suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:28


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: buty do ślubu
PostNapisane: 15 sty 2010, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 12:13
Posty: 5
Co sądzicie o butkach z odkrytymi palcami lub sandałkach? bo niby na ważne uroczystości powinno się mieć buty z zakrytymi palcami i piętą? Jeszcze się zastanawiam kiedy je kupić - może lepiej przed wyborem sukni, żeby mierzyć od razu w nich i dostosować długość sukni do obcasa? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 18 sty 2010, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 13:03
Posty: 7
Niby tak, ale teraz już się tak na to nie zwraca uwagi, myślę, że mogą być bez palców. A do przymierzania można wziąść inne, tylko z tak długim obcasem jaki planujesz mieć w ślubnych butach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Zawsze można sobie takie zostawić na zmianę jak już będziemy mieć dość butów na obcasie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 23 sty 2010, 00:23 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 00:20
Posty: 4
jeśli masz suknie do ziemi to tych butów i tak praktycznie nie widać.
najważniejsze imo to żeby były wygodne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 23 sty 2010, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 14:15
Posty: 1
A dlaczego nie odkryte palce?
Teraz już nie przestrzega się takich rzeczy jak "nie wolno z odkrytymi palcami". Nawet w czerwonych sukienkach bierze się ślub ;)
Tak jak pisała Lov- ważne, żeby były wygodne. Biorąc pod uwagę obcasy+odkryte palce, trzeba przewidzieć, że po całonocnej zabawie noga może ci się zsuwać i obcierać. Co przyjemne nie jest.
Jeżeli chodzi o wybór przed czy po zakupie sukienki, to myślę, że to obojętne. Kiedyś szyłam suknię balową na zamówienie i szyją ci/ kupujesz do określonej długości obcasa. Więc jeśli jesteś zdecydowana na wysokość to nie ma problemu. A może się okazać, że kupisz suknię inną niż myślałaś i zakupione wcześniej buty niekoniecznie będą ładnie ją uzupełniać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 25 mar 2010, 18:41 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
Jeśli ślub jest w sezonie letnim, to myślę, że jak najbardziej można, tym bardziej jak suknia długa będzie, ja takie planuję mieć (ślub we wrześniu). Ja nie umiem chodzić w wysokich obcasach, więc będę miała na takim średnim. W sumie najważniejsze, żeby były wygodne, bo jednak cały dzień i cała noc na nogach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 09 lis 2010, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2010, 09:23
Posty: 8
ja do kościoła miałam zakryte buciki, a potem czerwone trampki :) i było mega wygodnie :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 02 gru 2010, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2010, 14:29
Posty: 2
ja mam ślub w styczniu i wciąż nie mam butów... tzn. kupiłam takie na sale jednak w domu okazało się, że długo w nich nie wytrzymam... muszę kupić wygodniejsze... martwi mnie najbardziej to co założę do kościoła. kościół nie jest ogrzewany a nigdzie nie mogę znależć odpowiednich butów... suknia jest ecru a kozaków w tym kolorze nie mogę znależć :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 02 gru 2010, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2010, 18:18
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
migotka1986 napisał(a):
ja mam ślub w styczniu i wciąż nie mam butów... tzn. kupiłam takie na sale jednak w domu okazało się, że długo w nich nie wytrzymam... muszę kupić wygodniejsze... martwi mnie najbardziej to co założę do kościoła. kościół nie jest ogrzewany a nigdzie nie mogę znależć odpowiednich butów... suknia jest ecru a kozaków w tym kolorze nie mogę znależć :(



Haha - ale ostatnio zobaczyłam białe kozaczki w komisie http://terazslub.pl/komisShow,7.html
Podobają Ci się :lol: ????


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 03 gru 2010, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Jeśli chodzi o buty to rzeczywiscie słyszałąm taki zabobon że nienależy mieć odkrytych butów bo niby szczescie ucieka czy coś w tym stylu. Osobiscie troche mnie to śmieszy i sama wybrałam ażurowe buty z odkrytymi palcami. Im mniej są zabudowane tym lepiej dopasowuja się do stopy(przynajmniej w przypadku skorzanych), jednak z tego co słyszałam to dziewczyny nie polecaja typowych sandałków, ktore kiepsko podtrzymują stopę.

"bozi" - wymiekłam przy zdjeciu młodej od kozaczków.. ciekawe jaką ksiadz miał minę jak ją zobaczył....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group