suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 00:59


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 11 gru 2010, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Taneczne buty kupuje się w tanecznym sklepie ale na wesele ich nie polecam. Sama tańczę w butach do łaciny ale te do standardu chyba też muszą byc bardzo obcisłe więc szczególnie dla osób nieprzyzwyczajonych do takiego rodzaju buta jest katorga.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 11 gru 2010, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Jak sie uprę to dam radę ale po co ? wolę kupić niższe i nie płakać że nie daje rady już tańczyć. Przetańczyć na obcasach kilka godzić to dla mnie nie problem bardziej obawiam sie samego buta bo jestem przyzwyczajona do tanecznych a one są bardzo miękkie w przeciwieństwie do normalnych butów.


rozsadne podejscie. Poza tym pod suknia długą nie widać butów praktycznie wcale. Nie ma problemow z zamniana na niższe. Mozemy do koscioła wybrać jakeiś szpilki, na sesje podobnie, jednak gdy nas onbe zmecza wymienimy je na niższe :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 12 gru 2010, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
beti86 napisał(a):
A z tych ktore najbardziej sie Wam podobaja



jak dla mnie nr 2 i 3, najbardziej w moim stylu :)
a w ogóle to nie jestem wielką zwolenniczką białych butow, wolę raczej kremowe, złote , pudrowo różowe:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 14 gru 2010, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Oj buty widać, nawet przy długiej sukience - a wybrać określony model jest już lepiej jak ma się sukienkę. oby tylko wiedzieć jak wysoki będzie obcas, często w salonach są też i buty już teraz do kupienia, więc zawsze można na te 5 minut założyć taki "salonowe" buty.
muszą być one wygodne, nawet na szpilce, ale właśnie tak jak pisałyście - weźcie jakieś na zmianę - bo to że będą obcierać to jedno, ale jak się rozwalą w trakcie wesela to już drugie. i wtedy jak mamy od kogo pożyczyć albo swoje zapasowe to jest dobrze - gorzej jak ani swoich ani od kogoś nie można pożyczyć.
a jeszcze jedna sprawa - but przy długiej sukni powinien być jak najbardziej prosty - żeby nie zahaczać tymi dodatkami lub czubem o sukienkę...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja rezygnują z trenu w sukni, a nawet chcę taką, z której but będzie odrobinę wystawał, a nie całkiem do ziemi.
podoba mi się gdy trochę buta widać z pod sukienki - tylko musi to być ładny but i ładnie komponować się z całością.
zgadzam się z Magdą, że buty mogą okazać się klapą, gdy będą się zaczepiały o sukienkę, dlatego ozzdób - jak najmniej.
poza tym jeśli suknia ma tren to trzeba sprawdzić w jaki sposób jest podczepiany! to ważne, moja siostra miała z tym sporo kłopotu...często zaczep jej się odczepiał i tren się wymykał z pod kontroli


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Fakt, nie pomyślałam o tym, ze buty mogą haczyć się o halkę czy inne elementy sukeinki. Może to odpaść i wyglądać conajmniej nieestetycznie. Jednak nie zdecydowałabym się na sandałki, nawet latem. Nie wierzę w przesądy dot. obuwia, ale jednak jakoś mi one nie pasują na te okoliczność.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 17 gru 2010, 09:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no sandałki to raczej odpadają mimo, że niektóre wyglądają pięknie.... to jednak but kryty wygląda lepiej, a zawsze można alternatywnie wziąć but z malutkim wycięciem na czubku :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 17 gru 2010, 11:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Te, co masz na awatarze mi sie podobają-masz namiar na nie??
Ale kurcze boję się o tego kwiata....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 17 gru 2010, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
nie mam, sama bardzo żałuję, gdzieś na nie natrafiłam na jakimś portalu o stylizacji ślubnej i jakiś stylista wrzucił te fotki - nie było napisane skąd :(
już pisałam, na forum o butach, że to mój faworyt, ale faktycznie mogłyby się o suknię zaczepiać,
ja jako świadkowa miałam taką sukienkę jak grecka bogini, róz wpadajacy w granat (pastele), do ziemi, a do tego buty z kryształkami i cały czas te kryształki zaczepiały o tę kieckę!!!!
szybko zmieniłam ją na krótką (dobrze, że miałam zapas) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: buty do ślubu
PostNapisane: 17 gru 2010, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
Te, co masz na awatarze mi sie podobają-masz namiar na nie??
Ale kurcze boję się o tego kwiata....

te bitu sa piekne ale żeby miały mniejszy obcasz, jesli ktoras z was natknie sie na takie buty dajcie cynka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group