odłożone pieniążki więc wiesz pieniążki są po to, żeby je wydawać hihi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 26 sty 2015, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2014, 21:10
Posty: 6
Ja to jak chcę znaleźć taką bieliznę właśnie z tego względu, że kiedyś mi koleżanka poleciła to po prostu na jakimś portalu aukcyjnym wklepuję to hasło i już mam taką bieliznę ale też patrzę mocno na firmę tej bielizny. Jeśli to jest jakaś nieznana i widać tylko ładne zdjęcia bez jakiegoś polotu to wtedy wybieram się do jakiegoś sklepu stacjonarnego właśnie typu Triumph.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 15 kwi 2015, 18:58 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2015, 21:12
Posty: 9
Wiesz bieliznę kupiła bym w sklepie stacjonarnym . Sprzedawca doradzi Ci jaką wybrać i jaki rozmiar będzie odpowiedni. Z ceną tez musisz się liczyć. Niestety nie są to tanie rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 19 kwi 2015, 20:11 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2015, 20:04
Posty: 1
Bielizna wyszczuplająca marki Plie jest świetna ja kupiłam tu http://dotti.pl/9-bielizna-modelujaca białą oczywiście. Nie wiem jak z jakością Gatty ale podejrzewam, że jak rajstopy są na wysokim poziomie to bielizna wyszczuplająca również.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:03 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2015, 11:52
Posty: 5
Zdecydowanie warto zakupić. Nic tak dobrze nie tuszuje fałdek, jak bielizna modelująca. Poza ukrywaniem niedoskonałości, uwypukla kobiece atrybuty. Wydatek nie jest wielki, więc tym bardziej warto. Dobrze dopasowana bielizna wyszczuplająca nie będzie przeszkadzała w dobrej zabawie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 25 kwi 2015, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2015, 20:25
Posty: 2
Zdecydowanie warto zakupić. Nic tak dobrze nie tuszuje fałdek, jak bielizna modelująca. Poza ukrywaniem niedoskonałości, uwypukla kobiece atrybuty. Wydatek nie jest wielki, więc tym bardziej warto. Dobrze dopasowana bielizna wyszczuplająca nie będzie przeszkadzała w dobrej zabawie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 27 kwi 2015, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2013, 14:49
Posty: 35
Przy defektach figury to na pewno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 28 kwi 2015, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Równiez podpisuję się pod głosami, które polecają firmę Triumph. Wydatek nie jest mały, ale w końcu zależy nam żeby dobrze wyglądać :) A poza tym taka bielizna posłuży nam jeszcze na inne okazje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 28 kwi 2015, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, 17:25
Posty: 1
http://www.dear-fashion.com - tanio, dużo bielizny, nie wiem o wysyłce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bielizna wyszczuplająca
PostNapisane: 20 maja 2015, 16:53 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 13:05
Posty: 5
Co masz wiedzieć o wysyłce ? Ona się zazwyczaj w takich sklepach internetowych odbywa się przez kuriera. Teraz już wiesz i czujesz się uświadomiona ? Czy nic tam nie było na tej stronie firmowej sklepu odnośnie wysyłki..Nie zajrzałaś tam i nie zobaczyłaś tego dokładnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group