suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:43


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Druga para butów?
PostNapisane: 02 maja 2015, 20:17 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2014, 14:20
Posty: 5
Postanowiłam, że oprócz typowych butów ślubnych na obcasie będę też potrzebowała jakiejś wygodnej alternatywy. Nigdy nic nie wiadomo. Niby buty ślubne gabor, które kupiłam są wygodne - bo już je trochę "rozchodziłam", ale wolę się zaopatrzyć w jakieś wygodne czółenka, na niższym obcasie, tak, żeby w razie czego zmienić i dotrwać jakoś do końca nocy :) Myślicie, że to dobry pomysł? W ogóle miałyście problem z tym, że nogi odmawiały wam już posłuszeństwa? Wiadomo, że czasem dopiero na drugi dzień wszystko zaczyna być odczuwalne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 03 maja 2015, 07:35 
Offline

Dołączył(a): 01 sie 2014, 22:15
Posty: 2
Generalnie ja swoim weselu miałam tylko jedna parę butów. Po północy czyli po oczepinach zdjęłam buty i tańczyłam na boso.Oj ale moje nogi i pończochy wyglądały strasznie. Myślę,że to dobry pomysł z tą druga parą obuwia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 03 maja 2015, 23:25 
Offline

Dołączył(a): 05 paź 2014, 17:42
Posty: 1
Bardzo dobry pomysł z tą drugą parą butów. Ja na każde wesele biorę drugą parę butów. Ja mam nieprzyjemne wspomnienia z butami na weselu. Zachciało mi się tańczyć całą noc na obcasach, a następnego dnia, na poprawinach jedyne buty jakie mogłam założyć to były japonki. Miałam takie pęcherze na palcach. Katastrofa. Dobrze że myślisz przyszłościowo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 04 maja 2015, 06:49 
Offline

Dołączył(a): 07 maja 2014, 14:20
Posty: 5
Dzięki :) W ogóle uważam, że po północy już nikt nie będzie zwracał uwagi na moje buty. Poza tym moja druga para też będzie bardzo elegancka. Jednak zdecyduję się chyba na jakiś kremowy odcień, ewentualnie cieliste. Po prostu nie chcę kupić kolejnych białych, tylko po to, żeby potem leżały w kącie szafy. Bardzo rzadko chodzę w białych butach, po prostu do niczego nie pasują.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 04 maja 2015, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 07 sie 2014, 08:34
Posty: 1
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej firmie. Ale akurat buty ślubne czy typowo garniturowe nie są tak mocno ekspolatowane (chyba, że codziennie się tak a nie inaczej ubierasz ze względu na przykład na Twój charakter pracy) Także myślę, że jeżeli to nie jest jakiś chiński szajs (a taki to głównie na bazarkach za 20 zł sprzedają) to ja bym brał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 14 maja 2015, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Myślę, że warto mieć drugą parę obok.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 21 maja 2015, 17:31 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 22:24
Posty: 6
Bardzo dobry pomysł, jeśli miałabyś czuć się wygodniej i bardziej komfortowo. W końcu co to za radość, jak na weselu będziesz cały czas myśleć, że Cię nogi bolą. Ja bym tylko przymierzyła wcześniej obie pary butów do sukienki, żeby zobaczyć czy np. do tych drugich butów sukienka nie jest za długa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 13 cze 2015, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2015, 16:59
Posty: 3
Druga para butów jest niewątpliwie fantastycznym rozwiązaniem! Jestem osobą, która nie przepada za chodzeniem w szpilkach na co dzień, w związku z czym takie wesele na spilach to cięzkie wyzwanie. Zapasowa para zawsze czeka w pogotowiu. Pozdrawiaaam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 14 cze 2015, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Zawsze warto być zabezpieczonym


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druga para butów?
PostNapisane: 17 cze 2015, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 10:21
Posty: 7
Ja będe miała na obcasie ale mama weżmie mi na przechowanie i baleriny i jakies pewnie jeszcze inne bo nigdy nic nie wiadomo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group