suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 01:09


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 27 maja 2015, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 21:40
Posty: 7
Hejka! mam nadzieję, że coś mi podpowiecie odnośnie wyboru butów na weselu, bo nie wiem czy kupić niezbyt wysokie czy lepiej wysokie, a ewentualnie sobie później na sali zmienić? Jak myślicie? Jak to wyglądało u Was? Ja zastanawiam się dość poważnie nad zakupem balerin na zmianę:) Tylko myślałam o czymś wygodnym i na pewno skórzanym.. Co byście mi polecili? Może obuwie gabor byłoby sensownym rozwiązaniem? Ktoś miał buty tej marki? Jak wrażenia? Nie chciałabym nabawić się odcisków i mieć całe przyjęcie weselne zepsute;/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 28 maja 2015, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2015, 23:31
Posty: 7
na co dzien nie chodze w butach na obcasie, wiec wiedzialam, ze na weselu zmienie buty. i faktycznie, troche czasu spedzilam w butach, w ktorych szlam do slubu, a pozniej zmienialm buty na bardzo eleganckie baleriny, ktore swietnie komponowały sie z sukienka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 30 maja 2015, 07:25 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2015, 17:57
Posty: 2
Wytrzymać całą noc na wysokich obcasach? Tylko dla wytrwałych i zaprawionych w tym kobiet, do których stety/ niestety nie należę. Oczywiście, że zmieniłam buty na płaskie, bo inaczej nie dałabym rady. Choć mam znajomą, która całe swoje wesele miala wysokie. Co do gabora, to nie mialam do czynienia z butami, ale z torebkami. i o nich slyszalam, ze sa bardzo trwale, modele tez ciekawe. pewnie skoro robia dobre torebki, to buty tez sa warte polecenia. ale moze lepiej niech wypowie sie ktos, kto je mial na nogach :).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 01 cze 2015, 07:24 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 21:40
Posty: 7
No właśnie ja na co dzień też nie chodzę w obcasach, więc wydaje mi się, że też nie dam rady przetańczyć całej nocy w butach na obcasie, dlatego rozważam poważnie opcję balerin, nawet tak na wszelki wypadek i na poprawiny, gdy stopy będą spuchnięte.. Może ktoś wypowie się na temat tego obuwia Gabor, bo zależy mi na solidności i na wygodzie oraz na tym, żeby buty były ze skóry:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 01 cze 2015, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2014, 17:57
Posty: 6
Generalnie dobry pomysł z butami na zmianę. Faktycznie kobietą ciężko no stop chodzić w butach na obcasie.Jeśli chodzi o buty dobrej marki to chyba najlepiej poszukać w galeriach handlowych bądź w sieci. Na pewno znajdziesz markę Gabor.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
OCzywiście że można przebrać buty na płaskie. Chyba nie widziałam jeszcze panny młodej która przetrwałaby całe wesele na obcasach :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 01 lip 2015, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2015, 13:59
Posty: 9
Ja miałam cały ślub i wesele ubrane balerinki i nie narzekam :-) Ani ja ani mój mąż nie lubimy gdy noszę obcasy więc nie musiałam mieć szpilek i potem martwić się, że bolą mnie stopy...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 02 lip 2015, 08:33 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2015, 07:28
Posty: 4
Tak, zmieniałam, bo nie wytrzymałabym w butach z wysoką szpilką na całym weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 14 lip 2015, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Ja zawsze zmieniam, chociaż staram się wytrzymać jak najdłużej, uwielbiam wysokie szpilki;) a gdy zmieniam to w sumie nie na płaskie, tylko na trochę niższe...;D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy zmieniałyście buty na weselu?
PostNapisane: 22 lip 2015, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 18:10
Posty: 2
Ja raczej jestem przyzwyczajona do noszenia glanów, martensów, oficerek, ale na swoim weselu wytrzymałam w butach na wysokim obcasie do 5 rano i byłam bardzo siebie dumna. Ale jak już udało mi się je zdjąć to mi tak stopa spuchła, że myślałam, że nie pójdę na poprawiny. Lepiej jednak zmieniać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group