suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 11 maja 2011, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 12:44
Posty: 1
Witam. Zastanawiam się nad wyborem sukni. Czy ona musi być koniecznie białą ? Strasznie podobają mi się suknie Ecru i złote. COś w tym stylu :
Obrazek

Upatrzyłam ją w Anabelle w Gliwicach . I strasznie mi się podoba. Czy nie jest zbyt ekstrawagancka ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 21 cze 2011, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
wiesz to już musisz dobrać pod siebie ;) jak jesteś szaloną osobą i masz swoją silną osobowość to jak najbardziej pasuje i nie patrz na to czy ekstrawagancka czy nie :) ważna jest także Twoja figura więc warto po prostu przymierzyć i sprawdzić która najlepsza będzie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 22 cze 2011, 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
kiedyś czytałam podręcznik ślubnego savoir vivre i z zaskoczeniem odkryłam, że suknia panny młodej wcale nie musi być biała i długa - ten styl to tylko moda ostatnich lat (może ostatniego stulecia?), dlatego uważam, że jesli Ci się podoba ta sukienka to powinnaś ją przynajmniej zmierzyć - ja osobiście nie widzę nic złego w niebiałej sukni/sukience ślubnej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 27 cze 2011, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 kwi 2011, 14:15
Posty: 16
teraz nawet modne staja sie krotkie sukienki slubne. na allegro jest multum takich


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 27 cze 2011, 12:43 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Moim zdaniem dziewczyny nie bójcie się koloru.
Podam przykład mojej kuzynki, która jakoś 8 lat temu brała ślub. Nie chciała białej sukni, ale bała się reakcji rodziny, znajomych itp, zdecydowała się zatem na kolor ecru, suknia piękna swoją drogą kuzynka wyglądała przepięknie. Bała się jednak nawet zaproponować jakiegoś odważniejszego koloru. Kiedy pokazywała suknię, swojej 80 letniej babci, bała się jej reakcji nawet na ten kolor ecru, czy babcia nie będzie przezywała tego iż suknia nie jest śnieżno biała. Na widok sukni babcia powiedziała "O a to taka tradycyjna, bo ja teraz widziałam w TV takie ładne ślubne Bordowe" :D kuzynka prawie padła ze zdziwienia. Żałowała, że nie spróbowała czegoś odważniejszego.

Dodam, iż w tym czasie na Polsacie, czy TVN nie pamiętam na którym kanale leciał program dla par, gdzie zwycięska para dostawała organizację wesela w prezencie, i tam właśnie Pani młoda miała bordową suknię, która tak się spodobała owej staruszce :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 27 cze 2011, 14:45 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ostatnio byłam właśnie na ślubie koleżanki i miała taką bardzo fajną właśnie w kolorze ecru, a na białe trzeba teraz uważać: jej koleżanka miała "białą" suknię, która wpadała w odcień niebieskiego jakby - Karola mówiła, że była to "zimna" sukienka i baaaardzo brzydka biel. i ona to dopiero żałowała, że nie miała innego koloru sukienki ślubnej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 27 cze 2011, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 kwi 2011, 14:15
Posty: 16
a ja bylam na weselu co mloda miala suknie bielutka, ale pas pod bistem byl...czarny ze srebrnymi diamencikami! bardzo ciekawie i wcale nie kojarzylo sie z zaloba czy czyms takim;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 27 cze 2011, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
fajne ;) chociaż nie wiem czy ja bym się zdecydowała na czarne elementy (chociaż łatwo byłoby dobrać dodatki ;) moja przyjaciółka w ubiegłym roku miała ecru z szarą wstążką pod biustem i taką kokardą z wstążką długą zawiązaną z tyłu - i powiem szczerze że różne reakcje na nią były


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 28 cze 2011, 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 kwi 2011, 14:15
Posty: 16
no niby tak, ale co jasna to jasna, ja bym sie nie odwazyla wlozyc bordowej czy niebieskiej sukni na wlasny slub!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjna czy nie ?
PostNapisane: 28 cze 2011, 11:15 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2011, 08:42
Posty: 8
nom! dokladnie co biala czy kremowa to nie jakies krzykliwe kolory. w koncu to jest slub


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group