suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:05


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 03 gru 2010, 09:52 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 09:50
Posty: 15
Ja miałam mieć suknię bordową, ale ostatecznie dałam się krawcowej namówić na ecru z dużą ilością bordowych dodatków - goście byli zachwyceni, ksiądz mniej, bo była krótka;) Ale dopisuję się do stwierdzenia, że wszystko co podoba się młodym jest ok:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 03 gru 2010, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Czarny na slub to tak srednio :(
Ale bordo/czerwony czemu nie :)
Sama bede wybierac suknie w motywem czerwonego ,ew taka zeby cos mozna bylo fajnego dobrac czy doszyc ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Chate25 napisał(a):
zdecydowanie popieram :) każda suknia ślubna która podoba sie pannie młodej jest ok, chociaż byłaby w kolorze trupiego fioletu :) ja osobiście miałam ecru w stylu średniowiecznym :)


Dokładnie! Najważniejsze, żeby Pannie Młodej się podobało i db. się w sukni czuła...
Choć osobiście wybrałabym tradycyjnie biel, albo ecru:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
ecru jest super,sama taka kupie :D Ale czarna,no nie wiem,jakos nie bardzo mi sie kojarzy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 08 gru 2010, 20:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
tianka napisał(a):
Zaintrygowało mnie to pytanie i tak się zastanawiam czy wypada iść w czarnej sukni do ślubu czy nawet z dodatkami czerni. Co o tym myślicie?


Jesli mówimy o uroczystościach, to mi się zawsze czerń kojażyła i kojaży z żałobą. Co innego jeśli chodzi o strój powszedni - to po prostu klasyka i elegancja.

Przyznam tianka, że masz dość odważny a juz na pewno bardzo kontrowersyjny pomysł na kolor sukni ślubnej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 08 gru 2010, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Czarna suknia ślubna? Oj.. zdecydowanie w moim przypadku odpada. Obawiam się, ze wprzypadku ślubu koscielnego ksiądz mógłby tego nei przebleć. Biała suknia jest wymbolem panny młodej-świeżej, młodej, czyste (choć wiadomo jak z tą czytsością jest czasami...). Dodatko kolorowe? zarne? Czemu nie!? Jednak trzeba umieć znaleźć granicę, by sukienka nie stała się taką codzienna lub balową..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 09 gru 2010, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
mam księdza w parafii, swoje lata ma ,jednak jest dość nastawiony do życia młodzieżowo, i nie raz przy rozmowie mi wspominał że swojej własnej siostrze 15 lat temu osobiście z anglii przywoził białe glany do sukni ślubnej :D więc z tym że probosz do stroju może coś mieć różnie bywa :) mi się zawsze marzył ślub w czarnej sukni ale się na to nie zdecydowałam, zbytnia ekstrawagancja nawet jak na mnie :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 09 gru 2010, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja myślę, ze wszystkie kolory są dopuszczalne, ale czarny to już przesada. czarny to kolor pogrzebowy i jak bym zobaczyła pannę młodą w czerni to bym pomyślała, że jest bardzo nieszczęśliwa, że musi wychodzić za mąż...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 14 gru 2010, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Złośnica napisał(a):
Czarna suknia ślubna? Oj.. zdecydowanie w moim przypadku odpada. Obawiam się, ze wprzypadku ślubu koscielnego ksiądz mógłby tego nei przebleć. Biała suknia jest wymbolem panny młodej-świeżej, młodej, czyste (choć wiadomo jak z tą czytsością jest czasami...). Dodatko kolorowe? zarne? Czemu nie!? Jednak trzeba umieć znaleźć granicę, by sukienka nie stała się taką codzienna lub balową..



Zgadzam się :) u mnie też by to nie przeszło, jakoś mi się źle kojarzy, ale czarne dodatki to kolor jak każdy inny, chociaż osobiście nie wiem czy wybiorę suknię mającą dodatki z takim kolorem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: W czerni do ślubu?
PostNapisane: 16 gru 2010, 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dodatki, mogą wyglądać fajnie, nawet czarne, ale w bardzo minimalnych ilościach i gustownie dobrane, tak żeby suknia nie stała się smokingiem :o


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group