suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 09:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 12 maja 2015, 08:27 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 13:52
Posty: 2
Witajcie, temat banalny: stylowe koszule. Męskie. Wydawałoby się to proste. Ale nie jest. Wesele. W tym miesiącu. Poszukiwana męska koszula. Stylowa. Problem? Kolor:-) Poszukiwana jest męska koszula w kolorze... fiołkowym:-) Nie pytajcie dlaczego, czasami faceci potrafią być gorszymi pedantami i uparciuchami niż my, baby... Czy ktoś z was może coś podrzucić, jakiś namiar na sklep lub stronkę? Ja już mam dość klikania w necie, a jak słyszę „fiołkowy kolor”, to mi się zbiera na histeryczny płacz... Zaznaczę, że mój pan – dama w innym kolorze na wesele nie zamierza się udać...Tylko nie piszcie, żebym z nim na terapię poszła, już o tym myślałam...:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 12 maja 2015, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 04 maja 2014, 15:24
Posty: 2
Tak się nie przejmuj i nie stresuj. Sama wiesz nie ma ideałów.Jeżeli tak chce to trzeba by jakoś mu się spokojnie podporządkować tak delikatnie, niech ma ten kolor ulubiony, wiesz, że i facet potrafi dbać o siebie, Ty się tak nie dręcz i też go zaskocz super kreacją :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 12 maja 2015, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 07 wrz 2014, 18:41
Posty: 2
Witaj, a może spróbowałabyś namówić ukochanego na zmianę koloru z fiołkowego na taki głęboki fiolet? Widziałam na mężczyźnie taką koszulę w ciemnym, głębokim fioletowym kolorze i naprawdę efekt był zaskakująco męski, przystojny i po prostu „wow”. Jeśli jednak się nie zgodzi, to poszukaj w internecie, jestem pewna, że w sieci znajdziesz fajne stylowe koszule.


Ostatnio edytowano 14 maja 2015, 09:58 przez TheJasmine72, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 12 maja 2015, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2014, 17:45
Posty: 5
Zafarbuj mu biała koszulę, albo jeszcze lepiej – zabierz go do lasu, nazbierajcie bzu, zerwij z niego biała koszulę i wytarzaj w tym bzie:-0 )))) żartuję:-) oj, taki facet to prawdziwy wrzód na... Ja mam takiego, co jak mu koszula z tyłu spodni nie wystaje idealnie równo (to nic, że zaraz wsiądzie do samochodu i wszystko będzie nierówno...), to nigdzie nie wychodzi, musi być od linijki...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 13 maja 2015, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2014, 16:52
Posty: 1
Nie przejmuj się tak...zawsze to mógł być różowy :p
A tak na poważnie, to ostatnio widziałam taką koszulę w stacjonarnym sklepie jakiejś znanej firmy...to chyba było przedstawicielstwo Wólczanki...Nie jestem pewna, ale tak mi się wydaje...Nie wiem, czy mają internetowy sklep, ale zawsze możesz sprawdzić ten konkretny namiar.
Powodzenia i uszy do góry :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 14 maja 2015, 10:51 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Nie wiem skąd jesteś, ale w Złotych tarasach w Warszawie jest takie sklep z koszulami. Wygląda jak mapa kolorów. Mają tam chyba wszystkie odcienie idealnie poukładane. Może tam byś znalazła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: stylowe koszule - niestylowy kolor...
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:49 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Sprawdź sobie ofertę Bytom, albo pochodź po sklepach w okolicy. Ja widziałam mnóstwo fiołkowych koszul :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group