suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uwaga na salon Angel Violi Piekut - katastrofa w kościele!
PostNapisane: 01 lut 2015, 18:50 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 18:43
Posty: 1
Dziewczyny, uważajcie na suknie marki Viola Piekut. Moja szyta na miarę suknia ślubna od Violi Piekut z salonu Angel w Warszawie popsuła mi najpiękniejszy dzień życia.
:(
Po wielu godzinach mierzenia sukien ślubnych w licznych salonach wydawało mi się, że znalazłam wymarzoną suknię na swój ślub. Wybrałam kreację z salonu Angel na Okrzei w Warszawie, model Madrit, sezon 2013/2014, szyta na miarę. Ekspedientki były miłe, doradzały i poświęcały dużo czasu. Problemy zaczęły się na jakiś miesiąc przed ślubem. Pojawiły się częste zmiany daty i godzin przymiarek (bo szwalnia nie nadążała z zamówieniem), co w tych ostatnich dniach przysporzyło nam ogromnego stresu i brak pewności, że suknia będzie gotowa. Nie będę rozpisywać się o wszystkich perypetiach, ale najważniejsze jest to, że suknia była już w momencie przymiarek za ciasna w żebrach, ciężko mi się oddychało i martwiłam się o to jak będę w niej tańczyć . Dodam, że suknia była za ciasna w żebrach, a nie w talii, gdzie mogłam teoretycznie przytyć w ostatnim tygodniu (a było na odwrót). Ekspedientki zapewniały, że wszystko jest jak należy i że suwak nie ma prawa się rozejść, bo jest najmocniejszy ze wszystkich dostępnych.

Suknię odebrałam w czwartek przed ślubem i założyłam dopiero w dniu ślubu. Już wtedy świadkowa miała problemy z dopięciem zamka, ale wierzyłyśmy w zapewnienia salonu, który ma dobrą renomę. Jakież było moje zdziwienie, gdy siedząc przed ołtarzem z narzeczonym nagle… suwak puścił! Widać było całe plecy, łącznie z bielizną! W tym momencie skończył się urok całej ceremonii: Pan Młody w popłochu, świadkowa w panice, płacz mamy, szepty gości i oczywiście zażenowanie księdza… Nie mogłam wyjść z ławki ani na przysięgę, ani na znak pokoju do rodziców. Rozerwana suknia Violi Piekut popsuła mi ceremonię ślubną i najpiękniejszy dzień życia. Po ceremonii świadkowa zszyła dziurę białą nicią, ale do końca wesela miałam zostawioną małą „łezkę” z tyłu sukni by móc normalnie oddychać.

W poniedziałek zaraz po ślubie przyjechaliśmy z mężem do salonu Angel z reklamacją sukienki i naszą dramatyczną opowieścią, na co ekspedientki nie raczyły powiedzieć słowa „przepraszam” czy „przykro mi”, ale wręcz bezczelnie odparły „raz na sezon suwak się psuje, akurat to był ten”. Również pisemne reklamacje do właścicieli salonu Państwa Piekut w niczym nie pomogły i do dziś nie usłyszałam słowa „przepraszam”.

Stanowczo odradzam salon Angel Violi Piekut. Swoim zachowaniem i podejściem do klienta zachowali się absolutnie nieprofesjonalnie, bezczelnie i wykazali brak odpowiedzialności za swoje produkty.
:evil:
zdjęcie sukni: https://www.facebook.com/sukniaVPiekut/photos/pb.755671847815263.-2207520000.1422810223./755672241148557/?type=1&theater

Dziewczyny, są dziesiątki innych sklepów z sukniami, nie ryzykujcie swojego ślubu!

pozdrawiam wszystkie przyszłe PM
RozerwanaPM


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group