suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 09:02


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Botki jesienią?
PostNapisane: 06 lip 2015, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:12
Posty: 6
Witajcie dziewczyny, do Was apel mam! Jesienią zostałam zaproszona na wesele do koleżanki:-) późną jesienią... I zastanawiam się, czy botki będą pasowały do mojej stylizacji, na razie wstępnej, ale zarys już mam:-) Wpadły mi w oko właśnie takie botki, z firmy Bugatti i myślę, że idealnie pasowałyby do mojej kreacji, czyli czarnego, opiętego kombinezonu, z odkrytymi plecami, ale bez dekoltu, z zabudowaną górą... Uczesanie: wysoki, ściśnięty kok:-) kombinezon – jeden rękaw ¾, drugi bez rękawa. Ogólny zarys macie, więc moje pytanie: czy to w całości będzie grało?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 07 lip 2015, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 18 cze 2015, 12:44
Posty: 5
Buty jak najbardziej będą pasowały do twoje stylizacji, a nawet sobie trochę wyobraziłam jak mniej więcej możesz wyglądać pewnie masz zgrabne ciało to dobrze, ale czy jest to sens wydawać tyle pieniędzy na jeden bal? Bo jako my dziewczyny nie lubimy chodzić na bale w tych samych butach, bo lubimy nowości nieprawdaż? Nie lepiej kupić ci coś tańszego?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 08 lip 2015, 10:06 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 12:35
Posty: 6
A ja mam pewne obiekcje co do tych botków i stylizacji jaka sobie wymyśliłaś, stylizacja ogólnie bardzo mi się podoba sama idę niedługo na wesele i kupiłam sobie czarny kombinezon ale bez rękawów, góra jest gorsetowa. Musiałabym zobaczyć te botki ponieważ ja osobiście uważam że lepiej pasowały by jakieś wysokie szpilki, ja mam krótkie nogi i u mnie sprawdzają się one lepiej


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 12 lip 2015, 20:50 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2015, 21:58
Posty: 5
A jak mają wyglądać wybrane przez Ciebie botki? Sam kombinezon wydaje mi się być strzałem w dziesiątkę - jest to ostatnimi czas bardzo modna, elegancka ale i ciekawa stylizacja. Jej odpowiednie połączenie z biżuterią i butami potrafi zdziałać cuda. Mają to być proste, klasyczne botki na szpilce czy jakieś bardziej wymyślne? Może wrzuć jakieś zdjęcie tych butów - łatwiej będzie ocenić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 13 lip 2015, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:12
Posty: 6
eliza75 napisał(a):
A jak mają wyglądać wybrane przez Ciebie botki? Sam kombinezon wydaje mi się być strzałem w dziesiątkę - jest to ostatnimi czas bardzo modna, elegancka ale i ciekawa stylizacja. Jej odpowiednie połączenie z biżuterią i butami potrafi zdziałać cuda. Mają to być proste, klasyczne botki na szpilce czy jakieś bardziej wymyślne? Może wrzuć jakieś zdjęcie tych butów - łatwiej będzie ocenić


No właśnie, trafiłaś w puentę:-) bo zastanawiam się ciągle, czy płaskie botki, czy na koturnie, czy na szpilce? Zapomniałam o tym wspomnieć... Mam 170 cm wzrostu, jestem szczupła, ale nie chuda, nogi mam nie aż do nieba, ale wiecie, standardowe:-) co do mojego chłopaka, to jest on ode mnie dużo wyższy (185 cm) także obcasy mogą spokojnie wchodzić w grę? No i? Poradzicie? :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 27 lip 2015, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2015, 17:30
Posty: 1
Myślę, że będa fajnie wyglądać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 27 lip 2015, 22:24 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2015, 22:05
Posty: 1
Czemu nie? Myślę,że bedą fajnie wyglądały :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 28 lip 2015, 12:39 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Też tak myślę:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 30 lip 2015, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 30 lip 2015, 11:04
Posty: 1
Spokojnie możesz nałożyć botki. Nie musisz ubierać się tak jak inni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Botki jesienią?
PostNapisane: 21 kwi 2016, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2015, 13:05
Posty: 26
Jasne, można próbować połączyć ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group